Jump to content
Dogomania

PPA BYDGOSZCZ 24-25 maja 2008


Magda i Saga

Recommended Posts

[quote name='Rauni']Obiecana Negra na oxerze[/quote]
Dziękuję :Rose::Rose::Rose:
I to ucho... :loveu::loveu::loveu:
[SIZE=1]Fotek [/SIZE][SIZE=1]Ci [/SIZE][SIZE=1]w zamian nie zaoferuję, ale jakbyś kiedyś chciała filmik, to mogę się odwdzięczyć w ten sposób :p[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 791
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Rauni'] Jak wiemy, dzień bez podlizywania się jest dniem straconym:
[/quote]No to na początek jeden pyrek - przynajmniej widać, że właściwy ;) :
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/220/48c0a93d78dedd0f.jpg[/IMG][/URL]
[quote name='stereo']Flaire, a masz może takie 'niezbyt ciekawe ujęcie' Negry? :loveu: Ja bym bardzo takie chciała :evil_lol:[/quote]Negrę to akurat mam moim zdaniem całkiem fajną - chyba jedyne zdjęcie w kole, które mi wyszło:

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/220/c3c6f2d50b9dc685.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

:-D:-D:-D:-D:-D

Dzięki Olga :loveu:, dzięki Pati :loveu:, dzięki Klaudia :loveu: - jesteście bardzo miłe.

Już tyle miłych słów padło o zawodach w Bydgoszczy, ale muszę i ja przyłączyć się do podziękowań: za organizację, cudowną atmosferę, no i to miejsce wymarzone, aby świetnie się czuć.

Bardzo dziękuję za piękny weekend w miłym towarzystwie - było cudownie.
:laola:
Chciałabym jeszcze dodać, że pomysł z dekorowaniem zwycięzców po poszczególnych przebiegach również bardzo mi się podoba.

Na koniec jeszcze się pochwalę - jedną nogą jesteśmy w A3 :lol:

Link to comment
Share on other sites

Oj, lizusostwo czasem poplaca ... :cool3::evil_lol:
[IMG]http://i187.photobucket.com/albums/x20/dzynks/zawody/y1-1.jpg[/IMG]

[IMG]http://i187.photobucket.com/albums/x20/dzynks/zawody/y2-1.jpg[/IMG]

[IMG]http://i187.photobucket.com/albums/x20/dzynks/zawody/y3-1.jpg[/IMG]

Rauni: wielkie dzieki za piegowata :multi: Pyrki jeszcze mam, zarowno z zawodow jak i semi. Sukcesywnie bede obrabiac :lol:

Marysiu: jasne,ze tak :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']PATI, jeśli chodzi o ujęcia, to mam jedno Twoje takie, że możesz zacząć zbierać kasę na haracz, żebym go publicznie nie pokazywała. :evil_lol:[/quote]

[B]Haniu,[/B]
gdybym ja miala placic kazdemu kto mnie ufoci...to ja bym dawno w kanalach zyla......ja wiem, ze ja wychodze na zdjeciach jak pol doopy zza krzaka.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon'][/b]
[B]WIND,[/B]
mowilam Ci kiedys......pamietasz?[/quote]
:roll::question::-?:o
Chodziło ,mi ,że śmieszne ujecie bo Ciebie ufociłam a nie psa,pokazywałam Ci ale powiedziałaś,żeby Ci nie robic to,go nie pokazę ,ale chyba psa na lwy moę?:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']PATI, jeśli chodzi o ujęcia, to mam jedno Twoje takie, że możesz zacząć zbierać kasę na haracz, żebym go publicznie nie pokazywała. :evil_lol:[/quote]

[quote name='Mudik']Też mam takie ,ale na Twoją osobistą prośbe nie [B]pokaże go publicznie:evil_lol::eviltong:[/quote][/B]
[B]WIND,[/B]
mowilam Ci kiedys......pamietasz?

