Jump to content
Dogomania

Black&White - czarna księżniczka i biały szajbus


gops

Recommended Posts

No to niech nie lubi.Kto Ci wmówił ,że ma lubić.Akurat podstawowe posłuszeństwo nie należy do fajnych ,bo jest NUDNE i moje psy wykonują komendy z tego zakresu jak na skazaniu i gówno mnie to obchodzi mają robić ,a jak nie to fruwają jak odpustowy balonik.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Unbelievable']zbyt się rozprasza ale masz z nim świetny kontakt? ok[/QUOTE]
raczej błędna teoria ;) gdyby nie miał kontaktu , leciał by z dala od Gops ;) a staffiki tak mają , że jak się kuca to lecą na łeb wskoczyć i dać buziaka ;)
wymaga nieco czasu , zanim zakuma blokowanie w miejscu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']a co w tym dziwnego ?
nie lubi się uczyć , rozprasza się , odchodzi , zaczyna lizać podłoge, łapy, gryźć co ma pod mordą , sesje muszą być bardzo krótkie .
ale na FE, do mnie ,świetnie reaguję i mam z nim dobry kontakt .[/QUOTE]
to są totalnie ewidentne sygnały uspokajające pokazujące że pies ci się stresuje. On nie musi lubić nauki, tylko ty najwyraźniej robisz z nim zbyt trudne rzeczy, coś czego on nie ogarnia. Pewnie dodatkowo zbyt nudno i zbyt poważnie jak na naukę psa, który jeszcze nic nie kuma.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']raczej błędna teoria ;) gdyby nie miał kontaktu , leciał by z dala od Gops ;) a staffiki tak mają , że jak się kuca to lecą na łeb wskoczyć i dać buziaka ;)
wymaga nieco czasu , zanim zakuma blokowanie w miejscu :)[/QUOTE]
to było tylko bazowane na tym, co napisała gops ;)
wydaje mi się, że ciężko nie mieć kontaktu ze staffikiem

Link to comment
Share on other sites

Jezusiczku robie sie coraz ciekawiej, ilez to rzeczy mozna sie dowiedziec:loveu: sami szkoleniowcy nam "rosna" na dogo, Oleczku skoro jestes taki fantastyczny to czemu tracisz czas na forum, nie lepiej dzielic sie swoja wiedza w realu?:p

Vectra, juz chcialam dopisac o tym stafficzym podbieganiu jak ktos kucnie, ale ja sie nie znam zaraz ktos by wylapal moje slowa:eviltong:

Czy Wy serio macie po 5 lat zeby sie zachowywac jak w przedszkolu? Bo to nie jest dyskusja ludzi na poziomie, jeden skacze na drugiego, kolejna osoba znajduje tylko "kruczki" w wypowiedziach i tak sie koleczko toczy, po co?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']
Vectra, juz chcialam dopisac o tym stafficzym podbieganiu jak ktos kucnie, ale ja sie nie znam zaraz ktos by wylapal moje slowa:eviltong:[/QUOTE]
byłaś , robiłaś zdjęcia , wiesz :diabloti:
o właśnie byś wpadła , pokucać :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']No to niech nie lubi.Kto Ci wmówił ,że ma lubić.Akurat podstawowe posłuszeństwo nie należy do fajnych ,bo jest NUDNE i moje psy wykonują komendy z tego zakresu jak na skazaniu i gówno mnie to obchodzi mają robić ,a jak nie to fruwają jak odpustowy balonik.[/QUOTE]

jakie to sa twoim zdaniem komendy z zakresu podstawowego posluszenstwa, ze sa tak nudne, ze pies wykonuje je jak na skazaniu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']byłaś , robiłaś zdjęcia , wiesz :diabloti:
o właśnie byś wpadła , pokucać :cool3:[/QUOTE]

mam nadbagaz w domu:evil_lol: ktory testuje i nie wiem jeszcze co z tego bedzie a przede wszystkim na ile moge zostawic w domu:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']jakie to sa twoim zdaniem komendy z zakresu podstawowego posluszenstwa, ze sa tak nudne, ze pies wykonuje je jak na skazaniu?[/QUOTE]
u mojej Brumy do komend nudnych do porzygu zalicza się wszystko z zakresu obedience, no po prostu nie mogę z nią takich rzeczy robić bo ona się wkurza i stresuje, ja się wkurzam i nic z tego nie wychodzi :grins: za to frisbee, agility to jej żywioł i jest przeszczęśliwa jak coś takiego robi, i nawet potrafi pacać i zostawać i robi to z chęcią ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']jak niegroźny zabieraj ze sobą :diabloti: i pochwal się mi tu prędko :mad:[/QUOTE]

