Jump to content
Dogomania

Ringowe zmagania czyli wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Iwona

Recommended Posts

:-( zgloszenia do katowic do 19 stycznia byly...
czyli miki bedzie dopiero w opolu na wystawie :(
przez dwa miesiace bedzie nam doskwieral brak wystaw :-(
jestem zdenerwowany, ale juz zglosilem do opola na klubową i miedzynarodową.. a co.:mad:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='flashka-g']no to sobie w jeden weekend odbijesz podwojnie... tym razem na moim terenie:diabloti:
Bardzo sie ciesze ze w koncu zagraniczni sedziowie sedziuja w Opolu, a nie ci co zwykle;) Zawsze jakas nowosc.[/quote]

to jeszcze tylko fajny hotel i fajne towarzystwo :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='macsow1']to jeszcze tylko fajny hotel i fajne towarzystwo :cool3:[/QUOTE]

i... :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:
a na nst dzien na show :morning: :morning: :morning: :morning: :sleep:

:evil_lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']na Krakowskiej? To chyba najdrozszy hotel w Opolu:) wiem bo mieszkalam kiedys w sasiedztwie;)[/quote]

płaciłTZ:evil_lol: nie było tak źle po ostatniej wpadce hotelowej w Zielonej postanowiłam nie oszczędzać na hotelu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']z hotelami to musisz poszukać zalezy czy chcesz drozszy czy tanszy. Czy dalej czy blizej...
[URL]http://www.opole.pl/turystyka/hotele.html[/URL] tu jest kilka hoteli.[/quote]


fashka-q fajnie że podałaś link do hoteli w opolu
ja własnie jestem nad dylematem czy zapisac się na dwie wystwy w opolu czy jedną i czy 2 grzywki czy 1 !!!! :shake: ahhhhhhhhh

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']hehe.. no ale tam nie ma duzo miejsca na spacery z psiakami bo to czyste centrum.

Ja tam po hotelach nie sypiam:P ale dosyc w miare dobry komfortowo i cenowo chwalą mi hotel Weneda na Katowickiej- do tego bardzo latwy dojazd.[/quote]
jest tam taki fajny skwerek z tyłu hotelu tam sobie chodziłyśmy
a ten Weneda to daleko od wystawy?
a masz jakiś namiar na dobry hotel w Katowicach i wmiarę cenowo bo płacę ja:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AiK']jest tam taki fajny skwerek z tyłu hotelu tam sobie chodziłyśmy
a ten Weneda to daleko od wystawy?
a masz jakiś namiar na dobry hotel w Katowicach i wmiarę cenowo bo płacę ja:placz:[/quote]

ja zawsze hotelowalam u perełki.. a jedyny hotel w jakim tam spalam to Katowice obok spodka, ale to chyba raczej na sponsoring ze strony TZ:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']ja zawsze hotelowalam u perełki.. a jedyny hotel w jakim tam spalam to Katowice obok spodka, ale to chyba raczej na sponsoring ze strony TZ:diabloti:[/quote]
myślisz że droższy niż ten co poleciłas mi we Wrocławiu na taki mnie stać:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='resuruss']AiK!Ja poszukam jakiegos noclegu blisko Spodka.Wiem ,ze za Spodkiem jest dosc fajny hotel ,ale zadzwonie i zapytam o ceny.[/quote]


super. jak bedziesz cos wiedziala to daj znac dzieki ;)

Link to comment
Share on other sites

Aik to moze w koncu sie jakos poznamy.. choc oceny pokrywaja mi sie na ringu i nie wiem jak to bedzie z moim handlingiem z Teodorem, bo sie nakladaja jeszcze inne problemy, moze jakos przypadkiem:)

macsow to sie chłopie nie postarałes jak mi sie ocena pokrywa... chyba ze zrobiles to specjalnie zebym z teddym nie zdarzyla:diabloti: :lol: :lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

jak fajnie mieszkać nie daleko Opola i Katowic nie trzeba się martwić o hotel :))) chociaż w zeszłym roku nocowałam w Opolu w fajnym hotelu-motelu na starej trasie katowickiej, oczywiscie nazwy nie pamietam :/ ale drewniany, z super restauracją i jedzeniem... pokoje gorsze ale jak fajna imprezka sie szykuje to byle lóżko było ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...