Jump to content
Dogomania

Zawody Agility 26-27.04.2008 Kozienice


Zielsko

Recommended Posts

  • Replies 412
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej, hej! Przypominam, że za zawody należy z góry zapłacić startowe - opłaty na miejscu nie będą przyjmowane. Cytuję z ogłoszenia o zawodach:
[quote][B]UWAGA: Opłaty na miejscu nie będą przyjmowane - bardzo prosimy o dokonywanie przelewem lub przekazem pocztowym z dopiskiem AGILITY.

Oplaty prosimy przesylac na konto:
Związek Kynologiczny w Polsce o/ Radom
26-607 Radom, ul.Wernera 29/31 (skrytka poczt. 252)
BS O/Radom 77 9147 0009 0000 0853 2000 0001

Dla sprawnego przyjmowania zawodników prosimy o przedstawienie na miejscu potwierdzenia dowody wpłaty na konto.[/B][/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']A ja nie mam drukarki i nie mam jak wydrukować potwierdzenia przelewu:-([/quote]Możesz
1. iść do banku i poprosić o potwierdzenie
2. mailem przesłać potwierdzenie do kogoś z drukarką i poprosić o wydrukowanie
3. zadzwonić do banku i poprosić, żeby potwierdzenie Ci przysłali (na tę opcję może być już troszkę za późno, zważywszy na funkcjonowanie poczty...)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']To jest konto internetowe a bank ma siedzibę w Łodzi więc to odpada[/quote]Odpada tylko metoda nr 1 - zostają jeszcze metody nr 2 i 3, powyżej, albo
4. pożyczenie od kogoś drukarki i wydrukowanie potwierdzenia
5. nagranie potwierdzenia na jakiś nośnik (dyskietkę na przykład) i wizyta w kafejce internetowej w celu wydrukowania
6. przesłanie potwierdzenia mailem samej sobie na konto dostępne przez internet i wizyta w kafejce internetowej w celu wydrukowania
7. zakup drukarki... ;)

i pewnie wiele innych możliwości, które mi obecnie nie przychodzą do głowy. Dla chcącego nic trudnego. ;)

Link to comment
Share on other sites

Znajomi wysyłali mailem do organizatorów to i ja tak zrobiłam.
Kafejki nie zamierzam szukać,bo tu w okolicy nie ma ja do późna pracuje nie będę do centrum po nocy jeździć. Mogę w sumie obok w firmie wydrukować(zapomniałam)ale myśle,że mail wystarczy skoro inni tak robili i było ok.

Link to comment
Share on other sites

[B]Zielsko[/B]
Blue zlamala palec i nie bedzie startowac, wiec mozna ja wykreslic z listy. Czy jest jakas mozliwosc odzyskania zaplaconego startowego lub przkazania go na kogos kto ma jeszcze nie zaplacone (dogadalam sie z Pikusiowa) ?
Prosze o odpowiedz bo jak na razie to Pikusiowa nie wie czy ma wplacac swoja dole czy nie..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']Znajomi wysyłali mailem do organizatorów to i ja tak zrobiłam.
Kafejki nie zamierzam szukać,bo tu w okolicy nie ma ja do późna pracuje nie będę do centrum po nocy jeździć. Mogę w sumie obok w firmie wydrukować(zapomniałam)ale myśle,że mail wystarczy skoro inni tak robili i było ok.[/quote]

Prześlij do mnie potwierdzenie na mail klubowy to Ci wydrukuję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='campanulla']A Vetka zrobiła sobie dziurę w udzie i nas też nie będzie. Również można wykreślić z listy.[/quote]

szkoda, że Was nie będzie :-(

[quote name='Olusia']
Ja będę jako widz. Tylko w niedzielę. Także fotek trochę przywiozę. :)[/quote]

Oluś, wiesz w jakiego psa obiektywem celować :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...