Jump to content
Dogomania

Wielce atrakcyjny,biały,roczny mc boksera z Trojmiasta.Porzucony w SKM... :(


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

tak to on ja dałąm to ogloszenie i cos nie moge go zdjac

nawet wątek mu zalozylam:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10057731#post10057731[/URL]

i jak zalozylam watek i wstawilam zdjecie to mnie strzeliło...Brązowa już wieeeee


Dzowniłam do Pani która go znalazła dziś go odwiozą do Sopotu, bo o to poprosiłam. Pani jest bardzo przejeta, mowi ze najchetniej stanelaby tamtej kobiecie twarzą w twarz i powiedziała co mysli...

Kaerjot trójmiejska Kropelka to ja:>

Link to comment
Share on other sites

Najgorsze, że jak ja dostałam te zdjęcia to pomyślałam: Biedak, taki sliczny i podobny do tego co był w Sopocie a taki los go spotyka. Tak właśnie pomyślałam, ale NIE POMYŚLAŁAM, że to ten sam bo to się jakoś nie mieściło w wizji mojego świata...

No i tak na szybko zrobiłam wątek a potem spojrzałam na zdjęcie jeszcze raz. I wierzcie lub nie stanęło mi serce. Po prostu stanęło. Ja już wiedziałąm że to on dla pewności odgrzebałam ten watek i porównałam zdjęcia, ale już byłam pewna.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Betbet nie egzaminuje tylko siedzi wlasnie w Norwegii w Oslo...
No i nie ma kontaktu z Polska, a numeru do tamtej babki w ogole nie mam, nie zapisywalam go, bo powiedziala ze natychmiast odwiezie go do schronu kiedy o to poprosilam.

pozdrawiam cioteczki i nie dziwcie sie moim wojazom...egzaminy poslzy sie gzic,ale ja mialam jedyna okazje spedzic tu jeden z najwazniejszych dni w roku

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...