Jump to content
Dogomania

CACIB Kraków 28-29.06.08r.


McDzik

Recommended Posts

Też byłam dziś na wystawie, bardzo fajnie, tylko gorąco:lol:
[B]*aneta*[/B] - podziwiam Cię za fotki, u mnie nie dość że aparat nie zniósł warunków halowych (zdjęcia albo całkiem białe niewidoczne albo całe czarne) to jeszcze cały czas wskakiwało 4 fotoreporterów i nie dało się fot nijak zrobić:razz: Więc podziwiam:)
[B]Panienkabubu[/B] - Gdzie byłaś? Nie znalazłam cię:shake:
[B]basenjifiona [/B]- widziałam Was:loveu: Gratuluję:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 929
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mudik']Frytela na wątku o Sędziach stoi napisane,że zwraca uwage na zachowanie,ruch psa i proporcje;), ale też chętnie zobaczę opinie tych którzy dziś byli przez niego oceniani:lol: Do jutra![/quote]
własnie mi chodzi o swieze opinnie :P :razz::razz:

Link to comment
Share on other sites

Jak ktos bedzie mnie jutro szukal to w takim namiocie:
[IMG]http://dogomania.pl/forum/%5BIMG%5Dhttp://i27.tinypic.com/qo69w6.jpg%5B/IMG%5D[/IMG][IMG]http://i27.tinypic.com/qo69w6.jpg[/IMG]
a jezeli bedzie siedzial w nim albo w poblizu taki gostek z siwymi wlosami to sie zapytajcie gdzie paulina jak mnie nie bedzie na horyzoncie (to moj tata xD jakby co)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']Jak ktos bedzie mnie jutro szukal to w takim namiocie:
(...)
a jezeli bedzie siedzial w nim albo w poblizu taki gostek z siwymi wlosami to sie zapytajcie gdzie paulina jak mnie nie bedzie na horyzoncie (to moj tata xD jakby co)[/quote]Możesz być pewna, że zapytam :biggrina:

[quote name='Frytela']A ja mam pytanie czy jakos tak po cichu jest mozliwosc przemycenia malego psa na teren wystawy??[/quote]
Wszystko jest możliwe :diabloti:


No, ale z tym parkingiem to nieźle...już nie mają na kim kasy wyciągać :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Owszem, jest, bo ja na początku weszłam bez biletu... Tylko kombinowałam, "kurcze, jak oni to zrobili że koło kasy nie przeszłam?"
A potem sie wróciłam i znalazłam stoisko z biletami...:lol: Dokładnie naprzeciw:lol: Ja rozbrajająca jestem:shake::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzia_K']Spokojnie Jogurt to piękny pies i wg mnie wrócisz przynajmniej z wygraną klasą:lol:[/quote]

Byloby milo gdybys miala racje :lol:

[quote name='Frytela']a te parkingi sa jakos tak na terenie tego stadionu i przy wejsciu na stadion z parkingu stoja weci? bo kurcze małą chce przemyciic :P[/quote]

Na pewno sie uda :)

Link to comment
Share on other sites

ja ale ten Kraków zagmatwany jest :D
mieszkam od AWFu 15 minut samochodem, a żeby jutro dojechać musiałam nieźle pokombinować..
Będą na wystawie koło 11, ktoś kto będzie mnie zna ? :evil_lol:
Frytela do ciebie wpadnę zaraz jak przyjadę, bo kocham twoje psy, a nikogo innego nie widziałam :eviltong: tzn ciebie widziałam na fotkach na stronce, poza tym wiem ze masz namiot zielono-szary :D
Jogurtowa ciebie też postaram się znajść ^^
Nawet nie wiem jak macie na imię, ale co tam :D
ktoś jeszcze chce żebym do niego wpadła ?(ja, ja, ja ! xD) dawać fotki albo coś charakterystycznego :eviltong: Justyna95 ty też jutro będziesz?
[quote name='Frytela']a te parkingi sa jakos tak na terenie tego stadionu i przy wejsciu na stadion z parkingu stoja weci? bo kurcze małą chce przemyciic :P[/quote]
na pewno się uda :) Mc kiedyś przemyciła Arniego bez płacenia, bo nagadała coś temu co wpuszcza :D
[quote name='Jogurt']Byloby milo gdybys miala racje :lol:
[/quote]
ja myślę że ma ^^

a tylko ja od razu mówię, że za śmiała to nie jestem ..

