Jump to content
Dogomania

idealny wlasciciel ON-ka


dorplant

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:diabloti:
bede mu rzucal pileczki i patyczki,glaskal i kochal mocno i nie bede go uczyl agresji na tym wstretnym nudnym ipo:diabloti::diabloti::diabloti::evil_lol:.aa no i poskacze sobie albo polapie talerz bo bedize robil to co MI sie podoba a nei tam predyspozycje rasy:eviltong::diabloti:.
dorplant-sorry:cool1:.my na gsd mamy taki ubaw z tego wszystkiego ze juztylko jajca sobie robimy.ja np.mowie beee albo kwakwa whoopie-w razie co mam alibi ze border pasie:cool3:.no i okrzyk"tylko nei do gardla"stal sie bardzo modny na cwiczaku ostatnio.:evil_lol:.
tak na serio:zapewnienie mnie i podpisanie tego w umowie ze pies bedzie pracowal na cwiczaku wiecej nizlezal na kanapie i ze przyszly opiekun zdaje sobie sprawe z tego ze onek to 1/2 etatu wiecej.:multi:.bo onek to nie jest pies dla kazdego.jak sie komus nie podoba to ...piiiiiiiiii.:D
jest to tylko moje zdanie.fanatyka,rasisty i kurdupla:diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']:diabloti:
no i okrzyk"tylko nei do gardla"stal sie bardzo modny na cwiczaku ostatnio.:evil_lol:.
[/quote] Itym sposobem ONkarze zawłaszczyli sobie kultowy tekst ze świata wilczaków. "Wilczak po ukończeniu 2 roku zycia rzuca sie włascicielowi do gardła" - to wizytówka rasy wypuszczana w świat przez jedną z "hodowli" :lol:
Jak widac nie tylko więzy krwi antenatów łącza obie rasy :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gaga']Itym sposobem ONkarze zawłaszczyli sobie kultowy tekst ze świata wilczaków. "Wilczak po ukończeniu 2 roku zycia rzuca sie włascicielowi do gardła" - to wizytówka rasy wypuszczana w świat przez jedną z "hodowli" :lol:[/quote]
Eeee, to plagiat z bulowatych :lol:

[B]Dorplant,[/B] jednej recepty na idealnego właściciela to chyba nie ma. Hodowcy sa różni, psy są różne.
Tak ogólnie, to chyba dobrze, żeby wiedział, że ON jest psem aktywnym, który kocha współpracę z przewodnikiem. Więc trzeba psu to zapewnić.
Że ON jest psem dośc popędliwym, więc trzeba umiec nad nim zapanować, ale wiedzę o panowaniu nad psem niekoniecznie czerpać z książek o teorii dominacji.
Powinein miec wiedzę na temat chorób charakterystycznych dla rasy, żeby wiedzieć jakie objawy powinny go zaniepokoić.

To, że taki człowiek w ogole powinien mieć jakies pojęcie o psach, o tym, czym powinno się je karmić, że powinno się je szczepić, mieć wiedzę, jak psy się uczą itp. pomijam, bo to powinien wiedzieć właściciel każdej rasy.

Ach i dobrze by było, gdyby przyszły własciciel ON wiedział, ze jak jego pies okaże kiedyś agresję, np. wobec pozoranta, to nie oznacza, że tylko do policji się nadaje :lol: A jak właściciel psa innej rasy mu tak powie, to ma nie słuchać :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='superpies']Na rozmowę kwalifikacyjną powinien przyjechać w dresie :razz:[/quote]
swietne :multi::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:
jeszcze kaloszki mile widziane

ps nie musi w dresie ale jak sie skrzywi ze szczeniak na niego skoczyl i upapral ................hmmmmmmmm minus na wejsciu .

