Jump to content
Dogomania

Ringowe zmagania czyli wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Iwona

Recommended Posts

  • Replies 13.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='maga18']a wiecie, ze za rok zimowe Kielce to bedzie miedzynarodowka???!!! :D[/quote]

a wlasnie ktos wie dlaczego???
z tego co mi sie udalo ustalic na poznaniu bedzie przyznawany tytul zw swiata bez zw polski...a te kielce tak tydzien po poznaniu...moze wiec w kielcach? bo nie sadze zeby w ogole w 2006 nie byl przyznawany tyt zw polski :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW'][b]Nesjanka[/b] nie - Gizmo to Dropsik z Gangu Łysych, on wtedy dostał Zw. Młodzieży

I pamietam jak sie cieszyłam że mój wcale nie jest taki gruby, bo Alejka też dobrze wyglądała :wink: :lol: :lol: a niedługo dowiedziałam się że urodziła szczeniaczki :roll:[/quote]

:oops: pomyłka - przepraszam !!!

nooo Ala zawsze miała dobry apetyt - i ciągle muszę ją odchudzać .... ale w Kielcach to ładnie wyglądała ...... - ja tam byłam zadowolona .... a najbardziej z tych wszystkich pucharków :lol:

a za Zw. Młodzieży - był pucharek ????

Link to comment
Share on other sites

[b]Nesjanka[/b] niestety wtedy pucharka nie dawali :cry: a Alejka naprawdę prześlicznie wyglądała :lol:
[b]paniMysza[/b] on wtedy był przy kości po zimie, a ja nie potrafiłam mu jeszcze odmawiać i ograniczać jedzenia. Teraz jak na niego patrzę to taka chudzina mi się wydaje, sama skóra, grube kości i kupa mięśni a waży uwaga - tylko 8 kg.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paniMysza']gizmo sliczny jest wiec czego sie boisz? :D[/quote]

Dla mnie najśliczniejszy ale w oczach sędziów różnie to bywa :roll:

Jak znajdę jakiś transport to się wybiorę, a może busem? też jeżdżą.
Zastanawiam się nad Katowicami w marcu i nie wiem jak z gotówką wydolę :evil:

[b]Gruca[/b] miałąś mi powiedzieć jak przemycić Radara :cry:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...