Link to comment
Share on other sites

ty,Ty Ty, już mnie tak nie wydawaj ^^ a... nawet nie raz, a dwa mi się ta sztuka udała :PP ...

Arni dziś ... no bywa - lokata 2, o.dosk. - ale za psem, który wziął rase.. no cóż, nie łamiemy się i jedziemy dalej ;)) ..

A moje 'oazowe ' dzieci (leonbergery) pięknie :loveu:

OLIVIA Oaza Wschodu-kl.młodziezy-o.dosk, lokata 1, Zw,Mł, NJwR !!!!

MIRON Oaza Wschodu-kl.otwarta-lok 1, o.dosk,CWC !!! :)

Super słoneczka, tylko tak dalej :) !!!

I gratulacje mojemu ulubieńcowi , Cavalier King Charles Spaniel - TIMI Alfik Polonia - o.dosk, lok.1, NDPwR, CWC, CACIB, BOB !!!! Nie wiem jak na finałach, ale przy takiej stawce ogromnej gratulacje kolejnego sukcesu!!! I kolejnego CACIBka :loveu:

No i wszyscy z sukcesami :) tylko my z 'ponurą miną' wracamy ^^ ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isia & Chester']ja ale ten Kraków zagmatwany jest :D
mieszkam od AWFu 15 minut samochodem, a żeby jutro dojechać musiałam nieźle pokombinować..
Będą na wystawie koło 11, ktoś kto będzie mnie zna ? :evil_lol:
Frytela do ciebie wpadnę zaraz jak przyjadę, bo kocham twoje psy, a nikogo innego nie widziałam :eviltong: tzn ciebie widziałam na fotkach na stronce, poza tym wiem ze masz namiot zielono-szary :D
Jogurtowa ciebie też postaram się znajść ^^
Nawet nie wiem jak macie na imię, ale co tam :D
ktoś jeszcze chce żebym do niego wpadła ?(ja, ja, ja ! xD) dawać fotki albo coś charakterystycznego :eviltong: Justyna95 ty też jutro będziesz?

na pewno się uda :) Mc kiedyś przemyciła Arniego bez płacenia, bo nagadała coś temu co wpuszcza :D

ja myślę że ma ^^

a tylko ja od razu mówię, że za śmiała to nie jestem ..[/quote]

ej to sie pospiesz troche, bo my o 10.15 wchodzimy na ring i jak nie pojdzie dobrze, to nas o 11 moze juz nie byc :razz:

Link to comment
Share on other sites

Frytela, wsadź wszystkie do jednego transportera, masz taki jakis większy? albo skorzystaj z Mc tricku - zmieszaj się z tłumem :D


PS - szumu narobili z tymi zaświadczeniami lekarskimi !!!!!!! A nawet dziś ksiązżeczek zdrowia nikt nie sprawdzal !!!!!!! Jakbym sama sie nie upomniała, to tez pewnie bym sobie tylko przeszła przez bramke, jak juz ktoś tu opisał.... ehh

Link to comment
Share on other sites

Acha, co do tych, ktorym potwierdeznie nie przyszlo - panie 'stolikowe' osłyłają do sekretariatu po wypisanie numerka , ja n umerek miałam, ale przyjechalam o 8" i zero kolejek na wejściu, nic nie stałam tylko od ręki potwerdzenie-katalog -do widzenia :)

Link to comment
Share on other sites

My jesteśmy bardzo zadowolone z wystawy ;)
Fakt faktem, z parkingiem ciężko i drogo, ale dało się coś wykombinować i rzeczywiście przy politechnice zaparkować.
W sekretariacie byłam o 10 i kolejka była koszmarna, lecz pomogła nam pewna pani (?z obsługi), która szybciutko wypisała nam numerek bez kolejki i tylko podebrałyśmy katalog (w którym był błąd w druku-brakowało psów).
Pogoda na plus- nie było strasznego upału jak zawsze, i nie padało.
Sędzia na +, przyjemny opis, nie szastał ocenami.

:) Życzę powodzenia jutro!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...