Jump to content
Dogomania

Łódź - beżowy maluch zabrany z ulicy adoptowany przez Medorową


piotrek_b

Recommended Posts

[quote name='oktawia6'][B][COLOR=blue]Milky[/COLOR][COLOR=blue]?[/COLOR][/B]:lol:

p.s. Piotrek mogę w razie co zarekomendowac dobrego neurochirurga-zrobi Ci przetokę mózgową:evil_lol::look3:[/QUOTE]

nie nie Milky - Piotrek G. znany w Europie bioenergoterapeuta - wegetarianin i za.ebisty przeciwnik zabijania fok. - jak by co :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

zarekomenduj mi kogoś kto mi zrobi prace na zaliczenie - to będzie dobry uczynek z Twojej strony :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='piotrek_b']
[B]nie nie Milky[/B] - Piotrek G. znany w Europie bioenergoterapeuta - wegetarianin i za.ebisty przeciwnik zabijania fok. - jak by co :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

zarekomenduj mi kogoś kto mi zrobi prace na zaliczenie - to będzie dobry uczynek z Twojej strony :eviltong:
[/quote]
aha! pamiętaj by mauszek był zabezpieczony w podróż-pożycz mu transporter i niech będzie na czczo z 6 godzin bo nie wiadomo czy nie ma choroby lokomocyjnej.

Medorowej powiedz jak będziesz rozmawiał by dała na odrobaczenie Aniprazol 3 dni z rzędu-bo nie wiemy nic o jego odrobaczeniu wcześniejszym czyli procedura jak przy szczeniaczku do cyklu odrobaczenia standardowego-zwykły Pratel mało.

niech wet zbada dokładnie u siebie to książeczkę mu założy gdzie będzie wszystko wpisywac.

i karma dla szczeniaków do 12 miesiąca życia: do wyboru RC lub Hills też jest świetny.

P.S. Piotrek tylko Ty możesz zaliczyc pracę:-(-nikt tego nie zrobi za Ciebie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Medorowa']Tak pisałam, wychodzi 262 zł do Wrocka.
Ja bym go już naprawdę chciała:oops::oops::oops::evil_lol:[/QUOTE]

mnie wychodzi ok. 250 zł - koszt paliwa z Łodzi do Złotoryi
około 300 km czyli (600 km kurs w obie)
9,5 litra na 100 km tj. 6x9,5= 57 litrów paliwa (powiedzmy 60 litrów)
więc mnie wychodzi taniej bo liczę nie do Wrocka a do Złotoryi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oktawia6']:razz:
i o Medorowej coś dodam (między nami niech zostanie i tysiącami użytkowników:cool1:) ma dom ogrodzony z ogrodem, wykastruje maluszka jak dorośnie, będzie dbała o jego bezpieczeństwo, odrobaczanie i szczepienia, o jego komfort aaaa: i do tego jest ładna więc ten maluszek jak ulał dla niej:lol:[/quote]

Przebrnelam przez caly w sumie niewielki watek,bo nie moge przestac myslec o tym maluchu.
Piotrek,czy nie za wczesniej go oddajesz? Takie malenstwo moze z jakims dzieckiem na dworze bylo i ucieklo.Moze ktos go szuka i nie dotarl jeszcze do schronu?Moze trzeba bylo powiesic ogloszenia np.w sklepach w okolicy gdzie maly zostal znaleziony?
Oby bylo dobrze...

Magda,czy ja o czyms nie wiem?
Gdzie masz ten domek z ogrodkiem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza i Fidel']Przebrnelam przez caly w sumie niewielki watek,bo nie moge przestac myslec o tym maluchu.
Piotrek,czy nie za wczesniej go oddajesz? Takie malenstwo moze z jakims dzieckiem na dworze bylo i ucieklo.Moze ktos go szuka i nie dotarl jeszcze do schronu?Moze trzeba bylo powiesic ogloszenia np.w sklepach w okolicy gdzie maly zostal znaleziony?
Oby bylo dobrze...

Magda,czy ja o czyms nie wiem?
Gdzie masz ten domek z ogrodkiem?[/QUOTE]
Buhahahhaa nawet wcześniej nie zwróciłam na to uwagi:evil_lol:
Piotrek wie, że mam mieszkanie.

