Jump to content
Dogomania

Wałbrzych-Książ - Krajowa 08.06.2008


panienkabubu

Recommended Posts

[CENTER][B][FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=#005e31]43 Sudecka Krajowa Wystawa Psów Rasowych[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=#005e31]Wałbrzych - Książ 8.06.2008 r.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[FONT=Verdana][COLOR=#ce7b00][B][U]TERMIN PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ DO 15.05.2008[/U][/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]


[CENTER][B][U][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#005e31]Proponowana obsada sędziowska:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/U][/B][/CENTER]

[FONT=Verdana][COLOR=#005e31][B][SIZE=2]Grupa I [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#005e31]Iwona Magdziarska - O.N.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#005e31]Anna Pulikowska Klimonda - pozostałe[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=#005e31][B][SIZE=2]Grupa II[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#005e31]Magdalena Kozłowska - boksery, sznaucery[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#005e31]Andrzej Kot - molosy[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#005e31]Zbigniew Ostrowski - molosy[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=#005e31][B][SIZE=2]Grupa III[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=#005e31][SIZE=2]Małgorzata Lula - teriery typu bull[/SIZE][/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#005e31]Marek Trębala - pozostałe[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=#005e31][B][SIZE=2]Grupa IV[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#005e31]Aleksander Skrzyński[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=#005e31][B][SIZE=2]Grupa V[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#005e31]Aleksandra Lubaszka[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=#005e31][B][SIZE=2]Grupa VI[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#005e31]Dorota Witkowska[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=#005e31][B][SIZE=2]Grupa VII[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=#005e31][SIZE=2]Janusz Sajnóg[/SIZE][/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=#005e31][B][SIZE=2]Grupa VIII[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=#005e31][SIZE=2]Jan Ryk - golden retriever[/SIZE][/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#005e31]Wojciech Burski - pozostałe[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=#005e31][B][SIZE=2]Grupa IX[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#005e31]Elżbieta Junikiewicz[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#005e31]Zofia Konderla [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=#005e31][B][SIZE=2]Grupa X[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#005e31]Jan Ryk[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#005e31]Dorota Witkowska - [B]Konkurs "Młodego prezentera"[/B] [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2][/SIZE][/FONT]

[LEFT][B][COLOR=#005e31][FONT=Verdana]Opłaty [/FONT][/COLOR][/B][/LEFT]
[B][FONT=Verdana]Wystawcy krajowi - [COLOR=#ce7b00]opłaty wnoszone do dnia 15.05.2008 r.[/COLOR] [/FONT][/B][B][FONT=Verdana](dotyczy wyłącznie psów zarejestrowanych w ZKwP)[/FONT][/B]
[B][FONT=Verdana]- za pierwszego psa (z katalogiem) [B][FONT=Verdana]70 zł [/FONT][/B][/FONT][/B][FONT=Verdana]
[B]- za każdego następnego (bez katalogu) [B][FONT=Verdana]60 zł[/FONT][/B][/B]
[B]- za psa w klasie szczeniąt (bez katalogu) [B][FONT=Verdana]35 zł[/FONT][/B][/B][/FONT]
[B][FONT=Verdana][B]Udział w konkursie "Młody Prezenter" - 10 zł[/B][/FONT][/B]

[B][FONT=Verdana][B][FONT=Verdana]Bezpłatnie[/FONT][/B] (bez katalogu) [COLOR=#ce7b00]- [/COLOR][COLOR=#ce7b00]pod warunkiem wystawienia[/COLOR] - psa/suki: [/FONT][/B][FONT=Verdana]
[B]- zgłoszone do klasy weteranów, [/B]
[B]- wszystkich ras polskich, - Interchampiony.[/B][/FONT]
[CENTER][B][COLOR=#ce7b00][FONT=Verdana]U W A G A !!![/FONT][/COLOR][/B][/CENTER]

[LEFT][B][FONT=Verdana][B][COLOR=#ce7b00][FONT=Verdana]Opłaty, za psy zgłoszone w terminie, wnoszone po dniu 15.05.2008 r. wynoszą[/FONT][/COLOR][/B][/FONT][/B][FONT=Verdana]- za pierwszego psa (z katalogiem) [B][FONT=Verdana]100 zł [/FONT][/B][/FONT][FONT=Verdana]
- za każdego następnego (bez katalogu) [B][FONT=Verdana]90 zł[/FONT][/B]
- za psa w klasie szczeniąt (bez katalogu) [B][FONT=Verdana]45 zł[/FONT][/B][/FONT][/LEFT]

[B][FONT=Verdana][B][COLOR=#ce7b00][FONT=Verdana]- w dniu wystawy za każdego zgłoszonego psa, bez względu na klasę, 120 zł.[/FONT][/COLOR][/B][/FONT][/B][FONT=Verdana]

[B][COLOR=#ce7b00][B][FONT=Verdana]Każdy zgłoszony pies/suka podlega opłacie, bez względu na to, czy zostanie doprowadzony do oceny, czy też nie. [/FONT][/B][/COLOR][/B][/FONT]

[B][FONT=Verdana]W katalogu zostaną ujęte osiągnięcia psów tylko potwierdzone odpowiednimi dokumentami !!![/FONT][/B]

[B][COLOR=green][FONT=Verdana]Konto bankowe - Bank account[/FONT][/COLOR][/B] [B][FONT=Verdana][SIZE=2]Wystawcy krajowi:[/SIZE][/FONT][/B]
[B][SIZE=2][FONT=Verdana]21 1060 0076 0000 3200 0125 4537[/FONT][/SIZE][FONT=Verdana][SIZE=2] BPH S.A. O/ Wałbrzych [/SIZE][/FONT][/B]

