Jump to content
Dogomania

Amstaff Rico


kiti7

Recommended Posts

[quote name='katik']Niestety chyba każdy przeżył taką sytuację. :angryy:
Biedny Rico.[/quote]

hej Katik

No własnie moze nie byłoby takich sytuacji gdyby nie bezmyslnosc ludzi, jak wiedza ze maja agresywnego psa to niech go na smyczy sobie prowadza albo w kagancu, moj biedny Ricus ma teraz krwiaka i strasznie cierpiał:-(, ale dostał juz zaszczyki i masc i na szczescie jest mu juz troszke lepiej.
Obu mu sie cos w psychice nie poprzestawiało przez to wszystko :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AngelsDream']Szkoda tylko, że potem często psy po takiej sytuacji same robią sie agresywne i to taka spirala...[/quote]


Mam nadzieje ze mu sie taka agresja nie uaktywni, narazie jest młodziusi i cała ta akcja troszke go przestraszyła, ale jak poczuje swoja siłe to pieron wie co to bedzie narazie jest ufny do psów ale nie do wszystkich

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bullila.nl'][URL]http://img507.imageshack.us/img507/3778/dsc00460ui1.jpg[/URL]

dzidzia malutka:loveu:....:evil_lol:

Doberek cioteczka:multi:
[SIZE=1]u mnie byl utrudniny dostep do kompa,po tym jak mi pieseczki laptopa winem zalatwily:razz:/ Pozdrawiamy;)[/SIZE][/quote]

Doberek cioteczka :multi:
Tak dzidzia jest z niego straszeczna :evil_lol: najgorsze w tym wszystkim jest to ze on naprawde dzidzia sie czuje :evil_lol:

Własnie czytałam u Ciebie co te Twoje diablonta Ci zrobiły z laptopikiem:evil_lol:
prze ancymony:lol:

Pozdrawiamy:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Puma1984']jaki on byl malutki....:loveu::loveu:[/quote]

Kluseczka była uroczna :loveu: taki mały dzikusek:loveu:
nawet nie wiesz jak ja sie ciesze ze na Was natrafiłam i to było tooo:loveu: miłość po dzis dzien:cool3: bo jest niesamowitym misiaczkiem:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...