Jump to content
Dogomania

Paralizator - wychowanie psa :)


sibelius

Recommended Posts

[quote name='sibelius']Gdybyś czytała uważnie to byś się zorientowała że wolałem nie zadawać "głupich" pytań!!! :roll: Poczytaj moje wcześniejsze wypowiedzi. . .[/quote]

Jakbys uwaznie czytal to bys sie zorientowal, ze [B]diabelkowa[/B] nie kazala Ci sie pytac, a zlozyc[B] propozycje[/B]
[quote]
a nie [B]zaproponowales [/B]jak dostana ten paralizator najpierw wyprobowac go na sobie [/quote]

Ale fajny topik :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='PATIszon']Jakbys uwaznie czytal to bys sie zorientowal, ze [B]diabelkowa[/B] nie kazala Ci sie pytac, a zlozyc[B] propozycje[/B]


Ale fajny topik :evil_lol:[/quote]

Dobra :loveu: gdybyś sie zastanowiła to bys wiedziała że stojąc przed osobnikiem który nie ma szyi i trzyma pod rękę laskę popularnie zwaną różowym tipsem która chce potraktować swojego yorka PARALIZATOREM!!! Nie obrożą elektryczną czy indukcyjną jak to niektórzy nazywają a PARALIZATOREM - to byś wiedziała że lepiej się nie odzywać!!! Bo po pierwsze możesz zostać podrapany różowym tipsem, po drugie zaszczuty Yorkiem a po trzecie ów PARALIZATOR może popieścić twoją (w tym przypadku moją) zgrabną d . . . . :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diabelkowa']hmm facet ktory twierdzi ze ma zgrabny tyleczek ;p ciekawe ciekawe ;)

ja tam moge sie wiekszym bezszyjowca stawiac w razie czego mam 160 cm moze mnie nie zauwazy ;p i fajny sprint a jak nie pomaga to kobiecy urok i duzy biust:evil_lol:[/quote]

Z dużym biustem to u mnie krucho ale wdzięk i czar owszem tylko raczej w kierunku tipsa!!!!!! :cool1:

Link to comment
Share on other sites

a moze owa para dokonala zakupu psa bardziej agresywnego i duzego- bo przeciez jak sie juz ma psa to trzeba sie nim pochwalic kumplom z solara i silki :eviltong:, i teraz piesek podrosl i nie moga sobie poradzic bo szczuli nim wszytsko co sie rusza- bo co to za pies ktory nie broni wlasciciela przed wszytskim co znajduje sie w odleglosci 5 metrow od niego???a pozatym obroza tutaj moze nie pomoc wiec potrzeba czegos silniejszego wiec PARALIZATOR, lepsze zwalczanie probleu niz zapobieganie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladygab']a moze owa para dokonala zakupu psa bardziej agresywnego i duzego- bo przeciez jak sie juz ma psa to trzeba sie nim pochwalic kumplom z solara i silki :eviltong:, i teraz piesek podrosl i nie moga sobie poradzic bo szczuli nim wszytsko co sie rusza[/quote]

Myślę, że to koleś bez szyj kupił sobie pieska podobnego do niego i teraz sobie z nim nie radzi.
Różowy tips pewnie ma za mało czasu zająć się sobą, a jeszcze pieskiem:shake:. pomyślcie: aerobic, solarium, fryzjer, kosmetyczka, przyjaciółki (cała tęcza tipsów), zakupy nowych ciuchów itp, itd. Dnia za mało na pierwsze potrzeby:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sibelius']Game Boy sztywniaku dlaczego off topic?? Przecież analizujemy pobudki dla których owa para chciała zakupić PARALIZATOR nie rozmawiamy w tym temacie o OI ale o PARALIZATORZE!!![/quote]


ja tu nie widze analizy przeslanek, zauwazam tylko dywagacje nad wygladem i deprecjonowanie ludzi z powodu takiego a nie innego image'u ... jak dla mnie to of top

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Misia97']Ja sadze, ze takie "elektryczne" wychowanie psa to okropna rzecz :( Wg mnie najlepsza metoda to normalne wychowanie psa :))[/quote]

tyle, ze nie kazdy ma czas a przedewszystkim i predyspozycje - nie kazdy nadaje sie do tresowania, ukladania psa ( tak jak i jego posiadania)

[quote name='sibelius']A ja tam myślę że zaczęliśmy od jakiegoś konkretnego tematu i po wyjaśnieniu wszystkich kwestii z nim związanych udało się nam troszkę wyluzować i pożartować niezobowiązująco. Gdzie tu off top?? Nie wiem. Jedno wyszło z drugiego i tyle.[/quote]

wiesz co to jest off top? wylasnie takie dygresyjki, ktore nie zawsze musza byc zwiazane z tematem glownym ale moga byc

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GameBoy']sib zalamujesz mnie... napisz do moda to Ci wyjasni bo ja nie mam sily[/quote]

Jeśli chodzi o off top to chyba ty wiesz najlepiej bo w tym temacie dopuściłaś się tego haniebnego czynu najwięcej razy:

