Jump to content
Dogomania

Chora Maltanka - ma dom u dorcii44 - Maltusia odeszła ... [']['][']


Guest Elżbieta481

Recommended Posts

  • Replies 611
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='beka']Z tego co łsyszałam dr. Bissenik też jest dobry,
dopiero zobaczyłą post zwierzus.
Ja osobiście go nie znam.[/quote]

bissennik jest dobrym "rzemieslnikiem" ale nie polecam diagnozowac u niego psa badz opierac sie na jego opinii co do zasadności zabiegu

Link to comment
Share on other sites

ze znanych DOBRYCH chirurgów - Wiśniewski (operował mojego Synka) i Przeor (operował mojego Krokodyla). Przeor koszmarnie drogi. Zadzwonię jeszcze do jednego którego mam na myśli ale cholera nazwisko umknęło... on tanio liczy za bezdomne...

Link to comment
Share on other sites

Dorcia nie dojdzie do kompa... Ale jutro przekażę jej wszystko... Nawaliłam literówek itd.. Generalnie pół życia spędzam przy kompie. Ale dziś po raz pierwszy boli mnie nadgarstek. To z nerwów tak waliłam w klawisze...
Jedno jest dobre w tym wszystkim... Ta biedna zaryczana i zmartwiona Dorcia powiedziała mi przez łzy, że nie wiedziała, że Czarownice są takie fajne...
Moja wiara jest wielka. Uratujemy tego psa. Dziękuję za pomoc wszystkim. Przypominam pokorną prośbę o zmianę tytułu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra59']Nie wiem jak Villemo, ale ja nigdy w życiu :loveu:
"My" chyba też nie najgorsi :evil_lol:[/quote]
Dziewczyny to świetnie, że humorki dopisują, ale... Ja się martwię...
Na razie nie stać mnie na luz... Jestem ponurakiem. I będę dopóki ta psinka nie poczuje się lepiej.

Link to comment
Share on other sites

Villemo, przejrzyj wątek Synka albo Malizny z mojego podpisu- zrozumiesz, że czasami szalona Neris ma humor POMIMO.

Z małą będzie dobrze, w razie czego zrobimy Allegro cegiełkowe, roześlemy maila po znajomych... ja niestety groszem nie śmierdzę więc sama nic dać nie mogę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris']
Z małą będzie dobrze, w razie czego zrobimy Allegro cegiełkowe, roześlemy maila po znajomych... ja niestety groszem nie śmierdzę więc sama nic dać nie mogę.[/quote]

Neris - dobrze wiesz, że wsparcie duchowe/informacyjne ważniejsze od tego finansowego, chociaż to ostatnie niezbędne.

Link to comment
Share on other sites

Chciałam tylko napisać, że na miau są bazarki dla suni :loveu: podam linki do tych jeszcze aktualnych:
[URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=73504[/URL]
[URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=73560[/URL]
[URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=73559[/URL]

Zapraszam i tych już na miau zarejestrowanych i sztuki nówki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Widze, ze watek juz zalozony na dogo) Super.
Faktycznie na miau sa bazarki, ladne bizuteryjne rzeczy sie pojawily prawie przed chwila.
Faktycznie trzeba zmienic tytul na jakis bardziej krzyczacy.
Villemo, napisz pw bezposrednio do Waldi.
Nawet najgorsze, nieuleczalne przypadki moga sie cudem zakonczyc. Wiem to z wlasnego doswiadczenia.
Nie bardzo jeszcze wiem jak pomoc ( poza skromnym udzialem w bazarkach) ale jesli jakos moge, to mow.
Moze przeniesc te bazarki tez na dogo?Troche zamieszania jest przy tym, ale pamietam jak przenioslam kiedys akcje jamniczki z miau tutaj. Dogo stanelo na rzesach i pieniadze migiem sie znalazly.
I na odwrot tez sie troche udalo) Na miau przenioslysmy z dogo na sterylizacje kotek i jakos poszlo)
Czas mam, moge przy tym pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Moja maltanka miała zapalenie jelit. Przed postawieniem diagnozy lekarz brał tez pod uwagę krążenie oboczno-wrotne i o wszystko sie dowiadywałam. Podobno robią operację w wielu klinikach, ale tylko jedna (chyba w Gdańsku) stosuje specjalne zaciski, które stopniowo zmieniają krążenie i jest to jedyny bezpieczny sposób, żeby zwiekszyć szanse powodzenia operacji. Tym bardziej, ze suczka jest już w tak okropnym stanie.
Informacji tych udzielił mi dr Ingarden z Myślenic. Może ktoś zadzwoni do niego i popyta o tą klinikę. Dr Ingarden jest doskonałym specjalistą i można mu zaufać. Ja jeżdżę do niego aż z Katowic. Tel. do Myslenic (0-12) 2744130.

Nie wiem, z jakiej hodowli pochodzi mała, ale ja duzo słyszałam o jednej, w której tak traktowane są pieski m.in. tej rasy. Nie byłam tam osobiście, więc nie mogę się w Z.K. wypowiadać, ale uważam, że konieczne jest zrobienie porządku z takimi mordowniami. Każdy daje ciche przyzwolenie na istnienie takich miejsc. Nie wiem, czy to ta sama hodowla, ale jeśli tak, to interwencja może zakończyć cierpienia bardzo wielu psów, bo tamtejszy oddział Z.K. nic z tą sytuacją nie robi, mimo zgłoszeń. Psów jest tam naprawdę bardzo duzo.
Moje maltanki śpią w łóżku, szaleją w ogrodzie i nie wyobrażam sobie, jak takie maleństwa mogą spędzać całe swoje zycie w ciasnych, brudnych klatkach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anna_33']Widze, ze watek juz zalozony na dogo) Super.
Faktycznie na miau sa bazarki, ladne bizuteryjne rzeczy sie pojawily prawie przed chwila.
Faktycznie trzeba zmienic tytul na jakis bardziej krzyczacy.
Villemo, napisz pw bezposrednio do Waldi.
Nawet najgorsze, nieuleczalne przypadki moga sie cudem zakonczyc. Wiem to z wlasnego doswiadczenia.
Nie bardzo jeszcze wiem jak pomoc ( poza skromnym udzialem w bazarkach) ale jesli jakos moge, to mow.
Moze przeniesc te bazarki tez na dogo?Troche zamieszania jest przy tym, ale pamietam jak przenioslam kiedys akcje jamniczki z miau tutaj. Dogo stanelo na rzesach i pieniadze migiem sie znalazly.
I na odwrot tez sie troche udalo) Na miau przenioslysmy z dogo na sterylizacje kotek i jakos poszlo)
Czas mam, moge przy tym pomoc.[/quote]
Aniu co przenoszenia bazarków na dogo to trzeba by popytać ich założycieli...
Jednak ja sama mam jakieś rzeczy na bazarek, ale jako "nowa" na dogo nie bardzo mam odwagę wystawiać...
Jeśli byś mogła zrobić to za mnie to skontaktujemy się mailowo w sprawie przesłania zdjęć...
Pw pisałam do waldi... Ale ja jeszcze nie taka biegła w dogo i nie wiem czy poszło na 100%...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...