Link to comment
Share on other sites

Również chciałabym podziękować Organizatorom za miłe zawody, Myślęcinek jest naprawdę genialnym miejscem dla tego typu imprez (no i tym razem nie trzeba było przejeżdżać przez mostek :evil_lol:). Organizacja bardzo sprawna, miła atmosfera, znośna pogoda ;)

Nie byłabym sobą gdybym nie wypowiedziała się w poruszanych tu tematach "dodatkowych" ;)[LIST=1]
[*]sprawne zmiany zawodników na torze muszą mieć pewne granice - moim zdaniem niedopuszczalne jest żeby na starcie podczas biegu jednej pary pojawiała się już kolejna - zwłaszcza w sytuacji gdy start i meta są w tej samej części placu (był 1 taki tor)
[*]sterczenie przy starcie 3-4 psy naprzód... dla mnie koszmar, ze względu na charakter mojego psa i sposób, w jaki się rozgrzewamy. Myślę, że jeszcze kilka osób podobnie na to patrzy. Przeciętnie rozgarnięty człowiek powinien być zdolny do punktualnego stawienia się na starcie bez konieczności czekania tam przez dłuższy czas.
[*]intensywne przywoływanie na start - na pewno przyspieszyło zawody, ale chyba jednak niekorzystnie wpłynęło na atmosferę - po prostu momentami robiło się nerwowo :roll:
[*]odnośnie poprawiania slalomu kilka razy - LALUNA, wszyscy wiemy że pijesz do sytuacji Ewy i Bajki - uważam że Ewa zachowała się całkiem sensownie (po prawidłowym pokonaniu przeszkody przez psa zeszła z toru) - jeśli ktoś inny woli olać sprawę niezrobionego slalomu i biec dalej albo w ogóle zejść z toru bez poprawienia przeszkody - jego problem.
[*]zejście ze startu Iwony z Ness - nie wydaje mi się, żeby zawodnik miał obowiązek informowania wszem i wobec dlaczego rezygnuje z biegu - jeśli to robi, widocznie ma ku temu powód - nie ma w tym chyba nic dziwnego? :roll:
[*]pan sędzia bardzo sympatyczny, ale niestety momentami sędziował zbyt... nazwijmy to "liberalnie" - za to ciekawymi czasami dawał nam motywację do wyciągania nóg :cool3:
[*]rozdania nagród między biegami - ciekawe rozwiązanie, gratuluję pomysłu :p
[*]wyjątkowo podobały mi się starty Niny z Corsą (Dziewczyny, gratuluję trójeczek :)), Pyrków i Pudla z PUDLIszonem :eviltong: - aż miło popatrzeć :diabloti:
[*]nasze biegi - welsh był dzielny, ja kompletnie rozkojarzona :roll: efekty niestety były widoczne, zwłaszcza w niedzielę - niemniej jednak dziękuję wszystkim, którzy pozytywnie wypowiadali się nt. dyspozycji Rudzielca :loveu:[/LIST]

Link to comment
Share on other sites

Rauni mamy jeden filmik z Waszego przebiegu. Niestety jest dosyć kiepski, bo krecony od drugiej przeszkody i koncowke troche wcielo :oops:

[url]http://s222.photobucket.com/albums/dd222/JuliaDaisy/?action=view&current=2006_01210298.flv[/url]

:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Wiadomo, mozemy jeszcze ograniczyc liczbe zgloszen do 30 to wtedy kazdy bedzie mogl po kilka minut podchodzic do startu, albo bedziemy konczyc w okolicach 20 co niektorym sie juz udalo osiagnac.

A tak dla porownania zobaczcie o ktorej skonczylismy w sobote a o ktorej w niedziele, a sprawniejsze podchodzenie na start to byla jedyna roznica...

Natomiast na wiekszych zawodach w Europie standardem jest to, ze zawodnicy sie klebia w oczekiwaniu na swoj start przy ringu i ustawiani sa na starcie w momencie kiedy poprzedni zawodnik jest w polowie toru. Organizatorzy znacznie bardziej doswiadczeni niz my na to wpadli i spotkalam sie z tym juz kilkakrotnie, wiec skoro dziala to na zawodach gdzie biega ok 500 psow na 3 torach, to i na naszych skromnych moze zadzialac, a w niczym nie ujmuje to atmosferze zawodow i jakosci startow, a zakonczenie zawodow ok 15 lub zrobienie dodatkowego biegu jest dosc mile. Skoro nie musimy konczyc pozno, to nie robmy tego.

