Jump to content
Dogomania

Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)


Selket

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Selket']Ale wiesz, że realność ma kilka odcieni i może warto przemyśleć to co powiedział ten ludzik? Masz czas - pomyśl o tym na spokojnie ;)[/QUOTE]

owa osobka bardzo mila i uprzejma ... hmmm dla niego to takie proste zostan i juz ... ja wiem ze tu wroce, napewno i nie wiem czy nie bede sie starac znalezc jakiejs pracy tutaj, bo naprawde czuje sie tu swietnie ... ow czlowiek powiedzial ze sa meksykanie w Ojai z ktorymi wogole nie mozna sie dogadac a ze mna jakos rozmawia i jest ok, tylko prawda jest taka co slusznie powiedziala moja siostra (glos mojego rozsadku:eviltong:) ze nie znam tego czlowieka, nie wiem kim jest i czy poprostu bajek mi nie wciska dla swojej (wiadomej) korzysci :roll: ... coz zobacze co czas przyniesie, co jest mi pisane, wize mam na 10 lat wiec mam duzo czasu zeby tu wrocic, na dobra sprawe za 10 lat mlody bedzie mial 21 lat wiec nawet jakbym poczekala az skonczy gimnazjum to jeszcze zdarze tu wrocic ... jest duza szansa i duzo czasu by wykorzystac ja z glowa :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tengusia']oj tak teskno mi i to bardzo ale coz poradzic :diabloti:[/QUOTE]
Trzeba coś pokombinować :diabloti:

[quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]oooo.. jaki piękny Gonziasty :loveu:
[URL]http://i28.tinypic.com/sddbog.jpg[/URL]
fajnie mu w tych wrzosach:)

u nas to nie ma takich klimatów...:roll:
a przynajmniej nie na osiedlu :evil_lol:

buziaki kobieto! ;)
[/B][/COLOR][/QUOTE]
U nas na osiedlu też nie ma, ale w lesie jak najbardziej są :cool3: Witaj Basieńko :calus: :calus: :calus:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]cześć Ty moja kochana :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]przyszłam sprawdzić jak się macie, co porabiacie :)[/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE]
Cześć Mój Titititi Kwiatuszku :loveu::loveu::loveu::loveu: Mamy się całkiem dobrze, raz na górze raz na dole (zazwyczaj na dole, ale dajemy radę). A robimy dużo rzeczy, najczęściej się uczymy i śpimy :grins: :grins:

[quote name='Tengusia']przyszlam sie przywitac w ten melancholijny dzionek :grins: :hand:[/QUOTE]

Cześć Tengusiu :multi::multi::multi::multi: U nas strasznie zimno i właśnie zaczął padać śnieg :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]a u nas nie pada śnieg :multi: rano padał :diabloti:od 4 do 8


witanko :multi::loveu::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
Rano to było tutaj strasznie zimno i wiał lodowaty wiatr, a teraz białe puchate leci z nieba :diabloti: Cześć Alusiu :multi::multi::multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]dobrze że macie czas na sen :)[/B][/FONT][/COLOR]

[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]i nawet pokazałaś że piękniś ma się dobrze :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B]


[/QUOTE]
Bo my bez snu nie potrafimy funkcjonować :p Piękniś ma się dobrze, właśnie wyleguje łóżeczko, tylko ja jakoś nie mam koncepcji na wstawianie zdjęć :oops:
[quote name='Iza i Avanti']Beruś Selkeciku! :D[/QUOTE]

Cześć Izabelko Tititi :loveu::loveu::loveu:

[quote name='Tengusia']biale, puchate niedzwiadki :hmmmm::eviltong:[/QUOTE]
Te z reklamy Coca Coli :eviltong:

[quote name='basia2202'][COLOR=purple][B]run Forrest, run!! :cool3:[/B][/COLOR]
[B][COLOR=purple][URL]http://i35.tinypic.com/2irvfkg.jpg[/URL][/COLOR][/B]


[B][COLOR=purple]cześć Ci/Wam/Tobie :loveu:[/COLOR][/B]
[/QUOTE]
Cześć Basiu :loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...