i na zawal mi padnie na srodku podworka:eviltong: ma braki w socjalu i pieseczkow sie boi poki co wiec za szybko na takie spotkania ;) a chwalic sie jeszcze nie ma czym, male toto ze wsi przyjechalo ale ma cos w sobie i poki co zostaje, a co bedzie dalej czas pokaze ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']u mojej Brumy do komend nudnych do porzygu zalicza się wszystko z zakresu obedience, no po prostu nie mogę z nią takich rzeczy robić bo ona się wkurza i stresuje, ja się wkurzam i nic z tego nie wychodzi :grins: za to frisbee, agility to jej żywioł i jest przeszczęśliwa jak coś takiego robi, i nawet potrafi pacać i zostawać i robi to z chęcią ;)[/QUOTE]

to moze zle to robisz, ze jej sie nie podoba?
albo nie masz z nia odpowiedniego kontaktu?

:))))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']i na zawal mi padnie na srodku podworka:eviltong: ma braki w socjalu i pieseczkow sie boi poki co wiec za szybko na takie spotkania ;) a chwalic sie jeszcze nie ma czym, male toto ze wsi przyjechalo ale ma cos w sobie i poki co zostaje, a co bedzie dalej czas pokaze ;)[/QUOTE]
Misia i Clayton ją z socjalizuja za rok w Wińcu :diabloti: oczywiście jak się uda :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']to moze zle to robisz, ze jej sie nie podoba?
albo nie masz z nia odpowiedniego kontaktu?

:))))[/QUOTE]
pewnie i źle robię, dlatego chciałam iść z nią na obi do na prawdę dobrej pani szkoleniowiec ;) sama pisałam kiedyś, że ja jej nie rozumiem, ale coraz lepiej nam idzie. Podstawowe posłuszeństwo jest w stopniu całkiem zadowalającym, przy frisbee i agility jest zajebiście, więc w sumie nie mam zbyt dużej potrzeby nic zmieniać : P a z największym kryzysem chyba już sobie poradziłam
z tym że ja potrafię całkiem na chłodno ocenić sytuację, i nie szukam wad tylko w sobie lub tylko w psie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']i na zawal mi padnie na srodku podworka:eviltong: ma braki w socjalu i pieseczkow sie boi poki co wiec za szybko na takie spotkania ;) a chwalic sie jeszcze nie ma czym, male toto ze wsi przyjechalo ale ma cos w sobie i poki co zostaje, a co bedzie dalej czas pokaze ;)[/QUOTE]
jak nie kłapie dziobem , to nikt nie zwróci uwagi :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']pewnie i źle robię, dlatego chciałam iść z nią na obi do na prawdę dobrej pani szkoleniowiec [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] sama pisałam kiedyś, że ja jej nie rozumiem, ale coraz lepiej nam idzie. Podstawowe posłuszeństwo jest w stopniu całkiem zadowalającym, przy frisbee i agility jest zajebiście, więc w sumie nie mam zbyt dużej potrzeby nic zmieniać : P a z największym kryzysem chyba już sobie poradziłam
z tym że ja potrafię całkiem na chłodno ocenić sytuację, i nie szukam wad tylko w sobie lub tylko w psie [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/QUOTE]

to pomysl, ile ty masz swoje psy, a ile gops ma swojego.
dodatkowo jeszcze oba swoje psy masz od wczesnego szczeniectwa. gops nie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']O Tobie nie pisalam i wiesz o tym dobrze:evil_lol: dopisze wiec, mam na mysli wypowiedzi Olka i Unbelievable ;)[/QUOTE]
do tego miała przyjemność posiadać Claytona przez prawie tydzień ... więc troszkę się poznaliśmy i jego zwyczaje .... on bardzo naśladuje inne psy ... dlatego im mniej pozna wrednych agresorów , tym dłużej będzie miłym zwierzakiem.
U mnie z wszystkimi się bawił , ale moje psy nie spuszczają kolegów do kibla ... tylko dlatego że są starsze i mądrzejsze ... bo mają zakazane takie zachowanie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...