Jump to content
Dogomania

Mój anioł odszedł... przez ludzką nienawiść;(


Niufomanka:)

Recommended Posts

Guest ursa81

Jeśli ktoś celowo otruł te psy podając im truciznę to na pewno nie jest istotą ludzką. Może to zwierzę zwane "człowiekiem" ale w wersji potwora.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z dnia na dzień jest coraz trudniej, coraz bardziej samotnie:(... Ten kto powiedział, że czas leczy rany, chyba nigdy nie stracił przyjaciela jakim jest pies;( Czuję tak ogromna nienawiść do tego, że gdybym wiedziała kto odebrał życie moim skarbom, zabiłabym bez chwili wahania...

Link to comment
Share on other sites

W mojej okolicy pojawił się pies. Duży, wilkowaty, czarny podpalany- bardzo podobny do mojego Halnego
[*] ... Niestety nie mogę go przygarnąć, po pierwsze ze względu na rodziców, po drugie dlatego, że nie cierpi małych piesków. Dla ludzi jest łagodny, ale małe pieski rozszarpuje... a Fuksik jest bardzo mały, nie mogłabym go tak narażać. W prawdzie sąsiedzi go karmią, ale każdy ma własne psy, i boi się, żeby ten nie zrobił im krzywdy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dinka']Pamietam o was kochane pieski
[*]
[*]
A niufomanko czy ty uspiłaś Halnego?[/quote]


Nie Dinko, nie ja... Moi rodzice. Ale rozumiem, że byli do tego zmuszeni, piesek strasznie sie męczył:( Dziekuję Wam dziewczyny, że jesteście ze mną...:-(

Funieczko, Halniasku- ida święta, pierwsze święta bez Was... Przynajmniej Wy jesteście razem, tylko to podtrzymuje mnie na duchu. Strasznie za Wami tęsknię miśki... Kocham Was...
[*]
[*]

Link to comment
Share on other sites

Niufomanko, nie wiem, co napisać, bo żadne słowa nie są w stanie tego oddać...Popłakałam się strasznie...Ten kto to zrobił zasługuje na najgorsze tortury!!!
Strasznie mi przykro, płaczę razem z Tobą...
Dla Twoich Piesków-
[*]
[*]...One nadal są z Tobą...
Trzymaj się dzielnie, jestem z Tobą myślami...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hej skarby... źle mi tu bez Was, strasznie źle...:( Wszystkie psiaki które widze przypominają mi Was, ale nie ma takich jak Wy... To okropne uczucie, ale czuję, że juz nigdy nikt mnie tak bezgranicznie nie pokocha jak Wy, i że ja już tak nie potrafię kochać... Święta były beznadziejne, pierwszy raz w życiu miałam takie nieudane święta...:( Kocham jak cholera i nigdy nie przestanę
[*]
[*]

Dzięki za wszystko dziewczyny... Może to głupio zabrzmi co teraz napiszę, ale jesteście mi bliższe niż ktokolwiek inny, bo tylko Wy rozumiecie co czuję... Dziękuję...

Link to comment
Share on other sites

Guest ursa81

[quote name='Niufomanka:)']Hej skarby... źle mi tu bez Was, strasznie źle...:( Wszystkie psiaki które widze przypominają mi Was, ale nie ma takich jak Wy... To okropne uczucie, ale czuję, że juz nigdy nikt mnie tak bezgranicznie nie pokocha jak Wy, i że ja już tak nie potrafię kochać... Święta były beznadziejne, pierwszy raz w życiu miałam takie nieudane święta...:( Kocham jak cholera i nigdy nie przestanę
[*]
[*]

Dzięki za wszystko dziewczyny... Może to głupio zabrzmi co teraz napiszę, ale jesteście mi bliższe niż ktokolwiek inny, bo tylko Wy rozumiecie co czuję... Dziękuję...[/quote]

Jestem z Tobą Kochanie, wiem jak to jest stracić swoją miłość, swoje ukochane pieski. Przesyłam pozytywne wibracje, trzymaj się Serduszko.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo mi przykro z powodu twojj niufeczki. Tak sie skalda, ze ja tez stracilam przyjaciele. z ludzkiej glupoty, bezlitosni ludzie postanowlili zrobic sobie z mojego psa zabawke... znalazlam ja pod domem wycieczona, ledwo zywa. juz nigdy nie pobiega po polach:-(
Trzyamj sie cieplo- jak to mowia wszytsko sie ulozy:roll:
DLA TWOJEJ KOCHANEJ PSINY ['][']

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, ze tu mozemy byc sobą.Że jestesmy tu by się rozumieć, by płakać, wspominać czy smiac sie.
Ja też zdecydowanie gorzej przeszłam śmierć Meli niż Dżekusia.
Choc obie strasznie , to przy Dżekim miałam Was .
[IMG]http://www.gify-gify.pl/obiekty/gify-swieczki/vela0024.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...