Natomiast to czy pies sie spala przed startem czy nie zalezy od tego jak przewodnik przygotowuje psa do tego startu.

A w sumie przeciez kazdy organizator i tak zrobi co mu pasuje...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zielsko']
Natomiast to czy pies sie spala przed startem czy nie zalezy od tego jak przewodnik przygotowuje psa do tego startu. [/quote]
...i od indywidualnych predyspozycji psa - nie wszystkie psy są takie same, trzeba o tym pamiętać... :roll:

Link to comment
Share on other sites

W kwestii opisywanego przeze mnie sposobu, to yhm... niestawienie sie na czas na starcie po odhaczeniu sie na liscie byloby dla Amerykanow czysta abstrakcja, czyms absolutnie niewyobrazalnym, grzechem smiertelnym niemalze. Widzialam taka sytuacje RAZ i spowodowala ja pewna Polka. Wszyscy sie przejeli, ze moze miala atak serca albo zaslabla.

Inna sprawa, ze oni faktycznie maja limity (350 przebiegow dziennie na jednego sedziego, zwykle 2 ringi rownolegle), dostanie sie na zawody czasem graniczy z cudem (jest losowanie zgloszen) i jesli ktos juz sie dostal i zaplacil (kupe kasy zreszta), to nie przepusci startu w tak glupi sposob.

Co do klebienia sie przed startem, to zapadl mi w pamiec filmik z zawodow w Japonii: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=zL3Em4jgmpM[/URL]

Obawiam sie, ze wraz ze wzrostem popularnosci sportu, takie rozwiazania beda u nas niezbedne, zwlaszcza przy zapraszaniu zagranicznych sedziow (bo inaczej sie na nas wypna i nie beda chcieli przyjezdzac). Chociaz rozumiem osoby, ktorych psy maja "specjalne wymagania"...

Link to comment
Share on other sites

Rauni, dziękuję ślicznie za westika na palisadzie :loveu:
I jak obiega malowniczo ostatnią hopkę - wiedziałam, że ktoś to uwieczni! :diabloti:

[quote name='tamer']...i od indywidualnych predyspozycji psa - nie wszystkie psy są takie same, trzeba o tym pamiętać... :roll:[/quote]

Dokładnie. Ja wyjmuję psa zaraz przed startem żeby nie czekał zbyt długo bo inaczej się trochę rozkojarza, ewentualnie idę z nim wcześniej gdzieś dalej od ringu i tam go rozgrzewam i rozbawiam. Ale wiem kiedy mam podejść. Nie chcę stać przed wejściem na ring gdzie jest masa ludzi i psów, zwłaszcza, że atmosfera zawodów jest jeszcze dla mojego psa nowością.

Link to comment
Share on other sites

Kurka,
myślałam, że tu tyle fotek a tu klops..to Wasze pitu pitu:diabloti:.
Odnośnie przywoływania zawodników- popieram w całej rozciągłości i dzięki Magdzie, że wzięła na siebie tę niewdzięczną rolę, było szybko i w miarę sprawnie. Aczkolwiek niestety w niedz. było jakoś gorzej słychać i to nie było spowodowane "ujadającymi psami".

Odnośnie wchodzenia, absolutnie NIE popieram wchodzenia następnego zawodnika na ring, podczas gdy poprzedni nie ukończył jeszcze biegu! Powody można wymieniać i wymieniać.
Natomiast uważam, że w momencie przeskoczenia mety, następny zawodnik powinien pojawiać się na starcie natychmiast, ot i co.
I żadne tam "słyszała(e)m" itd. Bieg powinien przepadać w sytuacji niestawienia się na starcie, powiedzmy po drugim wywołaniu, bo inaczej zawody będą się ciągnąć do wieczora.

[B]IWONA[/B]
co do cieczkowego koca, który był "mały " czy tam "cienki"- trzeba może było wziąć własny??

[B]LALUNA - bez urazy :)[/B]
czepiasz się Ewy jak zwykle, w tym przypadku (powtarzania slalomu) akurat bez sensu. A co do wnoszenia suki z cieczką na start....następnym razem jak Zuza będzie mieć cieczkę, to dam Ci ją żebyś mi ją "przyniosła" na start :diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...