Jump to content
Dogomania

Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!


irenaka

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Właśnie wróciłam. Psa obejrzał wet z Nasielsk stwierdził tylko że jest odwodniony i zapchlony po za tym wszystko jest ok. Patos został umieszczony na kwarantannie. Bedzie tam dwa tygodnie pozniej trafi na boksy. Nadal będziemy szukać domku.
To nie koniec opowieści z mojej podróży. Wracając z Ciechanowa znalazłam przy drodze potrąconego szczeniaka z połamaną przednią łapą. Skontaktowałam się z Kasią Strzelecką i poprosiłam ją o pomoc. Obiecała że weźmie psa do siebie i jutro pojedzie z nim na Białobrzeską. Leczenie zapewne drogo będzie kosztować zwracam się więc do was wszystkich o pomoc finansową. Jeśli ktokolwiek ma nadwyżki w budżecie proszę o wpłaty na [B]konto Fundacji Koci Świat z dopiskiem Potrącone szczenie nr konta[/B]
[B]92 1060 0076 0000 3200 0095 6342 [/B]wieczorem postaram się o zdjęcia i jutro rano zrobię nowy wątek

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o Patosa najpierw był koło Nasielska, żeby go można było w Pawłowie umieścić a nie w Chrcynnie "przewiozłam" go do Gąsocina bo tam mieszkam. Natomiast jeśli chodzi o szczeniaka który teraz podśmierduje pod moim biurkiem w pracy, znalazłam go na trasie Nasielsk - Ciechanów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beba']Pieska wieczorem zaworze do Kasi Strzeleckiej. Osobiście przypuszczam że ma zmiażdżoną łapę, po za tym on zachowuje się tak jak by nic go nie bolała. Leży bez ruchu tylko głowę do wody podnosi no i co gorsza sika pod siebie.[/quote]

przerażony malec:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beba']Pieska wieczorem zaworze do Kasi Strzeleckiej. Osobiście przypuszczam że ma zmiażdżoną łapę, po za tym on zachowuje się tak jak by nic go nie bolała. Leży bez ruchu tylko głowę do wody podnosi no i co gorsza sika pod siebie.[/quote]


Oj nie dobrze :placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beba']Pieska wieczorem zaworze do Kasi Strzeleckiej. Osobiście przypuszczam że ma zmiażdżoną łapę, po za tym on zachowuje się tak jak by nic go nie bolała. Leży bez ruchu tylko głowę do wody podnosi no i co gorsza sika pod siebie.[/quote]

czytałam tylko tą strone na szybko. To cudownie,ze psy sa zabrane.

Beba dopiero co je wyniuchala a juz je zabiera z tego miejsca.

Kochana Beba:Rose:

wszystko tak szybko niby, ale wiadomo ile energi to wszystko kosztuje i jak bezsilnosc czlowieka zżera.

ps. Beba mnie Filip kosztuje ostatnie oszczedone pieniazki,a i tak sie zapozyczam.ale w przyszlym miesiacu przeleje cos. nieduzo wprawdzie. ale bedzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beba']Jeśli chodzi o Patosa najpierw był koło Nasielska, żeby go można było w Pawłowie umieścić a nie w Chrcynnie "przewiozłam" go do Gąsocina bo tam mieszkam. Natomiast jeśli chodzi o szczeniaka który teraz podśmierduje pod moim biurkiem w pracy, znalazłam go na trasie Nasielsk - Ciechanów.[/QUOTE]
cudowna jestes - z pracy Cie za pieska nie wywalá? Dorzucé sié po wyplacie, potrzebujé kodu SWIFT banku -jak juz zalozysz malcowi wátek i znajdziesz chwilé miédzy ratowaniem psiaków.

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe jak się czuje Patos ?
Beba nie ma kiedy opisać wszystkiego dokładnie.
Żeby to tylko było odwodnienie:modla:.
Mam nadzieję, że psiak napił się i coś zjadł. Śpi, a skołatana psia dusza odpoczywa. Ale czy tak jest rzeczywiście??:niewiem:

To młody, ładny pies. Ciekawe jaki on jest???
Czy ktoś będzie mógł go odwiedzić??

Dużo tych znaków zapytania:roll:

Link to comment
Share on other sites

Na całe szczęście szef odwiedza mnie dość sporadycznie :) Patosa jak najbardziej można będzie odwiedzić, ja pewnie wybiorę się do niego w sobotę i oczywiście zdam relacje. Bardzo wam wszystkim dziękuje za zainteresowanie. Zabieram się za tworzenie nowego wątku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...