Link to comment
Share on other sites

Magda ,tak jak napisalam Ci na GG-nie rozumiem ,ale czy Ty mnie wysmialas?
To o domku to byl szczegol,zart lekki.Kazdy z nas wie,ze pies moze mieszkac w palacu ,miec ha do dyspozycji i moze nie byc szczesliwy.To akurat nie jest najwazniejsze.Wazne,abys o psa zadbala.Maly pies to tez wydatek.Zreszta juz Ci wszystko to samo napisalam na GG.Jestes dorosla i wiesz mam nadzieje co robisz....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza i Fidel']Przebrnelam przez caly w sumie niewielki watek,bo nie moge przestac myslec o tym maluchu.
Piotrek,czy nie za wczesniej go oddajesz? Takie malenstwo moze z jakims dzieckiem na dworze bylo i ucieklo.Moze ktos go szuka i nie dotarl jeszcze do schronu?Moze trzeba bylo powiesic ogloszenia np.w sklepach w okolicy gdzie maly zostal znaleziony?
Oby bylo dobrze...

Magda,czy ja o czyms nie wiem?
Gdzie masz ten domek z ogrodkiem?[/QUOTE]

pewno za wcześni, pewno za późno,
źle sie stało, ze szczenię znalazło sie na ulicy - nie istotne że ktoś go szuka ( widać nieudolnie)
istotne, ze ktoś go zgubił - w co szczerze mówiąc wątpię.

Moje poczynania są dalekie od doskonałości, dla tego staram się unikać podobnych "inicjatyw" co w tym wypadku mi sie nie udało.

Maleństwo było na spacerze z maleństwem może i tak, teraz z maleństwem będzie wychodzić na spacer Medorowa, mam nadzieję, że jej nie ucieknie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza i Fidel']Magda ,tak jak napisalam Ci na GG-nie rozumiem ,ale czy Ty mnie wysmialas?
To o domku to byl szczegol,zart lekki.Kazdy z nas wie,ze pies moze mieszkac w palacu ,miec ha do dyspozycji i moze nie byc szczesliwy.To akurat nie jest najwazniejsze.Wazne,abys o psa zadbala.Maly pies to tez wydatek.Zreszta juz Ci wszystko to samo napisalam na GG.Jestes dorosla i wiesz mam nadzieje co robisz....[/quote]
Hi hi;) Już wszystko wiemy:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Medorowa']
Maluch już jest u mnie:Rose: Cały i zdrowy:loveu::loveu:
Piotrek mam pytanie - czy on czasami odpoczywa??:hmmmm::evil_lol:
Żywe srebro:loveu::loveu:
[B]I jeszcze jedno - chcę małemu podawać Arthroflex, ale nie wiem w jakiej dawce:hmmmm::hmmmm:[/B]
[/quote]
:crazyeye::crazyeye::crazyeye:[B]przecież preparaty Arthro są na stawy między innymi i przede wszystkim na SPONDYLOZĘ!!![/B]


raczej należy go odrobaczyc jak pisałam kilka postów powyżej:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oktawia6']:crazyeye::crazyeye::crazyeye:[B]przecież preparaty Arthro są na stawy między innymi i przede wszystkim na SPONDYLOZĘ!!![/B]


raczej należy go odrobaczyc jak pisałam kilka postów powyżej:roll:[/quote]
No to nie będziemy podawać - po prostu słyszałam, że dobrze jest go podawać u szczeniąt w czasie dojrzewania, bo wpływa korzystnie na rozwój chrząstki stawowej, no ale woleliśmy się upewnić;)


Wiem, czytałam;)
Dzisiaj idziemy do weta, ale z tego co pisał mi Piotrek, mały jest już odrobaczony:hmmmm::hmmmm:



[B]Jagoda[/B] taką mam nadzieję, ze bedzie mu u nas dobrze:p:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piotrek_b']pewno za wcześni, pewno za późno,
źle sie stało, ze szczenię znalazło sie na ulicy - nie istotne że ktoś go szuka ( widać nieudolnie)
istotne, ze ktoś go zgubił - w co szczerze mówiąc wątpię.

Moje poczynania są dalekie od doskonałości, dla tego staram się unikać podobnych "inicjatyw" co w tym wypadku mi sie nie udało.

