Jump to content
Dogomania

KWPR Bydgoszcz 02.05.2008


Różyczka

Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ano właśnie , też czekam i mam nadzieje że zdązy dojść do wtorku, w środe to se moga przynosić ale mnie już nie bedzie :roll: Swoją drogą troszke późno, na ostatnią chwile wysyłają wiedząc jaka nasza poczta jest.

Link to comment
Share on other sites

Sędziowanie zaczyna się o 10:00? Z racji tego, iż na wystawach w roli wystawcy nie bywam od 2 lat to mam pytanie: przed moją rasą są 52 psy, więc mniej więcej o której mogła by być oceniana moja rasa? Przed Toruniem była rozpiska godzinowa, i nie miałam problemu. Na bydgoskiej wystawie wczesnym ranem nie mogę się zjawić ...

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bognik']Sędziowanie zaczyna się o 10:00? Z racji tego, iż na wystawach w roli wystawcy nie bywam od 2 lat to mam pytanie: przed moją rasą są 52 psy, więc mniej więcej o której mogła by być oceniana moja rasa? Przed Toruniem była rozpiska godzinowa, i nie miałam problemu. Na bydgoskiej wystawie wczesnym ranem nie mogę się zjawić ...

Pozdrawiam![/QUOTE]

generalnie przyjmuje się ok 3-4 minuty na psa plus porównania.... to orientacyjnie możesz sobie policzyć ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natalia_W']generalnie przyjmuje się ok 3-4 minuty na psa plus porównania.... to orientacyjnie możesz sobie policzyć ;)[/quote]
Dziękuję, tak myślałam, żeby być na wystawie coś po 12:00 ;)

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia'] Na tej wystawie dowiedziałam się, że mój pies ma prawidłowe górne i dolne kończyny ;)[/quote]
A ja, że moja niunia ma "nieco za długie palce, zwłaszcza w przednich" :evil_lol:


Gratulacje dla wszystkich!!! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...