Jump to content
Dogomania

Łódź- Stefan. Nieudana adopcja. Pilnie potrzebny dom


szajbus

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:roll: Chwilkę mnie nie było .... a tu taka akcja, szkoda ze też sie nie zdrowo ucieszyłem ...a tu taki pech, ale juz 3mam kciuki za kolejnych ! :)

Osobiście też jestem za podsumowaniem wątku o Stefku i zaczęciu kolejnego juz od hoteliku, bo jak ktoś chce się cos dowiedzieć to ocząpląsu można dostać na tylu podstronach ;)

Pozdrawiam !:razz:

Link to comment
Share on other sites

Już po wizycie.
Justyna to bardzo miła, ciepła osoba z wielkim serduchem dla psiaków, pełna zapału :)
Ale...
Mieszka w wynajętym mieszkaniu studenckim a wiadomo jak to jest z takimi mieszkaniami - teraz właściciel się zgadza na trzymanie psa, za rok może zgodę cofnąć, albo nawet wypowiedzieć najem...
Dodatkowo - ponieważ Justynka jest na prawdę młodą osóbką (3 rok studiów) sądzę, że dużo w jej życiu może się jeszcze zmienić. Chociażby za parę lat może pojawić się dziecko a ja nie dam gwarancji, że Stefan nie będzie na nie agresywnie reagował (i co wówczas?).

Uważam, że dziewczyna nadaje się póki co na super DT (trzeba to jakoś wykorzystać ;) )

Sądzę, że dla Stefana potrzebny jest już taki spokojny, stabilny dom, najlepiej z odchowanymi, dorosłymi dziećmi.

Oczywiście decyzja należy do Was :) ale jakby co - moją opinię znacie.

Link to comment
Share on other sites

Przyznaje sie że nigdy nie biorę pod uwagę adopcji do wynajmowanych mieszkań.W tym przypadku zrobiłam wyjątek ponieważ Justyna interesuje się Stefankiem już od jakiegoś czasu, ale rozumiem obawy [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/76830.html"]Ra_dunia[/URL] bo mam takie same.
Więc szukamy dalej

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...