Jump to content
Dogomania

Baszkin - znalazł dom!! Łódź


_Tosia_

Recommended Posts

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A co to są wojtyszki, bo nie bardzo wiem. Czy on jest w schronisku czy w hotelu dla psów?
I czy możliwe byłyby jakieś zdjęcia, najlepiej z bliska.
No i więcej informacji.
Może wtedy byłoby wiecej zainteresowanych.
Aha i nigdy ale to nigdy nie należy tracić nadziei , psy nawet po 10 lat w schronisku znajdują na starość swój dom, czasami wątek na dogo i szukanie psu domu zajmuje ponad rok ale się znajduje.
Wierzę że Baszkinowi też się uda.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

kilka pytań o psiaka:
1. jaka jest jego historia, skąd się wział w schronisku, ile czasu już tam przebywa,
2. jaki jest do innych psów, np z tymi z którymi jest w boksie, czy miał z nimi jakieś zatargi, problemy?
3. czy można określić jak zachowuje się w stosunku do dzieci, czy mógłby to być pies dla rodziny z dziećmi czy raczej nie
4. czy pies jest odrobaczony
czy jest zaszczepiony,
5. czy pies jest całkowicie zdrowy ?
6. nie wiem cyz on wychodzi w ogóle na spacery, - czy można powiedzieć jak zachowuje się na spacerach, jak chodzi na smyczy ?
7. i czy on dobrze czułby się w małym mieszkaniu czy raczej powinien trafić do domu z ogrodem ?
Dobrze byłoby gdyby osoba która ma z nim bezpośredni kontakt - jak rozumiem jest to TOSIA - mogła właśnie coś blizej o nim napisać.

A w ogóle to czy było jakieś zainteresowanie Baszkinem po jego ogłoszeniach czy raczej cisza ?

Aha - i jeszcze jakieś zdjecia pycholka by sie przydały.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']kilka pytań o psiaka:
1. jaka jest jego historia, skąd się wział w schronisku, ile czasu już tam przebywa,
2. jaki jest do innych psów, np z tymi z którymi jest w boksie, czy miał z nimi jakieś zatargi, problemy?
3. czy można określić jak zachowuje się w stosunku do dzieci, czy mógłby to być pies dla rodziny z dziećmi czy raczej nie
4. czy pies jest odrobaczony
czy jest zaszczepiony,
5. czy pies jest całkowicie zdrowy ?
6. nie wiem cyz on wychodzi w ogóle na spacery, - czy można powiedzieć jak zachowuje się na spacerach, jak chodzi na smyczy ?
7. i czy on dobrze czułby się w małym mieszkaniu czy raczej powinien trafić do domu z ogrodem ?
Dobrze byłoby gdyby osoba która ma z nim bezpośredni kontakt - jak rozumiem jest to TOSIA - mogła właśnie coś blizej o nim napisać.

A w ogóle to czy było jakieś zainteresowanie Baszkinem po jego ogłoszeniach czy raczej cisza ?

Aha - i jeszcze jakieś zdjecia pycholka by sie przydały.[/quote]

1) historii nie znamy. pies został odłapany w okolicach Łodzi, nie mam informacji kiedy.
2) jest łagodny, nieagresywny, spokojny. bardzo miły. stateczny. ale to tylko wrazenie schroniskowe. w domu moze zachowywac się inaczej.
3) nie wiemy, jak zachowuje sie w stosunku do dzieci.
4) jest odrobaczony i zaszczepiony
5) wiesz jest zdrowy, ale nie wiadomo, jakie choroby 'wyjdą' w domowych warunkach. na wizyty u weterynarza trzeba przygotowac się za każdym razem biorąc psa ze schroniska
6) nie wychodził na spacery
7) nie sądzę by był problem w małym mieszkaniu. o ile oczywiscie miałby okazje do wybiegania się na spacerach

nie było odzewu na ogłoszenia. miałam chyba tylko jeden telefon w jego sprawie. zdjęć innych nie będę miała. pies przebywa w Wojtyszkach , w filii przytuliska, które znajduje sie pod Sieradzem. nie mam obecnie mozliwości odwiedzenia go. jezeli tam zostanie wyadoptowany, dowiem się o tym z opoznieniem.

nigdy nie tracimy nadziei.

