Jump to content
Dogomania

CACIB Kraków 28-29.06.08r.


McDzik

Recommended Posts

  • Replies 929
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malawaszka'][COLOR=SeaGreen][B]a ja bym chciała zapytać czy ktoś chciałby nam pomóc i przewieźć jedną z suczek z zagłodzonych szczeniaków z Krakowa do Warszawy do nowego domku??? Sunia ma 8 mies, odpchlona - na pewno będzie wystraszona bo nie jeździła samochodem jeszcze

jakby ktoś mógł to proszę info na priv lub sms/tel oddzwonię 608 46 46 83
[/B][/COLOR][/quote]

może jednak ktoś? :modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek'][COLOR=red]szukam pilnie kogos kto jedzie na wystawe na [COLOR=black][B]SOBOTĘ z WARSZAWY[/B][/COLOR] rano!! [/COLOR]

[COLOR=red]chciałam prosić o pomoc w przekazaniu małego pudełeczka :lol:[/COLOR]

[COLOR=red]bardzo prosze o info na prv lub [/COLOR][EMAIL="[email protected]"][COLOR=red][email protected][/COLOR][/EMAIL]

[COLOR=red]dzieki[/COLOR][/quote]

[B][COLOR=blue]czy nikt z dogomanii z warszawy nie wystawia się w sobote ?????[/COLOR][/B]:shake:

Link to comment
Share on other sites

[B]Sobota [/B]- 28.06.2008
[B]nad ranem[/B]
00-06 [B]12[/B]/15/18 [B]°C[/B]
[B]1012[/B] hPa Wiatr: [B]15[/B] km/h W Deszcz: [B]0[/B] mm
[B]przed południem[/B]
06-12 [B]16[/B]/19/24 [B]°C[/B]
[B]1010[/B] hPa Wiatr: [B]16[/B] km/h W Deszcz: [B]0[/B] mm
[B]po południu[/B]
12-18 [B]19[/B]/20/25 [B]°C[/B]
[B]1009[/B] hPa Wiatr: [B]9[/B] km/h W Deszcz: [B]0[/B] mm

[B]Niedziela [/B]- 29.06.2008
[B]nad ranem[/B]
00-06 [B]16[/B]/18/21 [B]°C[/B]
[B]1011[/B] hPa Wiatr: [B]14[/B] km/h W Deszcz: [B]0[/B] mm
[B]przed południem[/B]
06-12 [B]19[/B]/20/24 [B]°C[/B]
[B]1011[/B] hPa Wiatr: [B]11[/B] km/h NW Deszcz: [B]0.6[/B] mm
[B]po południu[/B]
12-18 [B]19[/B]/22/26 [B]°C[/B]
[B]1010[/B] hPa Wiatr: [B]3[/B] km/h NE Deszcz: [B]0[/B] mm

panienka bubu zaraz ci napiszę jak jechać, jestem z kr więc poczekaj chwilke :)


ok, więc: patrząc na mapę i biorąc pod uwagę, że nie znasz Krakowa myślę, że najłatwiejszą trasą będzie startując od macro-> opolska ->bora komorowskiego(jedac bora mijasz duży market Real) ->stella sawickiego->Jana Pawła II. to są główne drogi i skręcać będziesz na dużych skrzyżowaniach, więc dobrze byłoby trzymać się prawej strony, bo tylko w prawo będziesz skręcać :)

Link to comment
Share on other sites

To przykre, że nikt nie chce pomóc zagłodzonym szczeniakom.
Najpierw ja prosiłam o transport karmy dla nich do Krakowa.
Potem Malawaszka prosiła i transport jednego z psiaków do Warszawy, a tu zero odzewu. :shake: Nikt nie chce pomóc... a przecież pies psu równy. Każdy czuje tak samo i cierpi tak samo. :-( Ale najwyraźniej na tym wątku nikogo to nie interesuje. Przykro mi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mindgame']rybba skoro nikt w tym kierunku nie jedzie to trudno, żeby ktoś miał specjalnie to robić. Może jednak znajdzie się osoba która pomoże. może popytasz jeszcze na innych forach?[/quote]

Pytałam na innych forach.
Ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że nikt z Warszawy nie jedzie na wystawę. Dlatego jest mi przykro, że nikt się nie odezwał.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GrubbaRybba']To przykre, że nikt nie chce pomóc zagłodzonym szczeniakom.
Najpierw ja prosiłam o transport karmy dla nich do Krakowa.
Potem Malawaszka prosiła i transport jednego z psiaków do Warszawy, a tu zero odzewu. :shake: Nikt nie chce pomóc... a przecież pies psu równy. Każdy czuje tak samo i cierpi tak samo. :-( Ale najwyraźniej na tym wątku nikogo to nie interesuje. Przykro mi.[/quote]

ja mieszkam 100 km od wawy, wiec ja pomoc nie moge... gdybym mogla to bym pomogla, ale niestety (a moze stety) nie mieszkam w W-wie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mindgame']panienka bubu zaraz ci napiszę jak jechać, jestem z kr więc poczekaj chwilke :)


ok, więc: patrząc na mapę i biorąc pod uwagę, że nie znasz Krakowa myślę, że najłatwiejszą trasą będzie startując od macro-> opolska ->bora komorowskiego(jedac bora mijasz duży market Real) ->stella sawickiego->Jana Pawła II. to są główne drogi i skręcać będziesz na dużych skrzyżowaniach, więc dobrze byłoby trzymać się prawej strony, bo tylko w prawo będziesz skręcać :)[/quote]

Dzięki wielkie!!!!:loveu::loveu:
Mam nadzieję, że się nie pogubię:multi:
W każdym razie - u mnie obecnie zaczyna się burza i jest oberwanie chmury.... Oby do jutra przestało :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jogurt']O ty malpo jedna, a bassetow to ci nie stkoda,tak?? :mad: :lol:[/quote]
:D

teraz to mi szkoda zaprzęgowców, Mc i Dagusi, bo nie mogę jechać w sobotę :placz: bo mogłabym wtedy do 12 coś góra.. więc jadę w niedzielę ^^
McDziku przekażesz Dagusi że mnie nie będzie jednak, czy jej napisać ? :-(
więc Jogurtowa ja też obfocię Jogusia :evil_lol: a ty Mc będziesz w końcu w tą niedzielę też?

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][U][B][SIZE=5][COLOR=darkgreen]OGŁOSZENIE:cool3:[/COLOR][/SIZE][/B][/U][/CENTER]
[B][U][SIZE=5][/SIZE][/U][/B]
[CENTER][SIZE=3][COLOR=#006400]Poszukuję dobrej duszyczki, która jest posiadaczem drukarki z kolorowym tuszem i będzie jutro w Krakowie.[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#006400]Potrzebuję wydrukować 4 rzeczy.[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#006400]Za wszystko oczywiście zapłacę.[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#006400]Kafejkę mi wcześniej zamknęli, a ja nie mam juz kolorowego tuszu w moim sprzecie...[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#006400]Prosze o odzew:eviltong:[/COLOR][/SIZE][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Musze przyznac jako krakus, ze nie wiem gdzie sa te hale. Nie lubie Nowej Huty, wszystko tam jest takie samo. skreci sie nie tam gdzie zwykle i juz sie mozna zgubic :mad::mad:

A wybaczcia pytanie poczatkujacego- Co sie dzieje na takiej "otwartej" wystawie kiedy zacznie padac deszcz??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...