Jump to content
Dogomania

CBDNA_pl

Members
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

About CBDNA_pl

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. CBDNA_pl

  Klej na skórze psa

  Polecam kąpiel w ciepłej wodzie plus dobry szampon i po plamie z klejem nie bezie ani śladu,znam to z doświadczenia. Po jednej kąpieli minie:)
 2. CBDNA_pl

  Kleszcze

  Może napisz jaka profilaktyka była stosowana,jaka obraża,preparaty,krople itd. Wszystko ma znaczenie i postaramy się pomóc,doradzić coś odpowiedniego.
 3. CBDNA_pl

  Ból po spacerze

  Szczerze mówiąc to z perspektywy forum cięzko będzie cokolwiek doradzić i tutaj także polecam udac się do weterynarza,który dokładnie zbada psa i będzie mógł postawić jakąś diagnozę. od tego należy zacząć.
 4. CBDNA_pl

  Problem ze strachem na podwórku psa tylko w mieście

  Zgadzam się z w100% z powyższym postem,w zasadzie całkowicie wyczerpuje on temat i wystarczy zastosować się o rad. Być moze jest tak,że faktycznie pies nie lubi hałasu i potrzeba dużo cierpliwości oraz konsekwencji aby go do tego przyzwyczaić.
 5. CBDNA_pl

  Pies kuleje, pomocy!

  Nic dziwnego ze uciekł,psy nie lubią takich zabiegów,ale jeżeli już wszystko wraca do normy i przestaje kuleć to w porządku. Bandaż może okazać się całkowicie zbędny. Daj znać za jakiś czas czy wszystko w porządku.
 6. CBDNA_pl

  Czy szczeniak strawi/wydali skarpetkę?

  Tak szczerze mówiąc to ja byłbym w wielkim strachu gdyby mój pies zjadł skarpetkę,to mogło skończyć sie dla niego tragicznie. Dobrze że tutaj wszystko zwrócił. Oby mniej podobnych historii.
 7. CBDNA_pl

  Pomocy! Pies zjadll ibuprofen.

  Myślę,że w tym przypadku taka dawka nie powinna zaszkodzić psu,jednak jeżeli zauważysz jakieś niepokojące objawy,to czym prędzej- nawet czysto profilaktycznie udaj się do weterynarza.
 8. CBDNA_pl

  ból u yorka

  Ciężko powiedzieć na co mogą wskazywać powyższe objawy,ale zgadzam się z Przedmówcą aby nie podawać psu żadnych leków na własną rękę,to byłaby głupota, lepiej udać się do weterynarza.
 9. CBDNA_pl

  Czy pies może mieć wzdęcia??

  Odpowiedz sobie na pytanie kiedy po raz ostatni pies był odrobaczany,to moim zdanie także bardzo ważna kwestia. Oczywiscie na wszelki wypadek udałbym się z pupilem na wizytę do weterynarza,ale same wzdęcia w przypadku nieodpowiedniej diety są jak najbardziej możliwe.
×