[B][SIZE=2][COLOR=#005e31][FONT=Verdana]Reklamy w katalogu[/FONT][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][FONT=Verdana]hodowlane - cała strona (cz-b) 75 zł, pół strony (cz-b) 40 zł [/FONT][/B]
[B][FONT=Verdana]komercyjne – cała strona (cz-b) 150 zł, pół strony (cz-b) 80 zł[/FONT][/B]
[B][COLOR=#005e31][FONT=Verdana]Adres organizatora - Organizer's address[/FONT][/COLOR][/B]

[B][FONT=Verdana]Związek Kynologiczny w Polsce - Oddział w Wałbrzychu[/FONT][/B]
[B][FONT=Verdana][B][FONT=Verdana]58-300 Wałbrzych, ul. [/FONT][/B][/FONT][/B][B][FONT=Verdana]A. Pługa 7 (skrytka poczt.51) [/FONT][/B][B][FONT=Verdana](Poland)[/FONT][/B]
[B][FONT=Verdana][B][FONT=Verdana]tel.[/FONT][/B]/phone 0048 [B][FONT=Verdana]74 842-39-96 oraz 0048 74 842-67-38[/FONT][/B][/FONT][/B][FONT=Verdana]
[B][B][FONT=Verdana]Biuro czynne: pon. 16.00 – 19.00, piątki 11.00 – 14.00 i 16.00 - 19.00 [/FONT][/B]Office hours: Monday 5.00 p.m. - 7.00 p.m., Friday 5.00 p.m. - 7.00 p.m.[/B]

[/FONT][B][FONT=Verdana]Strona oddziału: [/FONT][COLOR=#333333][FONT=Verdana][URL="http://www.psywalbrzych.republika.pl/"]http://www.psywalbrzych.republika.pl[/URL][/FONT][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

My jesteśmy obowiązkowo, jak co roku. Od nas to tylko 80 km, więc jak tu nie jechać, kiedy jest szansa na tak miłe spędzenie dnia:lol:! Pewnie pojawię się z więcej niż jednym psiakiem, lubię atmosferę wystaw w Książu :)

Link to comment
Share on other sites

Ja z dwoma jestem na pewno, oby tylko nie było takiego upału jak w tamtym roku :cool3: bo schować się nie będzie gdzie przed słońcem.Z wystawy w tamtym roku to upał pamietam najbardziej:lol:, mimo,że pora roku nie tak bardzo letnia jeszcze, to pogoda figla spłatała i grzało niemiłosiernie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='berdi']My jesteśmy obowiązkowo, jak co roku. Od nas to tylko 80 km, więc jak tu nie jechać, kiedy jest szansa na tak miłe spędzenie dnia:lol:! Pewnie pojawię się z więcej niż jednym psiakiem, lubię atmosferę wystaw w Książu :)[/quote]

A jak się ma taką śliczną bernardynkę, to trzeba ja pokazywać! :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaz53']A jak się ma taką śliczną bernardynkę, to trzeba ja pokazywać! :lol:[/quote]
Dzięki:oops: !
Jasne,że trzeba :lol:, zwłaszcza,że planujemy jej miot na jesieni, i potem odzyskanie kondycji i powrót na ringi może troszkę potrwać:cool3:

[quote name='mrowa23']my dopiero wkraczamy w swiat wystaw i jezdzimy tak na czuja i tam gdzie nam wygodnie a o sedziach nic nie wiemy ;)[/quote]
A czy nie sędziuje Was czasem p. Kot? Oddział nie podał jeszcze szczegółowej rozpiski na rasy, ale tak przypuszczam.W mojej rasie sędzia ten lubi mocne, masywne i "związane" , przypuszczam,że będzie ten typ preferował i przy innych molosach, choć mogę się mylić:roll:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrowa23']to nasze mmiejsce ostatnie bo mamy lekka dozyce ;P [/quote]
Oj tam, optymizmu trochę, zobaczysz, nie będzie tak źle;). Przyjdę pokibicować, jak mi się uda zdążyć z oceną swoich.

[quote name='mrowa23']a buldoga francuskeigo jakiego preferuje sedzia?[/quote]
Nie mam zielonego pojęcia niestety :shake:

Link to comment
Share on other sites

ja optymistycznie jestem nastawioan bo jedziemy sie dobrze bawic;) grunt to zabawa a moja dozyca i bf zawsze dbaja o to zeby miec ubaw o pachy czyli robienei kangura na ringu itp ;)
bedzie nam milo poznac jak najwecej ludzi i nei zwracac uwagi prosze na nasze roztrzepanie ;)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][FONT=Verdana][COLOR=#005e31][B][SIZE=2] Grupa III[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#005e31] Małgorzata Lula - teriery typu bull[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#005e31]Marek Trębala - pozostałe[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[/QUOTE]

to ciekawe o ktorej sie na ringu znajdziemy:mad: terierów jest przecież dużo...
a westy przedostatnie po nich tylko yorki :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Wybieram sie zależnie od sędziego, bo samo "molosy" przy dwóch sędziach nic mi nie mówi.
Nie wiem czy jechać, tym bardziej, ze jeden już nas sędziował i dał bdb za nadwagę. Roxy schudła więc może i można by było spróbować.

Chyba trzeba będzie zadzwonić, może już będą wiedzieć

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...