Jump to content
Dogomania

2 x CACIB i 2 x CAC w 1 weekend - Chorwacja


HAWAN

Recommended Posts

W dnia 24-27 lipiec 2008 w Chorwacji a dokladnie w Splicie organizowane są az cztery wystawy - dzien po dniu. Mozna zdobyc az 2 x CAC i 2 X CACIB a przy tym zrobic sobie super wakacje z psem
Poza tym są w dobrej cenie - za wszystkie 4 wystawy dla 1 psa placimy "tylko" 80 Eur - to jest naprawde nieduzo w porwonaniu do innych CACIBowek

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='HAWAN']W dnia 24-27 lipiec 2008 w Chorwacji a dokladnie w Splicie organizowane są az cztery wystawy - dzien po dniu. Mozna zdobyc az 2 x CAC i 2 X CACIB a przy tym zrobic sobie super wakacje z psem
Poza tym są w dobrej cenie - za wszystkie 4 wystawy dla 1 psa placimy "tylko" 80 Eur - to jest naprawde nieduzo w porwonaniu do innych CACIBowek[/quote]

Masz może jakiś link do nich ?
gdzie zglaszac do kiedy ?
Chętnie poczytam a poniewaz Chorwacja to moj ukochany wakacyjny zakatek to penie sie skusze:)

Link to comment
Share on other sites

CAC Split – 24. 7. 2008.
BIS judge: MARIT SUNDE (N)


[B]FCI I [/B]
ANDREW BRACE (UK)
britanski ovčari / British sheepdogs

MONIQUE VAN BREMPT (B)
ostale pasmine / rest of the group

[B]FCI II[/B]

KENNETH EDH (S)
pinčeri, šnauceri, crni ruski terijer, doberman, bokser, rotvajler / Pinschers,
Schnauzers, Tchiorny Terrier, Dobermann, Deutscher Boxer, Rottweiler

MILE ALEKSOSKI (MAK)
njemačka doga, engleski buldog, šar pei, cane corso, bordoška doga, bulmastif,
dogo argentino / Deutsche Dogge, Bulldog, Shar - Pei, Cane Corso Italiano,
Dogue de Bordeaux, Bullmastiff, Dogo Argentino

MARIT SUNDE (N)
ostale pasmine / rest of the group

[B]FCI III [/B]

VIBOR JEŽEK (HR)
terijeri tipa bull / Bull type Terriers

PER IVERSEN (N)
ostale pasmine / rest of the group

[B]FCI IV[/B]

ANDREW BRACE (UK)
sve pasmine / all breeds


[B]w nastepnym poscie reszta XD
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotal']Nie wiem czy zauwazylyscie ale te wystawy sa nocne

ULAZAK IZLAGAČA 18,00 - 19,45
OTVARANJE IZLOŽBE 19,45
POČETAK OCJENJIVANJA 20,00 - 24,00
PRIGODNI PROGRAM 24,00
IZBOR POBJEDNIKA 24,30[/quote]

No przy ich klimacie trudno by bylo zorganizowac wystawe w ciagu dnia:)
Jednym slowem w dzien psiaki do klimatyzowanego hotelu a my na plaze a wieczorkiem na ringi i do pracy:)
To naprawde super zapowiadajaca sie impreza bedziemy intensywnie myslec:)

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Century Gothic]To apropo tych kierunków, zna ktoś kogoś z tego towarzystwa ?:[/FONT]

[FONT=Century Gothic][COLOR=black]Monique van Brempt (B)[/COLOR][/FONT]
[FONT=Century Gothic][COLOR=black]Mile Aleksoski (Mak) [/COLOR][/FONT]
[COLOR=black][FONT=Century Gothic]Kenneth Edh (S) [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#445569][FONT=Century Gothic][COLOR=black]Andrew Brace (UK) [/COLOR][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo'][FONT=Century Gothic]To apropo tych kierunków, zna ktoś kogoś z tego towarzystwa ?:[/FONT]

