Jump to content
Dogomania

Galeria eMosława!


Kinia

Recommended Posts

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='RCookie']Zdjęcia są strasznie malutkie, chyba nie te linki skopiowałaś :hmmmm:.
Ja też życzę szybkiego powrotu do zdrowia, co byś mogła w końcu jakimiś zdjęciami nowymi zarzucić :evil_lol:.[/QUOTE]

Już naprawione;)

Filmik jest już dawno zrobiony, ale WMM nie chce dodać muzyki:mad:

Link to comment
Share on other sites

No i filmik, muzyka dodałam pierwszą na jaką trafiłam, nie wsłuchiwałam się...
[url=http://www.youtube.com/watch?v=Rg0E9ShmSn4]YouTube - Agility[/url]
Co do filmu to:
-sekwencje są dość łatwe, mają na celu zmotywowanie eM, bo on uważa, że jak są skręty to sie biega wooolno i niechętnie.
-set point nie wiem czy jest dobrze zrobiony, czy przypadkiem kopki nie powinny być bliżej. Ale wydaje mi się, że coś to dało bo jednak mniej zrzuca i ładniej skacze;)

Link to comment
Share on other sites

Ładnie :)

To może nie ćwicz z nim za dużo tych ciasnych skrętów skoro go to demotywuje? 1-2 razy i super nagroda:)
Ale np. Beza bardziej 'demotywują' długie hopkowe proste bo on ma problem ze skakaniem a tu trzeba tyle razy pod rząd, a set point prawie nic nie dał co mnie trochę załamuje :roll:

Co do odległości to chyba ok, dla dużego psa powinno to być ok 1,5 metra.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']Ładnie :)

To może nie ćwicz z nim za dużo tych ciasnych skrętów skoro go to demotywuje? 1-2 razy i super nagroda:)
Ale np. Beza bardziej 'demotywują' długie hopkowe proste bo on ma problem ze skakaniem a tu trzeba tyle razy pod rząd, a set point prawie nic nie dał co mnie trochę załamuje :roll:

Co do odległości to chyba ok, dla dużego psa powinno to być ok 1,5 metra.[/QUOTE]

Właśnie tak z nim ćwiczę, raz torek ze skrętami, kilka razy wysłanie naprzód i na koniec jeszcze skręty raz, wtedy mam go zmotywowanego na całym "treningu", ale przy skrętach i tak bardzo zwalnia, chociaż może to dlatego, że w ogrodzie jest mało miejsca, hopki są blisko i nie może się rozpędzić przy skręcaniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BellaLab']fajny filmik:)
Bella też mi zwalnia trochę przy skręcaniu i mam wrażenie, ze to jest spowodowane małym ogrodem, jak czasem mam ochotę i zabieram się z tym wszystkim na jakaś lakę to jest lepiej.[/QUOTE]

Ja nie mam się jak z tym wszystkim zabrać:roll:, ale jakiś czas temu ćwiczyłam z nim na działce, na jeszcze bardziej prowizorycznych hopkach niż te co mam w ogrodzie ( bloczki i deseczki cienkie) odległość była porównywalna, ale biegał dużo szybciej. No i przestrzeń dookoła ogromna.
[quote name='Dynamique']Super filmik. Widze, że fajnie sobie radzisz z Marleyem ;);)
Długo już trenujecie ? Ja pamietam moje początki kiedy to nie mogłam zaczaić czym jest zmiana :eviltong::evil_lol:[/QUOTE]
Po domowemu trenujemy już jakieś 2 lata, ale nie często bo zawsze miałam problemy z motywacją w ogrodzie. W tym roku zaczęliśmy coś działać na poważnie (obóz i intensivka) no a w czwartek jedziemy na pierwszy trening klubowy:multi:
Z naszymi zmianami to jest tak, że ja dużo nad nimi myśle, zastanawiam sie jak torek pobiec ale z różnymi zmianami i potem różnie to wychodzi:lol:
[quote name='nateenanu']super filmik!! Fantastycznie sobie radzicie :) bedziemy zaglądac![/QUOTE]
Zapraszamy częściej!!!


eMosław pożera właśnie jabłko, które dostał rano i wkurza mnie to, że on zawsze czeka aż wrócę żeby skonsumować to co dostał:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinia']Ja nie mam się jak z tym wszystkim zabrać:roll:, ale jakiś czas temu ćwiczyłam z nim na działce, na jeszcze bardziej prowizorycznych hopkach niż te co mam w ogrodzie ( bloczki i deseczki cienkie) odległość była porównywalna, ale biegał dużo szybciej. No i przestrzeń dookoła ogromna.

[/quote]

Ja też w sumie nie mam... dlatego zwykle jak mam ochotę to biorę tylko jedną rzecz(slalom, tunel albo 2-3 hopki) czasem się zdarza, ze biorę tunel i hopki, ale jest mi wtedy paskudnie nie wygodnie, nie wspominając o tym jak przedziwnie muszę wyglądać z wielką torbą na plecach, hopkami w rekach i do tego pies jeszcze:evil_lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Super filmik, czekam na relacje z trening czwartowego!:) Ja sie ciesze bo jak pewnie wiesz za da tygodnie przyjeżża do nas Ada na seminarium więc weźmiemy w nim udział jak pogoda dopisze (tzn nie bdzie ulewnego deszczu).

