Jump to content
Dogomania

kryteria oceny na JH


flashka-g

Recommended Posts

flashi a czemu ty ciagle drazysz ten temat "professionalnych" i nie professionalnych handlerow ;)? Kazdy moze sam sobie nadac tytul nawet księżniczki z bajki lecz nie tytul jest wazny, ale to jaka opinie ma u innych - nie u siebie ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rozumiem flashke, jak widac sama jest professionalnym handlerem i chce aby wszyscy byli oceniani rowna miara. Okreslenie "rpofessional handler" jest jedno, poziom handlingu za to bardzo zróżnocowany. To wcale nie doprowadzi do podwyższenia czy rozpropagowania handlerstwa jeśli zajmuja sie tym osoby niekomtentne. Skutek moze byc odwrotny...

Link to comment
Share on other sites

macie racje... MP to tylko zabawa, a ja na chwile o tym zapomnialam... chcialam was za to przeprosic, bo zrobilam tylko z siebie idiotke... mi sie wydaje, ze nie warto tak sie przejmowac...raz pojdzie lepiej, a raz gorzej... i wiadomo (szczegolnie jak sie pozycza psa) ze zwierzak moze sie nagle sploszyc czy cos... w Dobrym Miescie chodzila jakas suka z cieczka i psiaki nie chcialy sie w pewnych momentach sluchac... przeciez to totalnie nieodpowiedzialne i glupie przychodzenie na wystawy z suczka z cieczka... wyżly weimarskie wariowaly na ringu.... wlasciciele musieli byc zli i mieli racje...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cavalierka']Taka jedna Monika Malitka :roll:[/quote]

ze tak powiem osoba NIEZBYT dbajaca o dobro psa...sprawia wrazenie martwiacej sie tylko o swoj sukces...raz ja spotkalam i nie zrobila na mnie dobrego wrazenia...a szczegolnie jej zachowanie przed wejsciem na ring...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carotina']dziewczyny, jakby się nie zachowała:mad: ;) , nie znaczy że macie sobie tutaj z niej żartować:shake: Nie obgadujcie ludzi publicznie :P[/quote]

ja pisze tylko ze nie podobalo mi sie jej zachowanie:shake: :shake: :shake: no i ze mila to mi sie nie wydala...moze sie myle co do niej, ale po prostu jakos nie wydala mi sie przyjazna i otwarta na ludzi...tylko tyle...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asta']Zazwyczaj to robią... Bo musza chyba uzupełnić lukę w karcie którą wysyłają później chyba do oddziału głównego:evil_lol: Ale przecież nie musisz im podawać, wystarczy że zgłosisz psa tylko na młodego
ps ma ktoś wynki z młodszej?![/quote]

wszyscy mowia ze nie trzeba podawac, ale czy moga po prostu powiedziec, ze jak nie chce podac to nie moge startowac??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asta']Asiu, chyba Ala nie pisała, że sie za profesional podawała... Chyba, że nie doczytałam. Cóż, taki handling w naszym kraju... I nie tylko[/quote]



[IMG]http://upload.miau.pl/1/64290.gif[/IMG]


nie wogole....:)) trudno nie zauwazyć :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ok, już się doczytałam... Ah ten mój pośpiech ;) Pearl znowu musze Ci przyznać rację :) A ja mam mały problem... Chcem wystawić labradorkę na MP, a jak wiecie powinno się mieć zwiniętą ringówkę, a większość wie, że labradora prawidłowo wystawia się na luźnej, to więc mogę wziąść to sunię i nie będzie mnie to dyskwalifikowało?