[FONT=Century Gothic][COLOR=black]Monique van Brempt (B)[/COLOR][/FONT]
[FONT=Century Gothic][COLOR=black]Mile Aleksoski (Mak) [/COLOR][/FONT]
[COLOR=black][FONT=Century Gothic]Kenneth Edh (S) [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#445569][FONT=Century Gothic][COLOR=black]Andrew Brace (UK) [/COLOR][/FONT][/COLOR][/quote]

Na temat tego ostatniego Pana zasieglam opini i on na wyspach ponoc Goldki i springery przede wszystkim sedziuje.
Ja go tez mam u sibie wiec widac spec od wszystkiego:(
O tej Belgijce znajoma mieszkajaca i wystawiajaca rude w Belgi nigdy nie slyszala wiec pewnie tez szpec od wszystkiego bo tez ja ma w swoim skladzie:)

Link to comment
Share on other sites

ooo - widze ze mimo ze kawał drogi - to bedzie sporo chetnych.
Noclegi - mysle ze w tym rejonie nie powinno byc problemu, jest tam podobno duzo campingow - mobil-homków do wynajęcia, a w takich instytucjach raczej z psami przyjmują, tyle tylko ze ta wystawa przypada na szczyt sezonu wakacyjnego i rezerwowac noclegi najlepiej razemz wyslanym zgloszeniem, a najpozniej w maju.
Co do wystaw nocnych - mysle ze jest to forma startegii reklamowej zwiazku chorwackiegi - bowiem wystawa w Umagu tez jest w tym roku nocna, a zawsze byla dzienna. Ale jak juz wspominalam, wystawa w Umagu jest doslownie nad brzegiem morza, to takie wieczorne wystawianie bedzie miec super klimaty, w kazdym razie mi osobiscie sie to bardzo podoba.
A obsada sedziowska tez super - jak dla mojej rasy samio nieznani sedziowie, wiec to tez dla mnie argument. A na poludniu Europy - z mojego doswiadczenia mowie- zachowane są calkiem inne podejscia sedziow do sedziowania ( dokladniejsze i spokojniejsze, z humorem ), i to tez argument do wyjazdu. Jest jeszcze czas - mozna przemyslec - w kazdym razie jak ktos sie zdecyduje - radze placic na wystawie - zaoszczedzicie sobie sporo nerwow - reszta organizacyjnie u Chorawtów - jest super.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']Na temat tego ostatniego Pana zasieglam opini i on na wyspach ponoc Goldki i springery przede wszystkim sedziuje.
Ja go tez mam u sibie wiec widac spec od wszystkiego:(
O tej Belgijce znajoma mieszkajaca i wystawiajaca rude w Belgi nigdy nie slyszala wiec pewnie tez szpec od wszystkiego bo tez ja ma w swoim skladzie:)[/quote]

[FONT=Century Gothic]Patrząc że trójka z nich sędziuje na 3 (z 4) Wyborach Best in Show to może być ciekawie :lol:[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HAWAN']ooo - widze ze mimo ze kawał drogi - to bedzie sporo chetnych.
Noclegi - mysle ze w tym rejonie nie powinno byc problemu, jest tam podobno duzo campingow - mobil-homków do wynajęcia, a w takich instytucjach raczej z psami przyjmują, tyle tylko ze ta wystawa przypada na szczyt sezonu wakacyjnego i rezerwowac noclegi najlepiej razemz wyslanym zgloszeniem, a najpozniej w maju.
Co do wystaw nocnych - mysle ze jest to forma startegii reklamowej zwiazku chorwackiegi - bowiem wystawa w Umagu tez jest w tym roku nocna, a zawsze byla dzienna. Ale jak juz wspominalam, wystawa w Umagu jest doslownie nad brzegiem morza, to takie wieczorne wystawianie bedzie miec super klimaty, w kazdym razie mi osobiscie sie to bardzo podoba.
A obsada sedziowska tez super - jak dla mojej rasy samio nieznani sedziowie, wiec to tez dla mnie argument. A na poludniu Europy - z mojego doswiadczenia mowie- zachowane są calkiem inne podejscia sedziow do sedziowania ( dokladniejsze i spokojniejsze, z humorem ), i to tez argument do wyjazdu. Jest jeszcze czas - mozna przemyslec - w kazdym razie jak ktos sie zdecyduje - radze placic na wystawie - zaoszczedzicie sobie sporo nerwow - reszta organizacyjnie u Chorawtów - jest super.[/quote]

