Jump to content
Dogomania

Malamuty - wymiana doświaczeń


Lakers

Recommended Posts

  • Replies 561
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Oj witalem sie z Lakersem. Ale byl bardzo zaaferowany Edyta i psiakami, a ja na poczatku szukalem znajomej ktora wygrala kl. posrednia w HS i dostala do CWC zgloszenie. Malamuty ogladalem ciagle do chyba 11:30 dopiero pozniej poszedlem pokibicowac kolezance - pierwsza wystawa i dla psa i dla niej :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sorrki Dolphine że nie dane nam było razem spacerować po plarzy, lecz wiesz że gdy przyjeżdża Tanana to jestem jej niewolnikiem. Musiałem waraować przy Nortonie i Unkasie :(

Mam nadzieję że następnym razem będę miał więcej "wolnego" i wybierzemy się razem na jakąś rybkę.

Powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

Lakers - i tak milo bylo sie z Wami zobaczyc :) nastepnym razem jakos inaczej zorganizujemy sobie nocleg i po prostu zostaniemy do niedzieli. Poza tym Dorota (ta kolezanka co byla ze mna) stala sie szczesliwa posiadaczka malamutka od Ewy, jej cudo to Draco z Snieznej Doliny, po Dublinie i Nuce :), wiec za rok przyjedziemy we 4...jak dobrze pojdzie.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam wszystkich z tego tematu.Proszę niekończcie go jeszcze bo malamutom cały czas przybywa zwolenników i taki temat się przyda.Kiedy go zakładaliście przed rokiem nie miałem jeszcze pojęcia że istnieje taka rasa jak malamuty.Pierwsze spotkanie z malamutem mialem dopiero na poczatku lipca tego roku.Zawsze marzyłem o dogu bądź owczarku niemieckim (z racji tego że uwielbiam wilki a jego uważałem za blisko z wilkami spokrewnionego) aż przejżałem encyklopedie z rasami psów i już wiedziałem:albo malamut albo owczarek jugosłowiański.Po bliższej analizie wybrałem (wybór był tym łatwiejszy że hudowli"jugola" w Polsce nie ma).Teraz jestem od prawie 3 miesięcy właścicielem wspaniałego malamuta i nie zamieniłbym go na żadnego innego.Lektura postów z tego tematu zajeła mi trochę czasu ale na pewno mnie nie znudziła (cz dobrnąłbym wówczas do końca?).Przeżywaliście wówczas to co ja teraz a napewno są nowi inni szczęśliwi właściciele malamutów więc pora powrócić ten temat do życia.Mój malamut ma na imię Artu.Był piękną jasną kuleczką kiedy go przywiozłem a teraz ma czarną okrywę ze wspaniałom indiańską maską i pięknymi okularami pod oczami.Ma 4 miesiące i 11 dni i waży 30kg (a pisaliście o 4 miesięcznych 25kg mutantach).Jest duży.Nie wiem jak mierzy się psa w kłębie ale jest wielkości dorosłego haszczaka.Nie mogę pokazać jego zdjęcia bo nie mam skanera.Może w przyszłości.Pozdrowienia dla wszystkich właścicieli psów ras północnych i ich pupili.

Link to comment
Share on other sites

Witaj w gronie malamuciarzy !

Jasne , że jak sie popatrzy w te malamucie ślepka to innych poza nimi sie juz nie widzi . Twój z jakiej hodowli jest i po jakich rodzicach ?

Faktycznie niezły z niego byczek . Szkoda , że teraz nie możesz podesłać zdjęcia , mam nadzieje , że w krótce go zobaczymy .

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Jest z hodowli Puchowy Zaprzęg z Kościana.Jego matka to Bestia a ojciec to Elektor (ojcem Elektora jest Hudson z linii Kanadyjskiej a obecnie hodowla Wrocki).Na wyścigach zaprzęgów w Sieradzu spotkał się z bratem i siostrą które jedna są trochę mniejsze.

Ale oczka malamuty mają jedyne i niepowtarzalne.

Link to comment
Share on other sites

No to witaj w gronie malamuciarzy. :D Jest nas tu mniej zdecydowanie niż haszczakowców, a co za tym idzie mniej aktywni. Konsekwencją tego jest to, że możemy mniej się wymieniać doświadczeniami na temat naszych mamutów. :cry: Mój Timur jutro kończy 7 miesicy i waży 35kg. Niestety wciąz nie znam nikogo osobiście z bywających na forum malamuciarzy.

Link to comment
Share on other sites

Hej!

Wojtas zaglądam tu od czasu do czasu , wiec tak całkiem zeby mnie nie było to juz nie . Ale miło , że pamiętasz o mnie :D

Witam także Monikę , jeśli sobie przypominasz to poznałyśmy sie w Poznaniu w zeszłym roku , odniosłam wrażenie ze z Ciebie całkiem miła osóbka .

Pozdrawiam wszystkich

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...