Jump to content
Dogomania

Galeria eMosława!


Kinia

Recommended Posts

[quote name='Kaja10014']Obieganie tyczek to tak w zasadzie do czego potrzebne? Do agility?[/QUOTE]

Tak;) Oprócz tego żeby zmęczyć psa. Ale eMosławowi bardzo pomaga, ładnie to "przenosi" na agility i zdecydowanie ładniej biega ciasne torki. Poza tym mogę popróbować różnego typu prowadzenie;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kinia']Tak;) Oprócz tego żeby zmęczyć psa. Ale eMosławowi bardzo pomaga, ładnie to "przenosi" na agility i zdecydowanie ładniej biega ciasne torki. Poza tym mogę popróbować różnego typu prowadzenie;)[/QUOTE]
A jak go tego uczysz?
Sopel tam wie, że jak leci prosto na hopke to trzeba przeskoczyć a potem staje i o co kaman :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaja10014']A jak go tego uczysz?
Sopel tam wie, że jak leci prosto na hopke to trzeba przeskoczyć a potem staje i o co kaman :D[/QUOTE]
Obiegania? Najpierw po jednej tyczce z każdej strony i dodaję komendę, uczyłam naprowadzając, a potem jakoś samo wchodzi takie obieganie większej ilości:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinia']Obiegania? Najpierw po jednej tyczce z każdej strony i dodaję komendę, uczyłam naprowadzając, a potem jakoś samo wchodzi takie obieganie większej ilości:)[/QUOTE]
Czyli jak ma tyczkę po lewej musi wbiec w przeszkodę po lewej, jak ma tyczkę po prawej musi wbiec po prawej, tak?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaja10014']Czyli jak ma tyczkę po lewej musi wbiec w przeszkodę po lewej, jak ma tyczkę po prawej musi wbiec po prawej, tak?[/QUOTE]
Eeeeee nie wiem, tzn ja tego tak nie przekładam. Po prostu ma obiegać to co mu pokazuję, to poprawia moje pokazywanie, a jemu ruch przy ciasnych skrętach i czytanie moich ruchów.
[quote name='Asiaczek']Nooo, pięknie Wam idzie to obieganie:) I z jaką łatwością i radością psiak to robi:)
I piłeczka w nagrodę:)

Pzdr.[/QUOTE]
Dzięki:)
[quote name='misia93']Ładnie wychodzi eMośkowi to obieganie ;) filmik rewelacyjny ale gdzie jakieś zdjęcia :mad::evil_lol:[/QUOTE]
Zdjęć oczywiście nie mam, co jest normą w tej galerii szczególnie w okresie zimowym...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania :)']Jak fajnie wygląda :D
Dobrze, że Andy się nie ślini :):):)[/QUOTE]
No co Ty?! przecież ślinka to tylko zaleta:D
[quote name='Marzenuś']No ładny wolontariusz ;)[/QUOTE]
dzięki
[quote name='Asiaczek']O, jacie, ale obklejony:)
A duzo uzbieraliście?

Pzdr.[/QUOTE]
My tylko przyciągaliśmy ludzi, nie zbieraliśmy;)
[quote name='misia93']Z taki psem to pewnie dużo! ;) Ale eMośkowi ślinka cieknie, ja już u swojego zauważam takie objawy, szczególnie przed jedzeniem :lol:[/QUOTE]
hahaha za niedługo zobaczysz przez większość dnia;)
[quote name='dagaa111']świetnie wygląda z tymi serduszkami :D[/QUOTE]
dziękujemy;)


Znowu Was zawiodę, ale oczywiście zdjęć nie mam. Od 3 dni jeżdżę do pewnego kota, zajmować się nim bo właściciele wyjechali. Muszę przyznać, że wychodzenie z kotem na smyczy to całkiem ciekawe doświadczenie, zupełnie inaczej niż z psem;)
Poza tym eMosiek ma dzisiaj jakieś problemy żołądkowe, rano na spacerze pasł się jak krowa, nie myślał nawet o węszeniu, a na dodatek jego żołądek wydawał dziwne dźwięki. Więc zamiast normalnego śniadania dostał jabłko, a dopiero po 1,5h część karmy. Na razie nic się nie dzieje, więc mam nadzieję, że żołądek wrócił do normy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Nie wiem, czy jabłko jest najwłaściwszym pokarmem na rozstrojony żołądek, ale ty wiesz lepiej, bo to Twój psiak...
Ja bym raczej zrobiła głodówkę...

Pzdr.[/QUOTE]
Jabłko w naszym przypadku jest jak najbardziej ok, po pierwsze wydłuża czas jedzenia i jest zjadane w małych kawałeczkach, eMosław wszystko pochłania, nie gryzie... Nic takiego się nie działo, żeby zaraz robić głodówkę:)
[quote name='Sweet']Ja mojemu coś jest z żołądkiem to podajemy mu siemię lniane ;)
Pomaga zawsze;)[/QUOTE]
eMosiek też to kiedyś jadł:)

Dzisiaj na szczęście wszystko jest w normie, zima powróciła i jest jeszcze większy syf niż był...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Dlaczego syf? U nas zrobiło się białąwo. Tak, tak. NIE biało, lecz białąwo i jest "na optykę" zdecydowanie czyściej;)

Pzdr.[/QUOTE]

Eee bo wtedy ten śnieg jeszcze topniał, a na naszej ulicy od lata trwają roboty drogowe i jest mnóstwo piasku itp...



Się pochwalę, że lab w końcu wszedł mi CZTEREMA łapami na plecy:loveu: Jutro nakręcę i pokażę:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...