Jump to content
Dogomania

Ringowe zmagania czyli wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Iwona

Recommended Posts

  • Replies 13.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam,
jade pierwszy raz na wystawę z moją grzywką i chciałabym dowiedzieć sie coś o Panu TOmaszu Borkowskim. Jakim jest sędzią i czego wymaga na co zwraca szczególna uwagę. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź. Może znacie skład piesków w klasie szczeniąt na wystawę w Poznaniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote=<Ramzeska>;8434766]Witam,
jade pierwszy raz na wystawę z moją grzywką i chciałabym dowiedzieć sie coś o Panu TOmaszu Borkowskim. Jakim jest sędzią i czego wymaga na co zwraca szczególna uwagę. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź. Może znacie skład piesków w klasie szczeniąt na wystawę w Poznaniu.[/quote]

Ramzeska tutaj masz nasza liste [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=7924076&postcount=12773[/URL] :) napisz jak się Twój grzywek nazywa to go dopiszemy :)

Link to comment
Share on other sites

dopisuję co wiem (w tym moje):

KIELCE
PSY
Szczeniaki:
1. Tokay Mojito Sua Sponte

Młodzież:
1. Elvis z Chmielnik
2. KARAT Pastoral
3. KINGSTON Pastoral
4. VINCENT Favonius

Pośrednia:
1. Boss Crazy Dog
2. Fido Figlarny Ogonek

Otwarta:
1. Barnaba Dwie Tęcze
2. Inżynier Raj dla Zwierząt
3. Cedric Dwie Tęcze
4. HOKKAIDO Helvetius - wł. Agnieszka Okrasa

Championy:

SUKI:
Szczeniaki:
1. K'ICY Motylek Biały
2. KIMBERLEY Nesjana - wł. Agnieszka Okrasa / Dorota Pacholczak

Młodzież:
1. CARMEN Wiatr Pustyni
2. VIVA ESPANA Favonius
[SIZE=1]3. [COLOR=black]Sasquehanna FCI WRÓŻKA[/COLOR][/SIZE]


Pośrednia:
1. Jagódka z Gangu Łysych
2. [FONT=Tahoma][COLOR=#ffff00][FONT=Tahoma][COLOR=black]SASQUEHANNA RED WINE Zikkurat[/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT]

Otwarta:

Championy:
1. Judith z Jasné hvězdy
2. Sasquehanna ALEJKA - wł. Agnieszka Okrasa


TYLE :)

Link to comment
Share on other sites

a ja przypominam staweczke na Poznań :) może ktoś jeszcze jakiegos psiurka dopisze :)

[SIZE=1]Stawka ilościowa na Poznań 10 - 11. 11. 2007:smile:[/SIZE]
[SIZE=1]Sędzia: [FONT=Arial][I][B]Tomasz Borkowski, godzina 10:00[/B][/I][/FONT][/SIZE]

[SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPSMT]Psy:[/FONT][/SIZE]

[SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPSMT]szczeni[FONT=TimesNewRomanPSMT]ą[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]t 4[/FONT][/FONT][/SIZE]
[SIZE=1]1. Bombel Catani[/SIZE]
[SIZE=1]2. KAIR Nesjana[/SIZE]
[SIZE=1]3. Kingston Pastoral[/SIZE]
[SIZE=1]4. TOKAY MOJITO Sua Sponte[/SIZE]

[SIZE=1]m[FONT=TimesNewRomanPSMT]ł[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]odzie[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]ż[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]y 7[/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=black]1. ASTON MARTIN Gattaca [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=black]2. BODYGUARD Black Dragon[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=black]3. VALENTINO Favonius[/COLOR][/SIZE]

[SIZE=1]po[FONT=TimesNewRomanPSMT]ś[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]rednia 3[/FONT][/SIZE]
[SIZE=1]1.[/SIZE]
[SIZE=1]2. FIDO Figlarny Ogonek[/SIZE]
[SIZE=1]3.[/SIZE]