Link to comment
Share on other sites

Bardzo chetny wlasciciel i tak obieca złote góry, wyprawe w kosmos nawet, jesli tylko zgadnie, ze tego hodowca by sobie zyczyl:)
Wg mnie, w czasie rozmowy powinno wyjsc czy taki potencjalny zapaleniec orientuje si ejuz na czym polega to cos, w czym ma uczestniczyc z psem.Mowie o pracy z ONkiem ;)

Link to comment
Share on other sites

czyli co? idealny właściciel onka to:
-mężczyzna (jak większość tu obecnych :cool1:)
-w wieku między 25-35 lat (jak wyżej :cool1:)
- wysportowanych (no wiecie, rano przebieżka (z psem), wieczorem rower (z psem) w ciągu dnia pływanie w fiordach polskich (z psem) :cool1:)
- 5 razy w tygodniu chodzi ze swym onkiem na IPO :razz:
- jest do tego "ynteligentny", czyta fachową literaturę na temat onków, najnowsze badania na temat odżywiania onków itp :evil_lol:
- jest wrażliwy (no wkońcu musi być, no nie? onek to taki wrażłiwy pies, więc właściciel tez musi być wrażliwy) :oops:
-ma kasę (musi mieć aby to wszystko robić) ;)

wiecie co? ja też szukam idealnego właściciela onka :diabloti:. do użytku własnego. :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

ps. ja się oczywiście nie znam i jestem najgorszym możliwym właścicielem onka. a wszystko wyżej to z przymrużeniem oka.

ps2. jakby jednak się znalazł taki idealny to... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='muminka']wiecie co? ja też szukam idealnego właściciela onka :diabloti:. do użytku własnego. :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
Pliiiz, poszukaj od razu dwóch :modla: Jak nam się znudzą, to będziemy mogły sie wymieniać :razz: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']:diabloti:

ja np.mowie beee albo kwakwa whoopie-w razie co mam alibi ze border pasie:cool3:.[/quote]
no nie wiem........hmmmmm nie wiem czy sie Slawek zgodzi beczec jak owca :razz::roll: :evil_lol::evil_lol:
prawde powiedziawszy potrzeba troche humoru bo by czlowiek zeswirowal, a tak wilczakolubni musza sobie gardla oslaniac :evil_lol:,ayshe beczy i wesolo jest

ps .hi hi hi muminka mowisz do uzytku wlasnego ........;)

Link to comment
Share on other sites

asher, ja usilnie jednego szukam (no niby znalazłam...) a co dopiero dwóch.

dorplant- no- człowieczy-użytek :) i żarówkę wkręci, i z psem na spacer pójdzie, i inne użyteczne rzeczy porobi :razz:

jak to moja śp babcia mówiła - chłop w domu czasem użyteczny bywa, jak go dobrze odchowasz :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gaga']Itym sposobem ONkarze zawłaszczyli sobie kultowy tekst ze świata wilczaków. "Wilczak po ukończeniu 2 roku zycia rzuca sie włascicielowi do gardła" - to wizytówka rasy wypuszczana w świat przez jedną z "hodowli" :lol:
Jak widac nie tylko więzy krwi antenatów łącza obie rasy :cool3:[/quote]

Przecież to dobki się rzucają, bo mózgi za długo im rosną:evil_lol:

[quote name='muminka']czyli co? idealny właściciel onka to:
-mężczyzna (jak większość tu obecnych :cool1:)
-w wieku między 25-35 lat (jak wyżej :cool1:)
- wysportowanych (no wiecie, rano przebieżka (z psem), wieczorem rower (z psem) w ciągu dnia pływanie w fiordach polskich (z psem) :cool1:)
- 5 razy w tygodniu chodzi ze swym onkiem na IPO :razz:
- jest do tego "ynteligentny", czyta fachową literaturę na temat onków, najnowsze badania na temat odżywiania onków itp :evil_lol:
- jest wrażliwy (no wkońcu musi być, no nie? onek to taki wrażłiwy pies, więc właściciel tez musi być wrażliwy) :oops:
-ma kasę (musi mieć aby to wszystko robić) ;)

wiecie co? ja też szukam idealnego właściciela onka :diabloti:. do użytku własnego. :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

ps. ja się oczywiście nie znam i jestem najgorszym możliwym właścicielem onka. a wszystko wyżej to z przymrużeniem oka.

