Jump to content
Dogomania

Viva z lecznicy - Viva ma dom, szczeniaczek ma dom :)


gamoń

Recommended Posts

  • Replies 710
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lemoniada']A pani brzmiała jakoś sensownie? Proponuję wysłać na przeszpiegi jakąś dogomaniaczkę z tamtych okolic. I chciałabym uczestniczyć w podróży Vivuni jeśli to możliwe, a domek się obroni. Mogę ją nawet sama zawieźć, tyle że pocciągiem:oops:[/quote]

W tej sytuacji to ja jednak optuję za domkiem dla Vivuni w okolicach Warszawy:diabloti:. Już widzę Lemoniadkę razem z Vivunią w pociągach na trasie W-wa - Kraków + okolice i oczywiście z powrotem :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli:cooldevi:
Już raz wiozłam psiaka z tutejszego schroniska do DT w Krakowie, podróż minęła bezproblemowo, powrót tak samo. A był to mój ukochany schroniskowy ulubieniec, najsłodszy pies na świecie, którego zawsze będę wspominać i pamiętać... I którego też wolałabym zatrzymać przy sobie, ale to była jedyna szansa na wyrwanie go stamtąd i uratowanie życia. Więc nie wątp we mnie tak szybko, Olu:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lemoniada']'Zapomnialam' jasssne:diabloti:[/quote]

Lemoniadko - ja szał dzisiaj w pracy miałam, a potem z Malizną Neris u dr. Garncarza byłyśmy, a potem obie panie do Pomiechówka powiozłam, a potem z Panem Kotem na kroplówie i antybiotyku byłam - a potem wylądowałam w domu i sobie przypomniałam, że nie zadzwoniłam :oops:

Link to comment
Share on other sites

Ty to się nie nudzisz kobietko. Zalatana, zagoniona, wszędzie jej pełno gdzie potrzeba pomocy. Dziś już nie zapomnij, ślicznie proszę, może to właśnie TA pani?
A ja dziś nigdzie nie poszłam, niczego nie załatwiłam, leżę w łóżku odłogiem powalona choróbskiem. A miałam zaszczepić psa i wyskoczyć na zakupy.

Link to comment
Share on other sites

No i tak - rozmawiałam z tą panią. Przeprosiłam, że nie dzwoniłam i zadałam dwa (dla mnie bardzo ważne pytania):
- gdzie Vivunia będzie mieszkała;
- czy są tam inne psy.

I odpowiedź na pierwsze pytanie w mojej ocenie ten domek dyskwalifikuje, a dziewczyny z lecznicy to pewnie ubiłyby mnie gdyby dowiedziały się, że Vivunia na podwórku latem by mieszkała a zimą to różnie. No bo jak powiedziała pani - pies cały czas nie może być w domu i cały czas na podwórku.
No i jest jeszcze sunia - też labradorowata jak powiedziała pani. No to wyjaśniłam, że sunia raczej wilkowata jest a treść ogłoszenia to przez moja głupotę była taka a nie inna.
Oczywiście nie powiedziałam pani ani słowa o moich wątpliwościach, ale powiedziałam że problemem jest transport i jeżeli znajdzie się domek bliżej to wybierzemy ten bliżej.
No to czekam na opinie.

Lemoniadko - dużo zdrówka Ci życzę:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Agnie Koty - to z doła trzeba Ciebie natentychmiast wyciągnąć :diabloti: W ramach wyciągania - Pulpecik rośnie w straszliwym tempie, już prawie lata po pomieszczeniu socjalnym:evil_lol:, a dzisiaj sraczunię Pulpet miała a Vivunia wymiotowała :diabloti: Takie są to efekty odrobaczania Pulpeta, która ma lśniącą sierść, a pyszczek to ma taki słodziuchny że tylko całować :loveu:

Link to comment
Share on other sites

A dzisiaj jak przyszłam do lecznicy Vivunia mnie zobaczyła i przyszła do mnie sama [img]http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a077.gif[/img] Merdała ogonem, ale uszy niestety połozone były :roll:

Pulpet jest superancki:loveu:, ale jak tylko wzięlam ją na ręce Viva natychmiast pojawiła się obok mnie - taka troskliwa mamusia :evil_lol:.

Chyba jakiś konkurs na treść ogłoszenia dla Vivy zrobię bo wena twórcza jakoś poszła sobie precz, zero pomysłów na sensowne ogłoszenie :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...