[SIZE=1]otwarta 8[/SIZE]
[SIZE=1]1. HOKKAIDO Helvetius[/SIZE]
[SIZE=1]2. INŻYNIER Raj dla Zwierząt[/SIZE]
[SIZE=1]3. Hossa Vija MICHELL'IN SUPRISE[/SIZE]

[SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPSMT]championów 4[/FONT][/SIZE]


[LEFT][SIZE=1]Suki:[/SIZE][/LEFT]

[SIZE=1]szczeni[FONT=TimesNewRomanPSMT]ą[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]t 9[/FONT][/SIZE]
[SIZE=1]1. KIMBERLEY Nesjana[/SIZE]
[SIZE=1]2. K"ICY Motylek Biały[/SIZE]

[LEFT][SIZE=1]m[FONT=TimesNewRomanPSMT]ł[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]odzie[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]ż[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]y 12[/FONT][/SIZE][/LEFT]
1. [SIZE=1]APRILIA PEARL Gattaca[/SIZE]
[LEFT][SIZE=1]2. VIVA ESPANA Favonius[/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=black]3. Sasquehanna WRÓŻKA[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=black]4. Sasquehanna Red Wine Zikkurat[/COLOR][/SIZE][/LEFT]
[SIZE=1]5. LEMONIADKA z Gangu Lysych[/SIZE]
[SIZE=1]6. [/SIZE][SIZE=1]VODKA MARTINI Sakladir[/SIZE]
[SIZE=1]7. CORRIDA Wiatr Pustyni[/SIZE]

[LEFT][SIZE=1]po[FONT=TimesNewRomanPSMT]ś[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]rednia 4[/FONT][/SIZE][/LEFT]
1. [SIZE=1]KOPCIUSZEK z Gangu Łysych[/SIZE]

[LEFT][SIZE=1]otwarta 4[/SIZE]
[SIZE=1]1. ECRU Nesjana[/SIZE][/LEFT]

[SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPSMT]championów 4[/FONT][/SIZE]

[LEFT][SIZE=1][FONT=TimesNewRomanPSMT]weteranów 1[/FONT][/SIZE][/LEFT]


[LEFT][SIZE=1]Może dopiszecie kto jeszcze wystawia :smile:[/SIZE][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

KIELCE 17-18.11.2007
Sędzia: Krystyna Szulc

PSY
Szczeniaki:
1. Tokay Mojito Sua Sponte

Młodzież:
1. Elvis z Chmielnik
2. KARAT Pastoral
3. KINGSTON Pastoral
4. VINCENT Favonius

Pośrednia:
1. Boss Crazy Dog
2. Fido Figlarny Ogonek

Otwarta:
1. Barnaba Dwie Tęcze
2. Inżynier Raj dla Zwierząt
3. Cedric Dwie Tęcze
4. HOKKAIDO Helvetius - wł. Agnieszka Okrasa

Championy:

SUKI:
Szczeniaki:
1. K'ICY Motylek Biały
2. KIMBERLEY Nesjana - wł. Agnieszka Okrasa / Dorota Pacholczak

Młodzież:
1. CARMEN Wiatr Pustyni
2. CORRIDA Wiatr Pustyni
3. VIVA ESPANA Favonius
4. Sasquehanna FCI WRÓŻKA
5. SASQUEHANNA RED WINE Zikkurat


Pośrednia:
1. Jagódka z Gangu Łysych

Otwarta:

Championy:
1. Judith z Jasné hvězdy
2. Sasquehanna ALEJKA - wł. Agnieszka Okrasa

Poprawka SASQUEHANNA RED WINE Zikkurat w młodzieży, mój błąd....

