Jump to content
Dogomania

Sochaczew- Perełka, Już w NOWYM DOMU


luka1

Recommended Posts

[quote name='Ziutka']Sochaczew (tutaj jest Perełka) - Sosnowiec (nowy dom)


Za zwrotem kosztów paliwa jeździ Edyta...bardzo rzadko bywa na dogo ale mogę podać do niej telefon...woziła nam już psiaki po Polsce do nowych domów :lol: i myślę, że właśnie Ona będzie zawozić Perełkę do Sosnowca :cool3:[/quote]

Dzięki. Byłabym wdzięczna za numer tel. Ja poszukuje z Pabianic/Łodzi do Szczecina i cięzko o transport tak daleko...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 596
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ziutka']Sochaczew (tutaj jest Perełka) - Sosnowiec (nowy dom)


Za zwrotem kosztów paliwa jeździ Edyta...bardzo rzadko bywa na dogo ale mogę podać do niej telefon...woziła nam już psiaki po Polsce do nowych domów :lol: i myślę, że właśnie Ona będzie zawozić Perełkę do Sosnowca :cool3:[/quote]

Mysle ze Belule tez mozna o to poprosic, gdyby Edyta nie mogla
tak na przyszlosc pamietajcie o Mapie Pomocy Dogo
jeden klik w moj podpis i wysypia sie wszystkie
oferty transportowe :crazyeye:
takze takich ktore odplatnie woza po Polsce:lol:

Link to comment
Share on other sites

Inka sytuacja z mojej strony wyglada nastepująco. Mój TZ narazie nie jeżdzi , siedzi w domu bo nie ma zleceń. Rozmawiałam z kolega syna, który tez jest kierowca i jeśli będzie jechał (a mial jechać w tym tygodniu ) objecał zabrac sunię. Wtedy bym sie z tobą skontaktowała. Narazie jak pytałam wczoraj nie jedzie w tamtą stronę. Nie wiem jak to rozwiązać, nie mam pomysłu. Może ktos pomoże?

Link to comment
Share on other sites

tylko powiedzcie czy ona jeździła samochodem, bo ja sama jadę więc czy sobie poradzę.
No i czy ktoś w Katowicach by ją odebrał.
Albo dajcie telefon na PW to zadzwonię jutro rano i powiem co i jak.
I jeszcze jedno czy możecie ją dowieźć do W-wy bo jak bym jechała to raniutko w piątek.

Link to comment
Share on other sites

a macie taki transporterek dla niej bo ja nie:shake: moje psy jeżdżą w bagażniku (mam kombi) i nie przełażą na fotele. No i kiedy miałabym ją zabrać żeby wyjechać bladym świtem w piątek?
Na miejscu tzn w Sosnowcu czy w Katowicach bo ja do Katowic i potem szybko znów do W-wy.
Ale i tak czekam na wiadomości z warsztatu co z moim pojazdem:shake:

Link to comment
Share on other sites

Dziś Perełka o mały figiej by opuściła schronisko. Niestety auto żurawia nie dało sie naprawić i jutro Perełka nie pojedzie do Katowic. Podróż przełożona na przyszły tydzień. Może sie uda. Ma pecha ta psina. Jak juz ma kochany domek to dojechac do niego nie może. Proście aniołow by Inka nie zniecheciła sie, bo będę musiała z mostu skoczyć z rozpaczy a woda w Bzurze płytka i śmiechu narobię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luka1']Dziś Perełka o mały figiej by opuściła schronisko. Niestety auto żurawia nie dało sie naprawić i jutro Perełka nie pojedzie do Katowic. Podróż przełożona na przyszły tydzień. Może sie uda. Ma pecha ta psina. Jak juz ma kochany domek to dojechac do niego nie może. Proście aniołow by Inka nie zniecheciła sie, bo będę musiała z mostu skoczyć z rozpaczy a woda w Bzurze płytka i śmiechu narobię.[/quote]
Musi się udać...w przyszłym tygodniu napewno się uda, nie ma innej opcji :shake:
Nam to ciotka ciągle wiatr w oczy wieje :placz:

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny strrrrasznie się czuję bo zrobiłam nadzieję Wam i sunieczce:-(:-(:-(
Okropnie się z tym czuje i wkurzyłam się na auto, mechanika i wszystkich co się nawinęli pod rekę.:angryy:
Może w końcu uda się tej psince dotrzeć do swoego domku.
A tak nieśmiało zapytam, skoro Perełka tak długo nie może dojechać do swojej nowej Pani to czy ta Pani nie mogłaby pomóc w transporcie wyczekanego pieska?:razz: Bo Wy się staracie a Nowy domek jakoś ciuchutko:shake:
Ale tak tylko sobie pytam, może zmęczona jestem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...