Jump to content
Dogomania

Ringowe zmagania czyli wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Iwona

Recommended Posts

za to ja mam przeciek z Nowej Rudy (dzięki uprzejmosci Niunia_Zolzunia)

[b]PSY
szczenieta [/b]
ARTUSH od Teareibi,
RAFFI Rossini

[b]mlodziez [/b]
AVENEN KOKIETKA Sub-o-divo
HAZARD z Gangu Lysych
VENI OTELLO Sub-o-divo
[b]
posrednia[/b]
OLINEK Rossini

[b]otwarta [/b]
CARLO Chrustowianki
DON JUAN z lubuskiej wsi
LITTLE PONY Pomarszczony Czar

[b]SUKI
mlodziez [/b]
DONIA Chrustowianki
FRASZKA z Gangu Łysych
FREDERIKA KALIS z Treste
NAGASAKI Pomarszczony Czar
YOHANKA POWDER od Chlpiku

[b]posrednia[/b]
Grzywacz CORVETTE
DAJANA KALIS z Treste
DINA Chrustowianki
TROPICANA TRACY od Chlpiku

[b]otwarta [/b]
LAWENDA Maff-Staff
Łendi Rossini

[b]championy[/b]
DAFNE z Gangu Łysych

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sh_maniak']Ja już byłam w Nowej Rudzie - dzisiaj :wink: , więc jutro mocno trzymam kciuki za grzywacze :kciuki: , zwłaszcza moje dwa ulubione :multi:[/quote]A czy dziś wystawiałas psa. Jesak to pochwal si wynikami. Ja również zycze grzywaczykom również wielu sukcesów na jutrzejszej wystawie :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

jak juz chcecie wiedzieć :cool1:

Mój Sosiek sh junior - Zwycięztwo Młodzieży i Najlpszy Junior w Rasie czym ukończył [b]Młodzieżowy Championat Polski [/b] :angel: :angel: :klacz: oraz był w pierwszej szóstce na BIS JUNIOR gdzie jak zwykle była cała masa psów i oceniał P.Śliwka :D


Moja Asanpi sh - debiutowała w dorosłej klasie i wywalczyła CWC oraz Najlepsza Sunie w Rasie :angel: :angel: :klacz:


Mój wnuczek sh szczeniaczek Ares, wystawiany przezemnie pokonał w ringu swojego brata, a później wywalczyliśmy [b]BIS PUPPY !!!![/b] :angel: :angel: :klacz:


A Goldenka juniorka Arka, również prezetowana przezemnie, wywalczyła Zwycięztwo Młodziezy i Najlepszego Juniora w Rasie :angel: :angel:

I juz koniec chwalenia się :wink:

Link to comment
Share on other sites

A ja mam przecieki z Wilna :lol: :angel: Być może niepełne, bo Ania mi przysłała wyniki oczekując na finały - zobaczymy jak się odezwie po powrocie :wink:

METAXA Sua Sponte - CAJC, BOB Junior i BOB!!!
MARTINI Sua Sponte - CAJC
SAMBOR Favonius - dosk, lok.II
Secret NA WAGĘ ZŁOTA - CAC i CACIB!!

Link to comment
Share on other sites

Madzia ty wiesz 8)
:kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :bigok:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...