Jump to content
Dogomania

Ringowe zmagania czyli wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Iwona

Recommended Posts

  • Replies 13.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Waszko!!!Biedusiu!!!!Teraz widzialas na wlasne oczy czym grozi choroba kynologiczna....ja powiedzialam,to nalog,ktory jest niebezpieczny dla niezarazonych.:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
Dzieki wielkie jeszcze raz!!!!
:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla wszystkich a w szczególności dla [SIZE=5]Górala i Idealisty[/SIZE] [SIZE=5]Germaniki[/SIZE]. Cieszę sie ze stworzenie, które urzekło mnie w Nowym Dworze odnosi Sukcesy. Dla [SIZE=5]Germaniki [/SIZE]gratulacje podwójne - za udany weekend wystawowy i hodowcy w/w stworzenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='resuruss']Waszko!!!Biedusiu!!!!Teraz widzialas na wlasne oczy czym grozi choroba kynologiczna....ja powiedzialam,to nalog,ktory jest niebezpieczny dla niezarazonych.:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
Dzieki wielkie jeszcze raz!!!!
:loveu:[/quote]

Waszka wyleczona skutecznie :evil_lol:

BIS Opole 2006 stworzonko z grupy 9-tej ;)

Link to comment
Share on other sites

I`m back :)

Mimo cięęęęężkiej podróży, błądzenia itd wróciłam :p

Dojazd na hale w Pradze wogle nie oznakowany!!! 1,5 h szukalismy terenu wystawy... i szczerze mówiąc gdyby nie przemiła Pani posługujaca sie językiem migowym nam nie wytłumaczyła to za cholere byśmy nie dojechali na czas :razz: Jak się pytalismy to czesi kazali nam wracac do punktu wyjscia, skrecac w jakies osiedla itd. a tak naprawde bylismy tuz obok tych cholernych hal!!! Zaden nie wiedzial gdzie to jest... nawet taksówkarz :razz: No ale na szczescie dojechalismy na 8:45 :) O 9:00 rozpoczelo sie sedziowanie. Ogolnie to zdazylismy :multi: A bylo gorrrrrąco :cool1:

Toffi res. CAC :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...