Maleństwo było na spacerze z maleństwem może i tak, teraz z maleństwem będzie wychodzić na spacer Medorowa, mam nadzieję, że jej nie ucieknie.[/quote]

Raczej NAPEWNO za szybko !! Myslalam,ze ja tylko tak mysle,ale na priva dostalam maila od jednej osoby,ze faktycznie zbyt szybko oddales pieska.
I ABSOLUTNIE Magda nie mysl sobie ,ze chodzi tu o Ciebie !!
Najwazniejsze jest to,ze w ogole to sie stalo za szybko.
Mam wrazenie Piotrek,ze maluch Ci zawadzal,bo sikal gdzie popadnie (pisales o tym),a w dodatku kasy zadnej z niego ,bo nie z Twojej hodowli.
Jak mozesz krytykowac kogos za nieudolne poszukiwania skoro nawet nie znasz sytuacji !!! Moze ktos pracuje,ma dzieci i nie moze 5 calych dni chodzic i szukac pieska? Nie wiemy jak bylo.Moze malenstwo sie wyslizgnelo z domu podczas wchodzenia/wychodzenia kogos z domu? Moze ktos za nim placze? Moze dziecko?
Magde akurat znam.Wiem,ze ma dobre serce dla zwierzat,a i kasa mam nadzieje sie znajdzie,bo przypilnuje ja ,aby sie nie obijala i poszla do pracy,bo gromadke trza utrzymac :mad: ;)
Ale skad Ty znasz Magde? Z forum,bo fajnie pisze? Z krotkiej rozmowy tel?
Zalewska tez ladnie pisala,pomagala niby psom,a co sie okazalo??
Cale szczescie ,ze to Magda,ale nastepnym razem(jesli takowy bedzie) zwierze moze zle trafic.Zalecam wiecej ostroznosci.
Ja wiem,ze kazdy popelnia bledy,ale Ty Piotrek ,mam wrazenie nie chciales sluchac nikogo tylko psa sie pozbyc.Myle sie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza i Fidel']Raczej NAPEWNO za szybko !! Myslalam,ze ja tylko tak mysle,ale na priva dostalam maila od jednej osoby,ze faktycznie zbyt szybko oddales pieska.
I ABSOLUTNIE Magda nie mysl sobie ,ze chodzi tu o Ciebie !!
Najwazniejsze jest to,ze w ogole to sie stalo za szybko.
Mam wrazenie Piotrek,ze maluch Ci zawadzal,bo sikal gdzie popadnie (pisales o tym),a w dodatku kasy zadnej z niego ,bo nie z Twojej hodowli.
Jak mozesz krytykowac kogos za nieudolne poszukiwania skoro nawet nie znasz sytuacji !!! Moze ktos pracuje,ma dzieci i nie moze 5 calych dni chodzic i szukac pieska? Nie wiemy jak bylo.Moze malenstwo sie wyslizgnelo z domu podczas wchodzenia/wychodzenia kogos z domu? Moze ktos za nim placze? Moze dziecko?
Magde akurat znam.Wiem,ze ma dobre serce dla zwierzat,a i kasa mam

nadzieje sie znajdzie,bo przypilnuje ja ,aby sie nie obijala i poszla do pracy,bo gromadke trza utrzymac :mad: ;)
Ale skad Ty znasz Magde? Z forum,bo fajnie pisze? Z krotkiej rozmowy tel?
Zalewska tez ladnie pisala,pomagala niby psom,a co sie okazalo??
Cale szczescie ,ze to Magda,ale nastepnym razem(jesli takowy bedzie) zwierze moze zle trafic.Zalecam wiecej ostroznosci.
Ja wiem,ze kazdy popelnia bledy,ale Ty Piotrek ,mam wrazenie nie chciales sluchac nikogo tylko psa sie pozbyc.Myle sie?[/QUOTE]

[COLOR="DarkRed"][B]jest taka zasada , że każdy dobry uczynek musi być sowicie ukarany,[/B][/COLOR]

[B]sam ponoszę konsekwencję tego co robię, nie interesują mnie Twoje wątpliwości.
Nie prosiłem cię o dezinformację jak i również o ocenę mojego postępowania.

Nie życzę sobie Twoich uwag i nie interesuje mnie Twoje wrażenie.

Dalsze Twoje dywagacje będą ignorowane.
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piotrek_b'][COLOR=DarkRed][B]jest taka zasada , że każdy dobry uczynek musi być sowicie ukarany,[/B][/COLOR]

[B]sam ponoszę konsekwencję tego co robię, nie interesują mnie Twoje wątpliwości.
Nie prosiłem cię o dezinformację jak i również o ocenę mojego postępowania.

Nie życzę sobie Twoich uwag i nie interesuje mnie Twoje wrażenie.

