Jump to content
Dogomania

Ringowe zmagania czyli wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Iwona

Recommended Posts

  • Replies 13.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='maga18']to zmien klase :evil_lol: jeszcze mozna :cool3:[/quote]

wlasnie jak zmienie klase to bedzie ta porazka.. a jak zostane to pozostaje mi walczyc z taaaka liczba psow.....
ps. doszedl kolejny burek do mlodziezy i kolejny do posredniej...
:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='onka']do mł to wiem Thymus ;)
a do posredniej kto?[/quote]

Onka Ty mnie dobijasz.. nie liczac thymus jeszcze jeden paskudnik dolaczyl do naszego mega grona.. kurcze jak na miedzynarodowej tyle mlodziezy... agh.. a do posredniej chyba jeszcze ja dolacze.. a dolaczyl raffi rossini..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gruca']Zastanawiam się:cool3: a małe czarne jak nikt nie kupi będzie w Opolu:evil_lol:[/quote]

Gruca dawaj mi go tu do Głogowa. jestem nim zauroczony..
gdybym byl juz po studiach nalezalby do mnie...
ale bedzie strasznie fajnie jak go zabierzesz ze sobą do głogowa: )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='macsow1']Gruca dawaj mi go tu do Głogowa. jestem nim zauroczony..
gdybym byl juz po studiach nalezalby do mnie...
ale bedzie strasznie fajnie jak go zabierzesz ze sobą do głogowa: )[/quote]

właśnie dawaj go do głogowa będzie go można troszkę pomiętosić:loveu:

Link to comment
Share on other sites

gdyby jeszcze Intery szły za darmo w Głogowie to moze bym Kc zgłosiła póki jeszcze totalnie łysa nie jest.. ale jak mam płacić to bez sensu:lol: Ale ogólnie moze dojade bo wlasnie szukam sobie transportu:))żeby haszczaki wystawic... ale mam nadzieje ze jak cos ocena husky nie pokryje sie z grzywaczami zebym mogla conieco poogladac no bo wystaiwac tak nie mam co. No i sie z wami spotkać;)..ale narazie to dopiero wstepne plany....:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']gdyby jeszcze Intery szły za darmo w Głogowie to moze bym Kc zgłosiła póki jeszcze totalnie łysa nie jest.. ale jak mam płacić to bez sensu:lol: Ale ogólnie moze dojade bo wlasnie szukam sobie transportu:))żeby haszczaki wystawic... ale mam nadzieje ze jak cos ocena husky nie pokryje sie z grzywaczami zebym mogla conieco poogladac no bo wystaiwac tak nie mam co. No i sie z wami spotkać;)..ale narazie to dopiero wstepne plany....:roll:[/quote]

no to bedziemy czekac :) niestety nasz związek oszczedza na wszytkim i wszystkich.. dlatego takie ceny.. ale takie ceny nie odstraszaja.. juz jest zgloszonych ponad 1200 psow- z tegoc o mi wiadomo..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='macsow1']no to bedziemy czekac :) niestety nasz związek oszczedza na wszytkim i wszystkich.. dlatego takie ceny.. ale takie ceny nie odstraszaja.. juz jest zgloszonych ponad 1200 psow- z tegoc o mi wiadomo..[/quote]


no to super!!!

ale wiesz ja mam Intery za darmo na miedzynarodowkach czasami to wole jechac tam niz na krajowke;)

a ktos moze wie czy bedzie plan sedziowania na internecie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']no to super!!!

ale wiesz ja mam Intery za darmo na miedzynarodowkach czasami to wole jechac tam niz na krajowke;)

a ktos moze wie czy bedzie plan sedziowania na internecie?[/quote]
bedzie.. ale jeszcze jest przyjmowanie zgloszen, wiec czekamy..

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli ktoś wysłał zgłoszenie do Katowic w dniu 15.01 to już może się pożegnać z tą wystawą...

Pani ze związku powiedziała "pomiędzy nami", że patrząc na ilość zgłoszeń, które doszły, nie będzie problemu z uzyskaniem 3,5 tys psów... [jeżeli już nie ma takiej ilości..]

w momencie, kiedy doliczą się psa numer 3.500 zamykają zgłoszenia...

:-(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...