Jump to content
Dogomania

Cruft


Guest Reyes

Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Reyes

[quote name='Goldenka 02']Tak, Ola z Wiktorkiem :] ;)[/quote]
Wątpię - na Crufcie nie wolno być ze swoim psem. Losują Ci. Zresztą Ola była jak pisali z Seterem... Zgłupiałam...

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='Agasia']Niczego Ci nie losują... ;) Ola byla z borzojem na 100% - czy z Wiktorem nie wiem :)[/quote]
Nie miałam na myśli rasy a losowanie psa...
To można sobie zawieźć swojego na Crufts ?
Kiedyś z tytułu kwarantanny wszyscy (wyspiarze też ) dostawali swoje psy na godzinę przed startem - zmienili to czy ja coś mylę?

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='Martynaaaa']Reyes ,ale nie sądzisz że borzoj na zdj,który stoi z Olka jest naprawdę łudząco podobny do Wiktora?:)[/quote]
Wole poznać jak to stoi z przepisami zamiast analizować centymetr borzoja z półtoraj centymetrem dziewczynki odwróconej do fotografa tyłem... :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sandi']No niezupełnie :razz: nie dała rady opanować mojego psa :shake:


Ala zgadzam się z Tobą. To zależy od charakteru psa, jak jest ułożony i czy miał kiedyś w ogóle kontakt z obcymi ludźmi na ringu.[/quote]

Ja nie chcę nic mówć - ale sprawdziła się moja teoria , na temat, osób startujących z samymi wychowanymi psami...:cool3:

Ale ja mam inne zdanie jak wszyscy, nie będę roztrząsać tematu, bo zraz na mnie nakrzyczą :diabloti::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goldenka 02']Nie zgodzę się z Toba. Ola na zamianie psami poszła z moim psem - który nie chodzi znikim... kto jest raczej niski. Wystawia wiele obcych psów na ringach, nie tylko Victora.[/quote]


Ok, mówiłam ,że nikt się ze mną nie zgodzi, więc nie roztrząsajmy teamtu kto się ze mną zgadza, a kto nie ;)...

Ma ktoś może jakieś fotki z JH...?

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

Olka to Elita naszego juniora i zapewniam że obcy pies nie jest dla niej problemem.
Osobiście uważam że wymiana powinna być przeprowadzana troszkę inaczej żeby naprawdę spr. umiejętności - ale nic nie zmienia faktu że to ona jest aktualną mistrzynią.
Ciekawe że gdy Ola dostaje dzień to jest tylko zdawkowe "gratulacje" a gdy wariuje jej jakiś pies na wymianie to ten konkurs jest czterokrotnie analizowany i wielokrotnie przytaczany ...
Ps. Wydaje mi się że pierwsza 8 to rekord w naszym kraju? Ktoś był najbliżej zwycięstwa z naszych?
Pss. A miałam w ramach odwyku tutaj nie pisać... :shake::shake: :P
Psss. Współczuje temu kto to będzie czytał - tak mało czytelnie sie zrobiło po łączeniu tematów...

Link to comment
Share on other sites

ja sprostuje poprzednia dyskusje
do JH na cruft's podaje sie jakie chce sie psy (2 rasy)
Ola wybrala borzoja, ale ze 2rasy jaka chciala nie bylo "na stanie" dali jej setera.
Olcia nie mogla miec swojego psa. na zdjeciu ma psa obcego, a ze jest bardzo podobny do Victora to zbieg okolicznosci:D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...