Dalsze Twoje dywagacje będą ignorowane.
[/B][/quote]

wiesz,zyczyc to Ty sobie mozesz...
Pisales na forum i kazdy MA PRAWO wyrazic tu swoje zdanie.
To nie kolko wzajemnej adoracji !!
Ja pierwszy raz wyadoptowujac psa zrobilam to zle.Nie robilam tego w zlej wierze.Pare osob mi to wytknelo,ale wyciagnelam z tego nauke na przyszlosc,a nie tak jak Ty ,ktory masz wszystko w 4rech literach !!
Na tym koncze swoje pisanie tu,bo wszystko co chcialam juz napisalam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza i Fidel']wiesz,zyczyc to Ty sobie mozesz...
Pisales na forum i kazdy MA PRAWO wyrazic tu swoje zdanie.
To nie kolko wzajemnej adoracji !!
Ja pierwszy raz wyadoptowujac psa zrobilam to zle.Nie robilam tego w zlej wierze.Pare osob mi to wytknelo,[B]ale wyciagnelam z tego nauke na przyszlosc[/B],a nie tak jak Ty ,ktory masz wszystko w 4rech literach !!
Na tym koncze swoje pisanie tu,bo wszystko co chcialam juz napisalam.[/quote]

[B]tak to prawda, dostałaś już naukę :bye:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Medorowa']Maluch już jest u mnie:Rose: Cały i zdrowy:loveu::loveu:
Piotrek mam pytanie - czy on czasami odpoczywa??:hmmmm::evil_lol:
Żywe srebro:loveu::loveu:
I jeszcze jedno - chcę małemu podawać Arthroflex, ale nie wiem w jakiej dawce:hmmmm::hmmmm:[/QUOTE]

Arthroflex raczej nie ,
nie ma chyba takiej potrzeby, ale pomysl o karmie ktora zawiera takie składniki jak:
GLUKOZAMINA I CHONDROITYN, L-KARNITYNA
i dobre wapno w okresie wzrostu - np. węglan wapnia nie wchłania się zbyt dobrze.

Czekam na wieści !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piotrek_b']
[B]tak to prawda, dostałaś już naukę ,:bye:[/B]
[/quote]
:shake:
każdy dobry uczynek: nie każdy-Iza pisze do ciebie w dobrych intencjach-a ty jej odpisujesz jak gówniarz do gówniary

powinnaś go pierw medorowa odrobaczyc najlepiej Aniprazolem przez 3 dni-potem zrobic 14 przerwy zaszczepic go szczepionką 5-co składnikową, potem przerwa i znów doszczepienie. Za 3 tygodnie ponowne odrobaczenie.
potem znów odczekac i szczepienie p/wściekliźnie.

oraz dobra karma dla szczeniąt ras małych do 12 miesiąca życia.

i powinien go obejrzec wet-profilaktycznie.

Link to comment
Share on other sites

Ja już nie wiem co mam robić:niewiem:
Dostałam info, że mały został odrobaczony Flubenol KH, czyli mam powtarzać odrobaczenie, czy nie??? Czy od razu małego zaszczepić ("5-co składnikową, potem przerwa i znów doszczepienie. Za 3 tygodnie ponowne odrobaczenie.
potem znów odczekac i szczepienie p/wściekliźnie.")

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Medorowa']Ja już nie wiem co mam robić:niewiem:
Dostałam info, że mały został odrobaczony Flubenol KH, czyli mam powtarzać odrobaczenie, czy nie??? Czy od razu małego zaszczepić ("5-co składnikową, potem przerwa i znów doszczepienie. Za 3 tygodnie ponowne odrobaczenie.
potem znów odczekac i szczepienie p/wściekliźnie.")[/QUOTE]

napisz do weta (Buni), która Ci wszystko wyjaśni.:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']dajcie psu golonko. jest na wszystko:diabloti:[/QUOTE]

Charly, specjalnie dla Ciebie wklepie w tytule wątku słowo OFF :evil_lol: :eviltong:
albo wróćmy na sprawdzony już wątek o golonie - chyba Twoja przyjaciółka nie będzie zadowolona :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oktawia6']:shake:
każdy dobry uczynek: nie każdy-Iza pisze do ciebie w dobrych intencjach-a ty jej odpisujesz jak gówniarz do gówniary.[/quote]

Oktawio,mnie nie ruszaja takie plebsiarskie odzywki.Madry wyrobi sobie na tej podstawie zdanie o Piotrku,czyli wlascicielu hodowli nibylandia.Celowo nazwe pisze mala litera.
Do twojej wiadomosci Piotrek to "spadaj" mozesz mowic do swoich kolesiow,a nie do mnie na publicznym forum.
Magda,na temat odrobaczania juz Ci wszystko powiedzialam.Kupilam tabletke i dzis Ci dam.Zreszta porozmawiamy potem,bo karma i smyczka juz doszly,wiec musze wreczyc prezent swojemu chrzesniakowi:lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...