Jump to content
Dogomania

Galeria eMosława!


Kinia

Recommended Posts

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kaja10014']Dziękujemy i oczywiście nawzajem :)[/QUOTE]
Dzięki!
[quote name='Angi']Spóźnione ale zarazem naajlepsze życzenia dla eMosława . Widzialam was w Przyjacielu Psie :D .
No i Wesołych i radosnych Świąt:tree1:[/QUOTE]
No tak jest tam mój śpioch:) Dziękujemy
[quote name='dagaa111']wesołych świąt wam życzę :tree1:
i o więcej zdjęć Emosława proszę :D[/QUOTE]
Postaram się, ale będzie ciężko...
[quote name='Ciapkowa.']Wesołych świąt! :loveu: I więcej zdjęć! :diabloti:[/QUOTE]
Postaram się, ale będzie ciężko...
[quote name='deer_1987']Masz jakis sprawdzony sposob na czarnego psa na sniegu? Tak by i oczy bylo widac :razz:[/QUOTE]
Mam:D Tzn żeby nie było czarnej plamy? Pomiar punktowy na oko przy portretach i -1,5. W ruchu różnie ale zazwyczaj średni-ważony i -1,5 ewentualnie -2ev i wszystko mierzone na psie i patrzę jak wychodzi i zmieniam ewentualnie.
[quote name='misia93']deer_1987 mam ten sam problem :placz: ale ostatnio ładnie słońce świeciło popołudniem, w takim delikatnym słońcu nawet zwykłym kompaktem da się bez problemu zrobić jakiś w miarę dobry portrecik ;) I Wesołych Świąt! Czyżby eM robił za Mikołaja i roznosił prezenty :cool3: ładne zdjęcia :)[/QUOTE]
Kompakty fajnie sobie radzą właśnie w lekkim słoneczku, pamiętam jak robiłam jeszcze moim małym canonem:)
[quote name='deer_1987']No wlasnie to najgorzej jak nie ma slonca :D[/QUOTE]
Ja wolę zdecydowanie bez słońca, tzn jak słońce jest za chmurami, czyli jest jasno ale nie odbija się od psa. eMosław bardzo się świeci, więc w słońcu źle wychodzi.


Zdjęć chyba nie mam, może jutro coś znajdę/zrobię. Ale tworzę film, więc do wtorku pewnie wstawię:)


Za to Pan eMosław dzisiaj wywrócił choinkę, na szczęście nic poważnego się nie stało.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Dziekuje, musze przetestowac. Bo czasami sie uda dopasowac inne ustawienia a czasami sie oczy zatracaja np jak pies biegnie. No slonko nie ma calkiem swiecic mocno ale ostatnio to ciagle tylko ciemno i ciemno...[/QUOTE]

[quote name='misia93']u mnie to wszystko się traci jak pies biegnie :shake: znacznie lepiej portrety wychodzą. Czekam z niecierpliwością na filmik![/QUOTE]

Mi zdecydowanie lepiej wychodzą portrety, ale też więcej ich robię bo eMoś mało się rusza tzn jak się rusza to jak mu rzucam patyk albo zabawkę, wtedy źle mi się robi zdjęcia itd.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Piekny film i jaki wspaniały podkład muzyczny:)
Brawo!!!

Pzdr.[/QUOTE]
Dziękuję
[quote name='Kaja10014']Świetny filmik :)

Oczywiście części agilitowe najbardziej mi się podobały :)[/QUOTE]
ja też je najbardziej lubię;)
[quote name='Sweet']hej:D
Dawno zdjęć nie widziałam swoją drogą;)
Bo okazało się że tylko 2 str miałam do nadrabiania;P[/QUOTE]
eee bo zdjęć nie robię ostatnio... jakoś tak wyszło.
No bo tu puuuuuustki przez długi czas były...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinia']
eee bo zdjęć nie robię ostatnio... jakoś tak wyszło.
No bo tu puuuuuustki przez długi czas były...[/QUOTE]

To zacznij robić bo zawsze lubiłam twoje zdjecia;)
U mnie też były... teraz ostatnio troszkę żywiej ale tez nie jakos bardzo jak bywalo kiedys...

Link to comment
Share on other sites

filmik jest bardzo ładny! Ale jeszcze bardziej Emoś na nim :loveu::loveu::loveu: Nie mogłam się napatrzeć, świetne zdjęcia! A w agility biega jak nie jeden border :razz:
Super ! :loveu:
Co do sesji w domu... rzeczywiście nie udana bo tylko 1 zdjęcie :mad: ale jakie zdjęcie, śpiącego eMka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sweet']E tam nie wyszła;P
Jest łapka:D:D i śpiący eM:D[/QUOTE]
Nie wyszła mimo największych chęci;)
[quote name='misia93']filmik jest bardzo ładny! Ale jeszcze bardziej Emoś na nim :loveu::loveu::loveu: Nie mogłam się napatrzeć, świetne zdjęcia! A w agility biega jak nie jeden border :razz:
Super ! :loveu:
Co do sesji w domu... rzeczywiście nie udana bo tylko 1 zdjęcie :mad: ale jakie zdjęcie, śpiącego eMka :loveu:[/QUOTE]
Dzięki, eMoś się bardzo stara na torze, ale nie zawsze mu wychodzi... Co ważne właściwie się nie myli, jeżeli ja nie zapomnę toru to właściwie zawsze biegamy czysto. Zdarzają się zrzutki, ale to też z mojej winy bo go za ciasno poprowadzę albo za późno skręcę itp. ;)
[quote name='Asiaczek']Chyba to byla zmierzony efekt, co?
Sesja nieudana, 1 zdjęcie...;)

Pzdr.[/QUOTE]
No wiem, ale może jeszcze coś wygrzebię:)
Np takie:

[IMG]http://i683.photobucket.com/albums/vv193/Kinia_K/Marley/IMG_9045.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...