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich serdecznie i od razu przekazuję radosną dla mnie informację od Madzi. Toffi na Słowacji w Nitrze, u słowackiego sędziego, w konkurencji ze słowackimi psami zdobył CAC-a pokonując Kima Pupo- Haichi, Carlo Prague Limit i Family Song`s Voodoo. Na porównaniu dostał res.Caciba.
Cacib - Oliver Modry Kvet.
Skończyliśmy championat Słowacji.


mama Magdy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18']Witam wszystkich serdecznie i od razu przekazuję radosną dla mnie informację od Madzi. Toffi na Słowacji w Nitrze, u słowackiego sędziego, w konkurencji ze słowackimi psami zdobył CAC-a pokonując Kima Pupo- Haichi, Carlo Prague Limit i Family Song`s Voodoo. Na porównaniu dostał res.Caciba.
Cacib - Oliver Modry Kvet.
Skończyliśmy championat Słowacji.


mama Magdy[/quote]


Oliver:roll:

Brawo dla Toffinia:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ja dostałam rano smska od Madzi i ta wiadomość optymistycznie nastawiła mnie do dzisiejszego dnia.

Madzi gratulację ogromne - Championat Słowacji to duże osiągnięcie. Stawki bardzo liczne, sędziowie bardzo przywiązani do Czeskich i Słowackich psów.

Bardzo bardzo się cieszę.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5][COLOR=DarkRed]Wielkie gratulacje dla Magi i Toffika.

[/COLOR][/SIZE]Championat Słowacji to naprawdę duży sukces bo tam nie ma wystaw z jednym grzywkiem w klasie czy na całej wystawie a do tego wiadomo jakie mają preferencje. Tofii jest piękny i napewno na ten championat zasługuje.Przy tym wygrał z pięknymi psami.

Ja siedząc w grzywkach już się jednego nauczyłam, nie każdy tytuł jest tyle samo wart i ważne jest też kogo się pokonało na ringu, bo pokonać byle jakiego psa to żaden zaszczyt.

Link to comment
Share on other sites

[B]Maga- gratulacje !!!! zwlaszcza w takiej stawce w klasie a i na caciba w tej stawce porownawczej zasluzyl bez dwoch zdan[/B] :cool3: ale pewnych rzeczy sie nie przeskoczy;
moja tequila wiem ze byla rowniez ale niestety tym razem nic nie zrozumialam z czeskich smsów :lol: wiem ze w.o. i jakies cos finalowe ale co konkretnie to nie wiem; maga wroci to napisze wyniki dokladne:) grunt ze przestala kulec na swoja pierwsza wystawke, uffff

Link to comment
Share on other sites

wrocilam :grins:

dziekuje za gratulacje :buzi:
szczerze mowiac ja juz zwatpilam czy skonczymy tego Ch.Sło, bo ostatnio to res.CAC`e stamtad przywozilismy :roll: ale tym razem nas docenili :) Toffi rozpoczal championat CAC`em i res.CACIB`em i zakonczyl CAC`em i res.CACIB`em :)

Tutaj pelne wyniki: [url]http://www.nahaci.cz/stranky/v_zahr_041107Nitra.htm[/url]

Sedzia - Róbert Kanás (SK) - bardzo ostro posedziował :evil_lol: i jest bardzo przystojny :loveu::lol:

Mała Sua Sponte - Tequila - wybitnie obiecujaca I/2 - swietnie sie wystawia :angel: - sedzia ustawil suczki na lokatach, wiec nie wiem czmu na nahaci nie ma napisanych miejsc w klasie szczeniat :roll: na finalach szczeniaków nie zostalam... to nie wiem nic wiecej...

i zdjecia Toffika
[IMG]http://i213.photobucket.com/albums/cc210/benulek/t_07-11-0510-52-51_0104.jpg[/IMG]

[IMG]http://i213.photobucket.com/albums/cc210/benulek/t_07-11-0510-52-56_0105.jpg[/IMG]

[IMG]http://i213.photobucket.com/albums/cc210/benulek/t_07-11-0510-53-01_0106.jpg[/IMG]

[IMG]http://i213.photobucket.com/albums/cc210/benulek/t_07-11-0510-53-37_0113.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...