Noo to zapowiada się super :loveu: Też właśnie stwierdziłam, że to taki chwyt marketingowy z tą nocną wystawą :) a 1,5 roku temu byłam w Chorwacji i faktycznie - camping obok campingu, pełno tam tego!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Noo to zapowiada się super :loveu: Też właśnie stwierdziłam, że to taki chwyt marketingowy z tą nocną wystawą :) a 1,5 roku temu byłam w Chorwacji i faktycznie - camping obok campingu, pełno tam tego![/quote]

To ze kemping kolo kempingu to fakt ale w lipcu jadac bez rezerwacji moze byc klopot z miejscem. Zakladajac ze ktos chce laczyc wyjazd z urlopem i bedzie szukac miejsca na minimum 7 dni to szybciej ale na sam wekend moga byc naprawde spore problemy, jezdze do Chorwacji od kilkunastu lat w wakacje i znalezienie noclegu z marszu bywa niestety klopotliwe.
A co do wystawy nocnej to mysle ze to bardziej kwestia klimatu wymusza takie plany na organizatorach a nie marketing.
Szczerze nie wyobrazam sobie biegania po ringu w godzinach 10-14 (jak to ma miejsce na wiekszosci wystaw) kiedy temperatura w sloncu przekracza 40 stopni a o cieniu mozna pomazyc:)

Link to comment
Share on other sites

bardzo prosze-napiszcie-gdzie i jak rezerwujecie miejsca......

szukam dla siedmioosobowej grupy z dosc duza iloscia psow.....-najlepiej camping z domkami-lub jeden duzy dom -jesli nie macie nic-to jakis tani hotel.....-wazne-zeby byla klima....
poniewaz wystawa jest w czwartek pierwsza-to od srody do poniedzialku!

bardzo serdecznie prosze o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Przecież nikt nie jedzie za granice i po przybyciu jakiejś trasy dopiero na miejscu szuka hotelu :evil_lol: Perspektywa noclegu w samochodzie mi się nie uśmiecha :evil_lol: Zawsze rezeruje sie ok. miesiąca wcześniej i jest ok ;)[/quote]

Niekoniecznie, ja bardzo czesto jezdze na wakacje bez rezerwacji, poprostu gdy nic mnie nie ogranicza czasowo i miejscowo to szukam kwatery na miejscu. Kilkakrotnie nadzialam sie na mine rezerwujac kwatery (nie mowie o hotelach) dlatego bedac na miejscu sprawdzam czy odpowiada mi zarowno standard jak i cena.
Wiesz u horwatow mozna np znalesc info ze do morza od kwatery jest 50 m po czym okazuje sie ze to prawda tyle ze to odleglosc do brzegu z ktorego nie da sie zejsc do morza a do plazy jest np 2 km:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']To ze kemping kolo kempingu to fakt ale w lipcu jadac bez rezerwacji moze byc klopot z miejscem. Zakladajac ze ktos chce laczyc wyjazd z urlopem i bedzie szukac miejsca na minimum 7 dni to szybciej ale na sam wekend moga byc naprawde spore problemy, jezdze do Chorwacji od kilkunastu lat w wakacje i znalezienie noclegu z marszu bywa niestety klopotliwe.
A co do wystawy nocnej to mysle ze to bardziej kwestia klimatu wymusza takie plany na organizatorach a nie marketing.
Szczerze nie wyobrazam sobie biegania po ringu w godzinach 10-14 (jak to ma miejsce na wiekszosci wystaw) kiedy temperatura w sloncu przekracza 40 stopni a o cieniu mozna pomazyc:)[/quote]

Przecież nikt nie jedzie za granice i po przybyciu jakiejś trasy dopiero na miejscu szuka hotelu :evil_lol: Perspektywa noclegu w samochodzie mi się nie uśmiecha :evil_lol: Zawsze rezeruje sie ok. miesiąca wcześniej i jest ok ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...