Jump to content
Dogomania

Łódź- Stefan. Nieudana adopcja. Pilnie potrzebny dom


szajbus

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ayia'][CENTER][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][SIZE=5][B]Stefan [/B][/SIZE]dalej bez domku.. ile jeszcze?![/SIZE][/FONT][/CENTER]
[SIZE=3]
[/SIZE][/quote]

Nie wiem o co chodzi:shake: Może go pokazać w TV? To niemozliwe, żeby młody pies gnił w schronisku:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szajbus']Stefan czeka na tego jedynego człowieka już tak długo. Domku nie ociągaj się![/quote]

No właśnie ,domku nie ociągaj się !!!!
Czy Stefcio kolejną zimę ma spędzić w schronisku ?:-( :-( :-(

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/421/ead8f1517851f582.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szajbus'][COLOR=red][B]SOS dla Stefana[/B][/COLOR][/quote]


Kochane, a jak by było z wyciągnięciem Stefana do zdjęć??? Ja służę za transport po Warszawie. No omijacie moje posty, ale moze warto!?

Tu na dogo, to wszyscy zapsieni do granic mozliwosci. A takie akcje, jak w telewizji zwykle daja efekty.

Dziewczyny, jesli bredzę, to mnie zgaście, ale dlaczego nie sprobować???:razz:

Link to comment
Share on other sites

Pomysł co prawda nie jest mój. Sleepingbyday znalazła namiary na telewizję. Poniżej wkleiłam treść wiadomości od sbd.


"
nagrywają psy do adopcji w każdą sobotę o 9.00, na ul Jasnej 14/16 (wawa).
materiał ponoć leci w niedzielę.
to jest TVP3 Regionalna, namiary:
(022) 547 30 07, fax (022) 547 30 14 e-mail: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/EMAIL]

EDIT: sprawdzałam program: mój pies i inne zwierzaki (w opisie stoi, że nie zapominają o potrzebujących i współpracują z TOZ) nadawany jest w soboty o 17.00"

Czy możemy wstępnie umówic się na drugi weekend w styczniu? Ja niestety w weekend po Świętach nie będę w Warszawie, a w kolejny mam szkołę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...