Jump to content
Dogomania

Amstaff Rico


kiti7

Recommended Posts

[quote name='Tengusia']pisac ze jest piekny nie bede bo to takie monotematyczne ale za to zadam pytanko :mdrmed: jak tam u niego z kontaktami z innymi psami ??? pytam z ciekawosci bo ja zawsze ubolewam nad agresja Bolka i zaluje ze nie jest taki jak Faza pod tym wzgledem ale co zrobic :roll: najgorsze ze Faza uczy sie od niego agresji do psow :mad:[/quote]



Szczerze mowiac z ta agresja to u mojego jest róznie trudno wyczuć, pewne jest ze jamników nieznosi, do łagodnych psów zachowuje sie bardzo przyjznie ale do agresywny w stosunku do niego odpłaca sie tym samym :mad: Poza tym jego zabawy ze słabszymi psami odbywaja sie do czasu do kiedy świr go nie łapie i zaczyna inne psy traktowac z Klaty:evil_lol: iiii jest po zabawie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='karolina1'][URL]http://img134.imageshack.us/img134/6374/dsc00717bd2.jpg[/URL]

jaki fajowy on jest.. tu wyszedł jak grzeczna dzidzia ^^ :eviltong:[/quote]


Dzidzia to jeszcze jest z niego ;) a grzeczny bo zajęty rozwalaniem zabaweczki, nie przestanie az nie zepsuje:evil_lol: juz nie wiem co mam mu kupowac do gryzienie bo wszystkie zabawki rozwala w mig:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Niszczenie zabawek to najfajniejsza zabawa (przynajmniej dla amstaffów). :diabloti:
Jak miałam Raptusa, to u niego każda zabawka wytrzymywała max. 5 minut. Teraz mam Magię, to ona ma piszczące zabawko ponad rok. :multi: Wprawdzie już nie piszczą, ale ciagle chętnie się nimi bawi. :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katik']Niszczenie zabawek to najfajniejsza zabawa (przynajmniej dla amstaffów). :diabloti:
Jak miałam Raptusa, to u niego każda zabawka wytrzymywała max. 5 minut. Teraz mam Magię, to ona ma piszczące zabawko ponad rok. :multi: Wprawdzie już nie piszczą, ale ciagle chętnie się nimi bawi. :cool1:[/quote]


Zdecydowanie tak:evil_lol: dostaja amoku i jednynym celem jest unicestwienie zabaweczki:evil_lol: jak mojemu dałam opone to tez znalazł sposób na odrywanie kawałeczków i mało tego połykał je głupolek:diabloti:

Teraz przynajmniej nie musisz co chwile kupować zabawek bo jak na prawdziwa dame przystało Magii umie szanowac swoje rzeczy:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolina1']Jak zawsze śliczny :loveu: :loveu:

Jak widać zawsze w pysku trzymać coś musi ;) Jak mój Bak ;D[/quote]

Witaj cioteczka:multi:

Jak coś ma w pysku to najwyrazniej lepiej sie czuje:lol: i ma kompana do swoich szalonych zabaw:evil_lol:

I oby sie tak nie zdarzyło ze kiedyś Twój Bakus bedzie trzymał kocurka w pyszczku:evil_lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolina1']:evil_lol: z moim kotem to chyba odwrotnie kocurek Bakucha w pysku :lol: :evil_lol: :loveu:[/quote]

tylko koniecznie to musisz uwiecznic na fotce:evil_lol: co to byłby za widok kocurek ala pudzian pokonał owczarka Bakusia:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...