Jump to content
Dogomania

Kiedy kąpać szczeniaka


Kora-

Recommended Posts

[quote name='rika']Ekhm, niem? :diabloti: nie bądź leniuszkiem i sprawdź jak poprawnie pisze się nazwę tego olejku, jeśli chodzi Ci o miodłę indyjską :eviltong:[/QUOTE]

[URL]http://branchenbuch.krautundrueben.de/firmen/niem-handel-gmbh-gernsheim-104.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aneta Nowak']Czyli chodzi Ci o Neem..czyli..miodła indyjska...I nie tylko dla psów..są również preparaty dla ludzi na bazie tego drzewa :D
Patrząc na właściwości-nijak nie mogę odnieść tego do skóry-zdrowej-nagusa ..ale co ja tam wiem :D.(tyle w temacie offa)[/QUOTE]
stosuje tylko balsam (zawiera tez aleo-vera,wit E ) i oleje z wycisnietych ziaren do wcierania wrazliwej skory psow,ran ale sa tez w torebeczkach zirna z tego drzewa zmielone do kapieli chorych i uczulonych psow.
sprawdzilam polecam

Link to comment
Share on other sites

moja mila dogomaniaczko my to nie salon pieknosci dla kobiet i podlotkow ,jestesmy na forum zwierzecym ,nie zapomnij.jezeli sie pisze o srodkach medycznych czy innych sprawach dotyczy tylko zwierzat nie ludzi i waszych tradzikow.bo nalezy rozroznic srodki dla ludzi i zwierzat.jezeli sie opiekuje zwierzetami w potrzebie od min 20 lat to mozna opisac z wlasnego doswiadczenia , w czasie przeszlym i terazniejszym gdyz wiele zwierzat mialam i chorych i w potrzebie ,teraz tez mam chore bardzo chore.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']moja mila dogomaniaczko my to nie salon pieknosci dla kobiet i podlotkow ,jestesmy na forum zwierzecym ,nie zapomnij.jezeli sie pisze o srodkach medycznych czy innych sprawach dotyczy tylko zwierzat nie ludzi i waszych tradzikow.bo nalezy rozroznic srodki dla ludzi i zwierzat.jezeli sie opiekuje zwierzetami w potrzebie od min 20 lat to mozna opisac z wlasnego doswiadczenia , w czasie przeszlym i terazniejszym gdyz wiele zwierzat mialam i chorych i w potrzebie ,teraz tez mam chore bardzo chore.[/QUOTE]

Tylko jedno mogę teraz zrobić: :laugh2_2:
Mam nadzieję, że nikt z Twoich 'cudnych' rad korzystać nie będzie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']moja mila dogomaniaczko my to nie salon pieknosci dla kobiet i podlotkow ,jestesmy na forum zwierzecym ,nie zapomnij.jezeli sie pisze o srodkach medycznych czy innych sprawach dotyczy tylko zwierzat nie ludzi i waszych tradzikow.bo nalezy rozroznic srodki dla ludzi i zwierzat.jezeli sie opiekuje zwierzetami w potrzebie od min 20 lat to mozna opisac z wlasnego doswiadczenia , w czasie przeszlym i terazniejszym gdyz wiele zwierzat mialam i chorych i w potrzebie ,teraz tez mam chore bardzo chore.[/QUOTE]
Droga Dogomaniaczko..Temat dotyczy pielęgnacji->kąpieli ..zdrowego szczeniaka..
Aczkolwiek pogląd "po co kąpać łysego grzywacza" jest dla mnie co najmniej niezrozumiały.Tym bardziej nacieranie go balsamami czy olejkami bez regularnych kąpieli(zatkane pory->wągry->pryszcze->zapalenie skóry ).Wytłumacz mi zatem,czy grzywacz,którego nacierałaś tym balsamem..i nigdy przez jego życie nie kąpałaś-był psem chorym? Miał chorą skórę? I dlaczego go nie kąpałaś,zakładając że był zdrowy?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...