Jump to content
Dogomania

Szarki - Sher pei w schronisku :/ Zabrze! Już pojechał do domku :)


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sms-a już dostałam, potrzebuję jeszcze tylko jakis numer telefonu ;) Czekamy na caroolcię i PaulinęT, która z nich pojedzie do Pani, zobaczyć co i jak. W razie co mamy też domek z Wrocławia gdzie już był szar pei, ale tam też byśmy kogoś podesłali ;)

Aha, Szarki juz po kastracji, wzystko OK., chociaż nie był zadowolony :roll:
Pani wet okresla go na jakieś 5 latek.

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie już kilka razy dzwoniła do mnie ta Pani z Wrocławia, miała shar-peia ostatnio musiała go uśpić, bo był już bardzo chory... Wygląda na to, że jest bardzo przejęta losami Szarkiego, była by na niego zdeydowana... Jak myślicie? W sumie im szybciej biedak znajdzie się w domku tym lepiej.... A tu byłby w sumie pewny dom.

Link to comment
Share on other sites

Ja myślę, że trzeba kuć żelazo póki gorące - jeśli domek we Wrocławiu byłbydobry to trzeba działać.
Jeśli nie - w następny weekend robię kontrolę.
Tak czy siak mogę taką kontrolę zrobić i o szarpkach (z Lalunią moją) poopowiadać.
Mało to szarpejów?

Link to comment
Share on other sites

Dzwonił ktoś do tej Pani Ewy z Poznania? Chyba najlepiej PaulinaT, żeby powiedzieć Pani, że wizyta przedadopcyjna odbedzie się i jak przejdzie ją pozytywnie to będziemy szukać szarpka dla niej ;)
A ja zadzwonią do Pani z Wrocławia ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...