Z moic doświadczeń z Denisem tez bym ci radziła narazie robic duzo prostych kombincji zeby dla eM byly az smiesznie proste i by wydawało mu sie ze to takiw supe hiper fajne i latwe, nam to pomaga, teraz juz wprowadzam powoli zakręty i wiecej zmian i jest fajnie, tylko musze sie pilnowac zeby nie zwalniać jak on ma np zrobić zwrot to ja musze dreptac chocby w miejscu wtedy on chetniej biega:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewka i haker']moim zdaniem te zakręty sa za ciasne i nie może sie rozbiegać jeszcze


co do set point to co skok powinno byc inaczej
[url=http://www.youtube.com/watch?v=thT69B242_s]YouTube - haker set point[/url][/QUOTE]

Myślisz? Ale w sumie my w ogrodzie zawsze biegaliśmy ciasno bo nie ma miejsca na duże odstępy, tylko były to skręty łatwiejsze i mógł biegać szybciej. Może jest to też wina tego, że on jest ciężki i po lądowaniu hamuje i ciężko mu się rozpędzić do następnej hopki.

A set point w naszym wykonaniu wyglądał różnie, na filmiku jest tylko jeden trening i to tylko 4 przebiegi. Robiłam z nim jeszcze na podwójnej hopce i raz niżej, raz wyżej. Wszystko przez to, że "zamordował" poprzeczki i musze robić różne kombinacje z jakiś patyków:mad:

[quote name='Mudik']Zazdroszczę,ze masz tak blisko do Trzyńca,a my tak sobie wracając z Bratysławy(bo jechaliśmy przez Tryniec)myśleliśmy z mężem, ze chętnie byśmy w okolicach zamieszkali, tak gdzieś na południu, do Czech blisko i na Słowację.[/QUOTE]
Zapraszamy w taki razie;). Na południu jest całkiem fajnie, chociaż ja bym wolała mieszkać bliżej jakiegoś większego miasta, w którym się coś dzieje.
[quote name='BellaLab']Ja też w sumie nie mam... dlatego zwykle jak mam ochotę to biorę tylko jedną rzecz(slalom, tunel albo 2-3 hopki) czasem się zdarza, ze biorę tunel i hopki, ale jest mi wtedy paskudnie nie wygodnie, nie wspominając o tym jak przedziwnie muszę wyglądać z wielką torbą na plecach, hopkami w rekach i do tego pies jeszcze:evil_lol::lol:[/QUOTE]
Hehe i ludzie pewnie się dziwnie gapią:lol:.
[quote name='madzior_ka']Super filmik, czekam na relacje z trening czwartowego!:) Ja sie ciesze bo jak pewnie wiesz za da tygodnie przyjeżża do nas Ada na seminarium więc weźmiemy w nim udział jak pogoda dopisze (tzn nie bdzie ulewnego deszczu).

Z moic doświadczeń z Denisem tez bym ci radziła narazie robic duzo prostych kombincji zeby dla eM byly az smiesznie proste i by wydawało mu sie ze to takiw supe hiper fajne i latwe, nam to pomaga, teraz juz wprowadzam powoli zakręty i wiecej zmian i jest fajnie, tylko musze sie pilnowac zeby nie zwalniać jak on ma np zrobić zwrot to ja musze dreptac chocby w miejscu wtedy on chetniej biega:)[/QUOTE]
Mam nadzieję, że w czwartek nie będzie padać! A na środe zapowiadają śnieg?! Zazdroszcze Ady mi się marzy jakieś semi teraz:)

eMosław jest fajnie rozbiegany na prostych, nawet jeżeli torek to zakręt zakręt i dwie przeszkody po prostej to grzeje na tych dwóch aż miło popatrzeć:). Poza tym on się wgapia we mnie i czeka co ja mu pokaże, dopiero jak zawołam znane z obozu naprzód ([COLOR="Magenta"]czyt. różowa miseczka[/COLOR]) to pędzi:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BellaLab']u mnie teraz pada:angryy::mad:
[/QUOTE]

Eh, u nas padać zaczęło w nocy i pada dalej:placz: Najgorsze, że nie wiem co z jutrzejszym treningiem jak jest taka pogoda:roll:

[quote name='Alusia']Hejo!!! Powracamy do was po długiej przerwie :multi::razz:
Dobrze Wam idzie ;) A podasz tytuł piosenki ???:cool3:[/QUOTE]
Hejo!
Nie znam tytułu, pierwsza, lepsza piosenka z YT:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzior_ka']jak zapowiadali tak i jest pan ŚNIEG:) ja lubie zime ale nie w pazdzierniku i nie lubie jak wracam z uczelni 2.5 godziny!! (normalnie 40 minut) bo sie drzewa na tory powywracały i pociągi jezdzily tylko jednym torem ruchem wahadłowym no masakra jakaś!![/QUOTE]

2,5 godziny? to współczuje:shake:
A my nie pojechaliśmy na trening;( Bo podobno po czeskiej stronie pozrywało jakieś mosty i w ogóle, a poza tym ciągle pada deszcz i śnieg:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...