Jump to content
Dogomania

Szarki - Sher pei w schronisku :/ Zabrze! Już pojechał do domku :)


Mysia_

Recommended Posts

Do schroniska w Zabrzu w poniedziałek (3 marca) trafił pies rasy shar pei. Przyprowadził go Pan, który podobno go znalazł, ale facet ewidentnie kręcił. To delikatne psiaki, dlatego im szybciej wyjdzie ze schroniska tym lepiej dla niego. Czy na dogo ktoś zajmuje się tą rasą?
Jutro postaram się wkleić fotki.

Kontakt:
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
692 581 343
gg: 491 38 96

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mysiu poprosze fotki i wszelkie informacje jakie masz na jego temat na maila:)
nie wiem czy wiesz, ale ja mam pod opieka shar-peia dla ktorego szukam domku...niestety on jest bardzo agresywny wiec to nie jest takie proste ale jest pooglaszany i mase ludzie sie do mnie zglasza ktorzy lagodnego by wzieli bardzo chetnie (bo maja sharpki, koty itp wiec agresor odpada)...powysylam im maile...
nie ma czasu do stracenia bo sharpki w schronie leca z dnia na dzien niestety...Nord w dwa tygodnie tak bardzo zmizernial ze dopiero po mesiacu w klinice zaczal sie poprawiac wogole...

Link to comment
Share on other sites

Facet sam za bardzo nie umiał okreslic, niby w nocy na polanie między Rokitnicą, a Mikulczycami :roll: A sam jest z Nowego Dworu :roll:

Ten psiak jest łagodny zrówno do ludzi jak i innych psiaków, nie wiem jak z kotami. Wszystko co o nim wiem, jest tu napisane :roll:

[IMG]http://images32.fotosik.pl/170/090be63652f94862.jpg[/IMG]

[IMG]http://images32.fotosik.pl/170/0431893ee05054c8.jpg[/IMG]

[IMG]http://images30.fotosik.pl/172/6dba5b4f20401a35.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niki-lidka']Mysia masz jakis kontakt moze z kims kto wie wiecej na temat psiaka?
ludzi bedzie interesowal przyblizony wiek, stan zdrowia...
a moze on ma tatuaz? sprawdzal ktos?[/quote]

nikt nie bedzie wiedział więcej ;) Jak znajdę chwilkę, chociaż minutkę (ale w niedziele mam z tym kiepsko, bo jestem praktycznie sama, już predzej w poniedziałek) to posprawdzam co bedziesz chciała ;) Tatuazu poszukam, gorzej jak w pachwinie ma... Czipu brak :roll:

Link to comment
Share on other sites

oki wyslalam jej maila z linkiem do watku i fotkami...jak sie odezwie to ja tez sie odezwe, a TY mysiu jak bedziesz miec chwile to sprawdz to co mozesz ...im wiecej info tym latwiej:)
i porob fotki tez:)
jak bedziemy mieli wiecej info to napiszemy porywajacy tekst (mam taka jedna kolezanka co pisze super teksty) wystawimy mu allegro i szybko domek sie znajdzie...moje pytanie czy u was w schronie robia kastracje? bo pseudohodowcy tylko czekaja na takie okazje;/

Link to comment
Share on other sites

Cześć dziewczyny ;)
Trafiłam tu dzięki Niki-Lidce i jej mailowi.
Jutro założę fafelkowi wątek na sharpeiach i powstawiam fotki.
Mam kilka pytań,co z kastracją?To podstawa.Jeśli jakiś pseudohodowca wejdzie na ten wątek to zabierze psa bezpośrednio ze schronu i słuch o nim zaginie.Tak było w przypadku dwóch sharpków ze schronu we Wrocku.

Piesio jest śliczny,nie jest jeszcze zmarnowany.Jeśli jest tyle chętnych domków na Nordzika to ten faflak też znajdzie szybko domek,tym bardziej,że jest przyjacielsko nastawiony do ludzi i psów.Tylko najpierw kastracja.Jeśli schron tego nie zapewni to może trzeba zrobić zbiórkę?

Tatuażu Mysia szukaj w pachwinie niestety.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niki-lidka']
nie ma czasu do stracenia bo sharpki w schronie leca z dnia na dzien niestety....[/quote]
To prawda,to straszne wrażliwce są :roll:
Niki-Lidka,trzymam kciuki za te domki co były chętne na czarnego krokodyla :razz:

Melduję,że na sharpach temat założony,podaję link:
[url]http://www.sharpei-world.pl/viewtopic.php?p=30037#30037[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...