1.
[COLOR=black][FONT=Verdana]sibelius ile Ty masz lat? - to jest dopiero off top :cool3:[/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]2.
[COLOR=black][FONT=Verdana]dlatego, ze pies jest agresywny bo jego Pana kiedys to krecilo a pozniej pies dorosl i sie zobil problem [B]bo jego narzeczona różowy tips[/B] go utrzymac nie moze - to go sieka tym pradem - a tu przykład "dywagacji na temat wyglądu i deprecjonowanie ludzi z powodu takiego czy innego image`u" ;)[/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]3.
[COLOR=black][FONT=Verdana]diabełkowa w sumie to nie, czekam na info od TZ znajomej z dogo ale nadal milczy jeszcze - w sprawie lutownicy to było :evil_lol:

[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][quote name='GameBoy']tyle, ze nie kazdy ma czas a przedewszystkim i predyspozycje - nie kazdy nadaje sie do tresowania, ukladania psa ( tak jak i jego posiadania)[/quote]

Ja myślę że do układania psa to się nadaje każdy zależy tylko od tego czy komuś się chce czy nie. Jak się nie chce albo nie ma czasu to nie kupować psa żeby nie było później zdziwienia i wycieczek do zoologa po PARALIZATOR. I czy to będzie wspomniany wcześniej różowy tips, bezmózgi brak szyi czy prof. dr hab. to w przypadku braku chęci albo czasu nic z psiakiem nie zdziala.
[COLOR=black][FONT=Verdana][COLOR=black][/COLOR][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sibelius'][B]Ja myślę że do układania psa to się nadaje każdy zależy tylko od tego czy komuś się chce czy nie[/B]. Jak się nie chce albo nie ma czasu to nie kupować psa żeby nie było później zdziwienia i wycieczek do zoologa po PARALIZATOR. I czy to będzie wspomniany wcześniej różowy tips, bezmózgi brak szyi czy prof. dr hab. to w przypadku braku chęci albo czasu nic z psiakiem nie zdziala.[/quote]

po raz "enty" sie mylisz sib , masz strasznie infantyle podejscie do wielu spraw, nie chce mi sie juz nawet komentowac

nie kazdy nadaje sie do ukladania psa - nie kazdy ma podejscie ale i predyspozycje, nie chodzi juz nawet o brak elementarnej wiedzy potrzebnej do odpowiedniego postepowania z psem
poczytaj moze watki na PwP bedziesz wiedzial skad tyle psow rasowych lub "w typie rasy" w schronach

Link to comment
Share on other sites

o matko... będziecie sie kłucic o off topic jeszcze. żal.:evil_lol: Też propnuję zakończyc temat, bo zaczynacie kłucic się o głupoty, jakies głupie dywagacje. Takie nakręcanie się wzajemne i bezsensowna polemika.
A sam temat jest rzeczyiście tematem z załozenia o krótkim zywocie, więc szybko umrze, bo co tu można jeszcze powiedziec. Według mnie chodziło parce o obrożę elektryczną i już.
Co do wychowania psa, to rzeczywiście nie każdy ma podejście, ale jak kupuje.bierze psa to powinien przyswoic elementtarne zasady wychowania, takie które umie wykonac każdy. ie każdy pies musi byc trenowany do dd, agility, frisbee obi itp. Ale podstawy wychowania i rozrywki z właścicielem miec powinien. To chyba oczywiste i nie ma co na ten temat dyskutowac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GameBoy']nie slyszalam, zeby mozna bylo kupic w sklepie zoologicznym paralizator na psa bo chyba nie DLA psa:shake:[/quote]
[COLOR=SlateGray][SIZE=1]toto można chyba w jakimś takim innym sklepie kupić. Faktycznie, to okrutność, nawet dla psa agresywnego, który swojej agresji nie jest nic winien. [/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

z tego co mówisz, Sibelius, to widziałeś w sklepie jedynie różowego tipsa z jakimś burakiem... więc skąd wiesz, że ów paralizator mają zamiar zastosować na Yorku?:diabloti: poza tym są w sprzedaży specjalne PARALIZATORY DO OBRONY PRZED ZWIERZĘTAMI:cool1: można je kupić w dobrym sklepie militarnym:evil_lol: nie jest powiedziane, że tej parze chodziło akurat o OI... poza tym owe paralizatory są rzeczą bardzo przydatną, gdy dana osoba opiekuje się lub wychowuje psy agresywne:lol: wiadomo, że ciężko jest sobie poradzić z rozwścieczonym amstaffem/rottweilerem etc. (uwierzcie mi - ja coś o tym wiem:evil_lol:) także oskarżać owej pary o znęcanie się nad zwierzętami nie możemy, bo... nic o tym nie wiemy:shake: i nie sugerujmy się pozorami... bo sama znam takiego "różowego tipsa", która świetnie poradziła sobie z socjalizacją pewnego amstaffa, który obecnie jest ulubionym rezydentem przytuliska:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Michiko'][COLOR=SlateGray][SIZE=1]toto można chyba w jakimś takim innym sklepie kupić. Faktycznie, to okrutność, nawet dla psa agresywnego, który swojej agresji nie jest nic winien. [/SIZE][/COLOR][/QUOTE]

okrutne bo? Wiesz jak działa OE? Wiesz jak się jej używa i po co? :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...