Jump to content
Dogomania

Zawody Agility 26-27.04.2008 Kozienice


Zielsko

Recommended Posts

  • Replies 412
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki bardzo, zmylił mnie ten fragment:

[I]Każdy dzień będzie liczony odrębnie, a punkty uzyskane z wyników każdego dnia będ± naliczane według regulamniu przeprowadzania PPA do ogólnej klasyfikacji ł±cznej.[/I]

do zobaczenia:multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Bzikowa']Ooo tak, niech ktoś pożyczy Mudikowi klatkę, od tego jest zależne życie mojego psa! :evil_lol:
Żartuję Mudiku , żartuję :lol: Bez będzie w klateczce również, nie ma żadnej dyskryminacji.[/quote]
My pewnie klatke będziem mieć ale nie wiem czy na noc sie sprawdzi,wolę na wszelki wypadek metalową ,więc ponawiam pytanie o pożyczenie tylko na noc keneliku(więc może byc osoba nie z Wawy)

Link to comment
Share on other sites

Przypominam, ze termin zgloszen uplywa 8.04!!!

Poniewaz obiecalismy Wam, ze bedziemy robic dalej to co w zeszlym roku bylo FORT CUPem i jak na razie nie wywiazalismy sie z obietnicy, to wprawdzie pozno (za co Wszystkich przepraszam), ale postanowilismy jednak zrobic RADOM CUP 2008 - czyli w sklad serii beda wchodzily: Kozienice 26.04, 13.07 i 13.09.

1. W klasyfikacji końcowej weźmiemy pod uwage 4 konkurencje (nie beda to dodatkowe biegi):

RADOM Cup
RADOM Cup 0
RADOM Cup Team
RADOM Cup Team 0

2. RADOM Cup
Jest to konkurencja indywidualna dla psów startujących w Open Agility i Open Jumping.

3. RADOM Cup 0
Jest to konkurencja indywidualna dla psów startujących w Agility 0 i Jumping 0.

4. RADOM Cup Team
Jest to konkurencja drużynowa dla drużyn złożonych z 3-4 psów, które należą do jednej klasy wzrostowej i startują w Open Agility i Open Jumping. Na wynik druzyny beda skladaly sie 3 najlepsze wyniki psow z druzyny na wszystkich przebiegach.

5. RADOM Cup Team 0
Jest to konkurencja drużynowa dla drużyn złożonych z 3-4 psów, które należą do jednej klasy wzrostowej i startują w Agility 0 i Jumping 0. Na wynik druzyny beda skladaly sie 3 najlepsze wyniki psow z druzyny na wszystkich przebiegach.

Drużyny mogą się składać z psów z róznych klubów i różnych miast.

Jeden pies może biegać tylko w jednej drużynie.

Jeden przewodnik może wystawić maksymalnie 2 psy w jednej drużynie.

Jeden przewodnik może być członkiem różnych drużyn z różnymi psami.

Każda drużyna musi mieć własną nazwę.

W przypadku gdy nie stawią się minimum 3 psy z druzyny, to nie bedzie ona klasyfikowana na danych zawodach.

Poprawiamy jeszcze zasady z zeszlego roku, wiec dokladniejsze zasady liczenia punktow wkrotce!

Takze wysylajcie prosze sklady druzyn z nazwa na [email][email protected][/email] (w temacie maila prosze napisac 'druzyna-kozienice', zebym nie przegapila :))

Jednoczesnie oglaszam konkurs na najciekawsza i najsmieszniejsza nazwe druzyny, ktora najbardziej odzwierciedla charakter rzeczywisty druzyny!

Link to comment
Share on other sites

No i szczeliłam sobie w stopę :diabloti:.

[quote name='Zielsko']Jednoczesnie oglaszam konkurs na najciekawsza i najsmieszniejsza nazwe druzyny, ktora najbardziej odzwierciedla charakter rzeczywisty druzyny![/quote]
W zeszłym roku mieliśmy szansę na zwycięstwo w tej kategorii ;).

A tak poza tym to się bardzo cieszę, że ta idea będzie kontynowana :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia :-)']Magda czy zerówki i openy mają taką samą opłatę? wkońcu mają zdecydowanie mniej przebiegów?[/quote]

Klaudia przebiegow jest tyle samo. po 3 dla kazdego psa.


[QUOTE]Sobota
8:00 - pocz±tek zawodów
Agility 0
A1
A2
A3
Agility 0
Agility Open
Jumping 0
Jumping Open[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']Chętnie tylko jeszcze trzeciego psa brak i nazwy:roll::roll::razz:[/quote]
Liczę że się uda. Może Zosia i Sparky ??

W razie czego w Płocku mogę z Zosią pogadać ( widziałem że jest zgłoszona do Płocka i do Kozienic - chyba że coś się zmieniło ).


M & U

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...