Link to comment
Share on other sites

Flashka- to nei ty powinnas sie martwic o to czy pisez o sobie pro czy nie... no chyba, ze cie to tak bardzo boli, a maoja porazke potraktujesz zusmiechem.... Kilka podstron temu ustalilysmy chyba co znaczy pro handler.... Kazdy ma na ten temat swoje zdanie i kaxyd ma swoja miare... Dlaczego nei przyczepisz sie do innych, oglaszajacych sie jako pro, ktorzy wystawiali jedynie na JH, jednego jedynego psa??? Nie rozumiem tego, dlaczego zawsez tylko ty mozesz byc pro??? (no ew. jesczze tylko twoi najblizsi znajomi, ktorych sie nigdy nei czepiasz...) Czy ja napisalam kiedys , ze jestem alfa i omega??? Nie wydaje mi sie, a jesli ktos by byl zainteresowany to chyba sprawdzilby mnie... Sprawdzilby i dowiedzialby sie... Moze specjalnie mam pisac: "basenji&whippet professional handling, basenji"??? Jakos mi sie to nei widzi... Ty rowniez specjalizujesz sie w haszczakach(z tego co widze po wystawach), ale jakos na bannerze piesz "professional handling"... JAa nie chce miec w tobie Asiu wroga, po prostu pisze, bo nie po raz pierwszy sie mnei czepiasz, a wedlug mnei nei masz podstaw...

Link to comment
Share on other sites

obserwuje ten temat i obserwuje...
i nie widze sensu tej całej zawiści:mad: rozumiem ,że ktoś może być niezadowolony czy nawet zły z tego ,że ktoś daje sobie miano pro chociaż ma mniej lat stażu aczkolwiek gdybym ja wybierała handlera to nie patrzałabym na ładną stronke ale starałabym się go sprawdzic i samemu określić czy nadaje się na godne zaprezentowanie naszego pupila.
Tak samo jak już kiedyś mówiłam to nie my mamy sobie przyznawać miano ,,pro,, czy nie ,,pro,, ale osoby którym wystawialiśmy psa.
a tak jak powiedziała alanowak każdy z nas inaczej może rozumieć ,,proffesional handling,, można być także profesionalnym w rasie w której dany handler się speclalizuje..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alanowak']Flashka- to nei ty powinnas sie martwic o to czy pisez o sobie pro czy nie... no chyba, ze cie to tak bardzo boli, a maoja porazke potraktujesz zusmiechem.... Kilka podstron temu ustalilysmy chyba co znaczy pro handler.... Kazdy ma na ten temat swoje zdanie i kaxyd ma swoja miare... Dlaczego nei przyczepisz sie do innych, oglaszajacych sie jako pro, ktorzy wystawiali jedynie na JH, jednego jedynego psa??? Nie rozumiem tego, dlaczego zawsez tylko ty mozesz byc pro??? (no ew. jesczze tylko twoi najblizsi znajomi, ktorych sie nigdy nei czepiasz...) Czy ja napisalam kiedys , ze jestem alfa i omega??? Nie wydaje mi sie, a jesli ktos by byl zainteresowany to chyba sprawdzilby mnie... Sprawdzilby i dowiedzialby sie... Moze specjalnie mam pisac: "basenji&whippet professional handling, basenji"??? Jakos mi sie to nei widzi... Ty rowniez specjalizujesz sie w haszczakach(z tego co widze po wystawach), ale jakos na bannerze piesz "professional handling"... JAa nie chce miec w tobie Asiu wroga, po prostu pisze, bo nie po raz pierwszy sie mnei czepiasz, a wedlug mnei nei masz podstaw...[/quote]


Ala mam troche wiecej lat niz Ty, wyrózniaja mnie inne wartości moralne i inaczej potrafie spojrzec na świat..bardziej obiektywnie. Nigdy nikogo nie wyrózniam bezcelowo- mam oczy, mam swoja doceniona wiedze i wiem kogo moge sama nią doceniac, kogo nie. Ja nigdy nie mowilam ze specjalizuje sie w jakiejkolwiek rasie. To ze akurat wystawiam tyle husky`h- to tylko dlatego ze ta rase lubie i mam duzo klientów ( tym bardziej ze to popularna rasa). Równie dobrze uwazam idzie mi z kazda inna rasą, które róznież wystawiam. Nigdy nie uwazałam ze jestem najlepsza czy coś w tym stylu, ale uwazam ze mam swoja pewna wysoką wartość. Ciesze sie ze duzo ludzi dazy jak najwyzej...ale wolałabym zeby oceniali sie wtedy dana miara gdy juz naprawde na niej się bedą znajdować.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...