ps2. jakby jednak się znalazł taki idealny to... ;)[/quote]

:roflt::roflt::roflt:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gaga']
Wg mnie, w czasie rozmowy powinno wyjsc czy taki potencjalny zapaleniec orientuje si ejuz na czym polega to cos, w czym ma uczestniczyc z psem. [/quote]
Dobrze by było gdyby podczas tej rozmowy wokół potencjalnego kandydata na właściciela kłębiło się stado małych piranii - od razu łatwiej się zorientować ,czy czuje się jak wśród "swoich":cool3: ( mowa ciała wszystko zdradzi :evil_lol:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='superpies']Na rozmowę kwalifikacyjną powinien przyjechać w dresie :razz:[/quote]
oj no no:diabloti:..do tego jak onki sie beda w niego wgryzac powinien wykazywac sie cielecym spojrzeniem:uo jesooo ale fajnie.zdenerwowanie spowodowane skasowaniem stroju wierzchniego-niedopuszczalne.:cool3:.
dorplant-slawek beeeczacy z rekawem na poscigu czy czolowce:bezcenne:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:.
ara-oooj zapomnialam o dobkach.no fakt.rzucaja sie do gardel bo mozg im sie w czaszce nei miesci:evil_lol:.
to tak jak z ipo "uczacym agresji".jest swieta prawda,moja prawda i g... prawda.:evil_lol:.a to ta trzecia kategoria.:diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amakor']Czy ja już taka goopia jestem :roll: , że nie kumam czy Wy rozmawiacie o "idealnym właścicielu ON-ka"?:crazyeye: Czy o ideale [B]dla właścicielki [/B]ON-ka? :cool3::evil_lol:

ps. od razu zaznaczam, że może zostać jak jest:lol:[/quote]ojjjtam...:evil_lol:idealny wlascicel onka jest tez idealnym partnerem dla wlascicelki onka bo poza wszystkimi plusami konczy sie to zwiekszeniem ilosci onkow w domu:diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']
ara-oooj zapomnialam o dobkach.no fakt.rzucaja sie do gardel bo mozg im sie w czaszce nei miesci:evil_lol:.
to tak jak z ipo "uczacym agresji".jest swieta prawda,moja prawda i g... prawda.:evil_lol:.a to ta trzecia kategoria.:diabloti:.[/quote]

To dzisiejsze, straaaasznie agresywne:diabloti: ataki na Twoją kieszeń były objawem ucisku czy efektem IPO?:evil_lol:

[quote name='amakor']Czy ja już taka goopia jestem :roll: , że nie kumam czy Wy rozmawiacie o "idealnym właścicielu ON-ka"?:crazyeye: Czy o ideale [B]dla właścicielki [/B]ON-ka? :cool3::evil_lol:

ps. od razu zaznaczam, że może zostać jak jest:lol:[/quote]

O idealnym właścicielu ONka dla właścicielki ONka:eviltong:

[quote name='ayshe']ojjjtam...:evil_lol:idealny wlascicel onka jest tez idealnym partnerem dla wlascicelki onka bo poza wszystkimi plusami [B]konczy sie to zwiekszeniem ilosci onkow w domu[/B]:diabloti:.[/quote]

Nawet nie mam odwagi zapytać czemu mi ostatnio ONka radziłaś:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

aria stwierdzila ze jest agresywniejsza i wykonala pieeekne oszczekanei kieszeni pozoranta:dobra,dawaj juz,zobaczjak piiiknie robie hau hau hau:evil_lol:.
masz namolna dziewczyne ara i tyle.:cool3::evil_lol:.z tej agrechy taka namolna sie zrobila.:evil_lol:.ja mysle ze ucisk to juz przeminal-teraz to juz efekt ipo:D
jaaa niiic nie paaamietam ooo ooonku:cool3::diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...