Link to comment
Share on other sites

rozumiem że teraz się nim już nie zajmujesz ale miałaś z nim kontakt bezposredni jak był w Łodzi. a czy teraz ktoś sie nim zajmuje - ktoś inny np z dogomanii?
szkoda bo trudno się tak pomaga psu na odległość, ani z nim wyjść nie można ani pogłaskać ani zdjęć zrobić. Pozostaje tylko robić ogłoszenia i czekać że ktoś go w końcu dostrzeże i pokocha!
a w ogóle to wiesz Tosia,co sie z nim dzieje na bieżaco czy raczej nie, i dlaczego i kiedy przeniesiono Baszkina do tych Wojtyszek.
I czy w ogóle jest sens robić mu jakieś ogłoszenia - ewentualnie czyj telefon podawać (bo jak ogólnie do schroniska to raczej nikt nie będzie zainteresowany)
Dobrze że choć inne psy go nie gryzą.
Trzymaj się dzielnie Baszkinku słodziaczku !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']rozumiem że teraz się nim już nie zajmujesz ale miałaś z nim kontakt bezposredni jak był w Łodzi. a czy teraz ktoś sie nim zajmuje - ktoś inny np z dogomanii?
szkoda bo trudno się tak pomaga psu na odległość, ani z nim wyjść nie można ani pogłaskać ani zdjęć zrobić. Pozostaje tylko robić ogłoszenia i czekać że ktoś go w końcu dostrzeże i pokocha!
a w ogóle to wiesz Tosia,co sie z nim dzieje na bieżaco czy raczej nie, i dlaczego i kiedy przeniesiono Baszkina do tych Wojtyszek.
I czy w ogóle jest sens robić mu jakieś ogłoszenia - ewentualnie czyj telefon podawać (bo jak ogólnie do schroniska to raczej nikt nie będzie zainteresowany)
Dobrze że choć inne psy go nie gryzą.
Trzymaj się dzielnie Baszkinku słodziaczku ![/quote]
nikt inny z dogo się nim nie zajmuje.
jesli pies trafia do Wojtyszek, moje rola niestety się konczy. nigdy tam nie byłam. wiem, ze psom nie jest tam źle, mają większe wybiegi i boksy, w ogole teren jest większy. jest więcej boksów. przeniesiono go, bo kosodrzewiny pękają w szwach. wiele psów jest przenoszonych, bo po prostu tu brakuje juz miejsca.ale cięzko mi pomoc danemu psu. mozna mu robic ogloszenia, ale ne pewno adopcja będzie trudniejsza. mozesz dac namiary na mnie: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] , 511683457. Baszkin ma kilka ogloszen-info na pierwszej stronie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lemoniada']Wiadomo, takich Baszkinów jest najwięcej :([/quote]
[IMG]http://images32.fotosik.pl/121/630811f33471f92a.jpg[/IMG]

no może i najwięcej ale podstawa to inne zdjęcie na którym psiak nie będzie taki przestraszony i ponury tzn. będzie wyglądał korzystniej :oops:

a w jakiejś prasie czy telewizji lokalnej nie można spróbować?
jakiś bazarek czy cegiełki na niego były?

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny czy jest ktoś z pobliża kto mógłby pociągnąć sprawę ogłoszeń w prasie i lokalnego nagłośnienia sytuacji psa, może jakieś radio, artykuł?

może ktoś zrobić banerek? a bazark? czy są jakieś szanse żeby zapenić mu DT i szukać stałego?

czy jest ktoś kto się nim może zająć sporadycznie fizycznie, odwiedzić, wyprowadzić, doglądać itp

sporo tego :oops:

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie ciotki, rozmawialm dzis z dr Asią - dostała wiadomość z wojtyszek, Baszkin znalazł dom!!! nie wiem nic niestety o nowych włascicielach. wiem, ze pies juz od prawie miesiąca jest w nowym domu. szkoda, ze przepływ informacji jest taki słaby :roll:.

Link to comment
Share on other sites

Jak zobaczyłam tytuł tego wątku to nie mogłam wprost uwierzyć :)
Znalezienie domu przez Baszkinka jest jak balsam na duszę.
Wprawdzie wolałabym żeby było coś wiadomo o tym domku, żeby to był domek sprawdzony przez nas dogomaniaków - ale może się czepiam:p.
Może uda Ci się Tosiu dowiedzieć czegoś więcej na temat tego czy to jest dobry domek?
Tak bym chciała żeby Baszkinkowi się poszczęściło i żeby to byli dobrzy ludzie, którzy go zabrali ze schroniska i żeby go kochali i troszczyli się o niego.
Szkoda jak się nic nie wie co się stało dalej z psiakiem jak mu się wcześniej szuka domu.:roll:
Baszkinku - a więc wszystkiego najlepszego na Twojej Nowej Drodze Życia! Żebyś był w nowy,m domku szczęśliwy i kochany, już zawsze !!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...