Jump to content
Dogomania

Ringowe zmagania czyli wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Iwona

Recommended Posts

Orsini, przecież możemy zrobić ranking:)
To proste.
Zakładamy oddzielny topic,żeby nie było zamieszania.
Ustalamy jakąś punktację, jest kilka rankingów w różnych rasach, można się wzorować. Resztę możemy ustalić.
Osoby chętne do udziały zgłaszają psy i ich wszystkie wyniki z przeciągu roku. Oceny innych zwycięskich psów należałoby pozbierać z wyników (będzie trudniej).
Podliczmy.
Kto chce, wstawia wyniki na swoją stronę. Ja wstawię na pewno.
Jako szefa przedsięwzięcia proponuję Ciebie-załóż topic.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='góral']Ja nie lubię krytykować nieswoich psów, to co myślę zostawiam dla siebie i już, taką ma filozofię i nikt jej nie zmieni[/quote]

akurat tu trafiles w sedno:)

alez sie tu rozpetalo;) co do gospo mam mysle bardzo trafne spostrzezenie kto zacz ale sie nie wypowiem bo zaraz mnie zakrzyczy ze nie bo i tak sie nie przyzna:) zreszta i tak zaraz mnie zakrzyczy:)

to ze werset ma genialna siersc nie ulega kwestii ale to sie nieczesto zdaza zeby chiniec miala taki wlos- no chyba ze sie wrzuca w papiloty jak yorka; jego tatus by tego nie wytrzymal:)
mopge powiedziec ze kolejne dziecko mojego Campariego a z hodowli Germanika czyli brat werseta - Wermut skonczyl kolejny Ml.Ch. tym razem Łotwy; gartulacje dla wlasciciela i hodowcy;

ja sie caly czas zastanawiam po co ta zawisc; ale no coz wszyscy jestesmy tylko ludzmi i tak to juz jest;
ania i psy- skroc kiecke to bedzie NswR- i wtedy gospo napewno to zaluwazy rozniez:) tak czy siek gratuluje mimo zawisci gospo:)(juz tu ta osoba byla tylko o innym niku:)

Donio- witaj; w nastepnym sezonie napewno czesciej sie bedziemy widziac na wystawach;suka bardzo dobra , zreszta sam wiesz i masz na czym hodowac;zreszta juz ci gratulowalam wyboru:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anna1'][mopge powiedziec ze kolejne dziecko mojego Campariego a z hodowli Germanika czyli brat werseta - Wermut skonczyl kolejny Ml.Ch. tym razem Łotwy; gartulacje dla wlasciciela i hodowcy;

u:)[/quote]
Gratuluje Zuniowi!!!!! :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: tfu Tobie, no ale to Zunio jest ojcem :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania i Psy']Jako szefa przedsięwzięcia proponuję Ciebie-załóż topic.[/quote]

oj nie dziekuje:))
ja pozostane śledczym krytykantem:)))to mi zdecydowanie lepiej wychodzi!juz nawet mam podejrzenia co do tozsamosci tego kolesia nowego, ale musze troche posprawdzac jeszcze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anna1'][Donio- witaj; w nastepnym sezonie napewno czesciej sie bedziemy widziac na wystawach;suka bardzo dobra , zreszta sam wiesz i masz na czym hodowac;zreszta juz ci gratulowalam wyboru:)[/quote]
No po Nababie , czyli prawie Germanika :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
prawie, czyni wielka roznice....
czy jakos to bylo w tej reklamie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Aniu,skrócić kieckę to mało:)
Ja postanowiłam w sex shopie nabyć lateksowe wdzianko z odsłoniętymi pośladkami i do tego jakieś szpile:) Psa na ring wcale brać nie będę, bo mi się w szpile zaplącze, ewentualnie pod pachą będę nosić, to może i na BOBa zasłużę:)
Teraz studiuję po fotkach, w co byłam ubrana przy ocenie Kamilki przez sędziów, których oceny są dla mnie niesamowicie istotne, a u których Kamille dostawała i Zw. Młodz. i NSwR. Widać też lecieli na ciuchy:)
Ogólnie sytuacja jest pocieszna, bo chodzi o zwykłe małe cwc, a nie jakiś prestiżowy tytuł, a taka fala niechęci się wylała z GOSPO.
Ja również czasem mam wątpliwości co do kolejności na lokatach ale nie robię z tego afery i nie dorabiam ideologi koronek, strzyżeń i Bóg wie czego.
Moje suki mają sierść taką jak mają i pewnie nigdy nie będą tak idealne, jak werset, ale nie zauważyłam,aby wyróżniały się na ringu zaniedbaniem. Są zawsze czyste i rozczesane, pielęgnuję je ,jak umiem.

Link to comment
Share on other sites

A może mnie ktoś oświecić na pw, co do podejrzeń? No bo ciekawe,czy ten ktoś dyskutował sam ze sobą, bo jednak większość Dogomaniaków, nawet tych, którzy za mną nie przepadają, dosyć ostro odniosła się do tych głupot, za co bardzo dziękuję-szczególnie osobom, które mnie nie lubią, a które jednak kierowały się obiektywizmem. A może ktoś umie określić osobę po numerze IP?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania i Psy']I jeszcze z Legionowa filmik z młodzieży suk:

[URL=http://www.zippyvideos.com/2721921752647226/dscn1051/][img]http://i1.zvhost.com/1/b/bmo65999.jpg[/img][/URL][/quote]

nie umiem tego zobaczyć :roll:
wyskakuja mi jakieś błędy i natychmiast mi stronę dgm i filmiku zamyka, co jest nie tak ? :roll:

Krysiu gratulaje :angel:

Link to comment
Share on other sites

Buuuuu nikt mi nie chce odpowiedziec :cry:

Detektyw Orsini na tropie 8) chyba to nie jest takie proste, ja tez mialam takiego gościa-anonima na swoim forum ale za kazdym razem zmieniał sie numer IP :roll: bo jak sie ma neo to za kazdym razem TPSa rzyzanaje inny dynamiczny adres :/

Link to comment
Share on other sites

umie umie kazdy moderator!tak mysle!!!ze moze zobaczyc czyj to klon jest!!! 0X 0X 0X 0X :evilbat: :evilbat: 0X 0X
Aniu ja mam podejrzenia, ale na razie nie napisze, bo moge sie mylic:))))nawet ja niejestem nieomylna hahahahaha ale to zadko :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Aniu wszystko mozna - wind napewno wie jaki to IP i jeżeli to stały dogomaniak to wie również kto posługuje się tym IP na codzień. Uważam jednak, ze ta osoba nie jest tak niemądra by pisac z swojego IP, ale i tak mozna ustalic kto jest dostawcą usługi i jaka miejscowość.

Wind zostaleś wywołany do tablicy! Czekamy....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nata']Buuuuu nikt mi nie chce odpowiedziec :cry:

Detektyw Orsini na tropie 8) chyba to nie jest takie proste, ja tez mialam takiego gościa-anonima na swoim forum ale za kazdym razem zmieniał sie numer IP :roll: bo jak sie ma neo to za kazdym razem TPSa rzyzanaje inny dynamiczny adres :/[/quote]
hmmm no tez racja o tym nie pomyslalam:(((ale sprobowac mozna bo moze jednak ma stale lacze?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...