Jump to content
Dogomania

[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową


doddy

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak dorwę aparat, to zrobię jakiś bazarek i zobaczamy, jaki będzie odzew. Cioteczki, robię przegląd w domu i trochę rzeczy się znajdzie. tylko mi powiedzcie(bo trochę zielona jeszcze jestem), czy wystawiać raczej ciuchy, czy może książki? Co lepiej schodzi?
No i oczywiście mogę zaoferować pomoc prawną:razz: Pozwy rozwodowe piszę na kolanie. No, kto chętny?:cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

Dobra ciotki, to róbcie allegro. Dziękuję Wam ogromnie za pomoc. :loveu:

Zonka kosztowała tyle, bo była hospitalizowana.

Dziś zapłaciłam 1230zł za hotel Uzi i Margo (w końcu doszła faktura).

Ponadto dziś dostaliśmy od [B]Jahu z forum bullterrierów [/B]worek karmy 15kg dla naszych podopiecznych. Bardzo serdeczenie dziękujemy.

Co do suni z Białegostoku, czyli tej co chcą ją zabić - w sobotę jest odbiór suni. Właściciele ją przetrzymają do odbioru.

JagnaP - na bazarki to chyba wszystko ludzie wystawiają. :lol:

Dariaopole - jak załatwianie gazet?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']

Co do suni z Białegostoku, czyli tej co chcą ją zabić - w sobotę jest odbiór suni. Właściciele ją przetrzymają do odbioru.

[/QUOTE]
To ta, którą wzięli na stróżowanie i chcą oddać, bo nie szczeka, tak?
Kto ją ma odebrać, znalazła DT?

Link to comment
Share on other sites

Daria, ja już mówiłam że jak coś chce to szybko a najlepiej od razu :lol:
Ja w necie znalazłam Tygodnik Opolski, Gazeta Opolska.
Macie tam u Was we wsiach takie lokalne gazetki? Może warto do nich także uderzyć. W końcu Ty swoją Happy też masz z gazetki.

Ktoś ma jeszcze jakieś pomysły?

Link to comment
Share on other sites

kurcze nawet nie wiem czy jest jakaś lokalna gazetka, jak tak to żadna do mnie nie dotarła. A zdjęcie Happy było w Gazecie Wyborczej wraz kilkoma innymi zdjęciami psiaków i artykułem o schronisku.
Jutro podzwonię ciotka dziś nie miałam .......ochoty. mam zły dzień i jestem śpiąca!!

na pewno najbardziej poczytnymi gazetami są : Wyborcza i Trybuna Opolska i tam tez zadzwonię. Te o których mówisz to chyba tylko internetowe som :)

Link to comment
Share on other sites

To masz bojowe zadanie na jutro dowiedzieć się także o Wyborczą ;)
O lokalne gazetki zapytaj w sklepie we wsi. ;)
Możesz spokojnie jutro skoro masz zły dzień. Dziś była brzydka pogoda, więc Ci się nie dziwię że nie masz zły humorek. Wypij grzańca :eviltong:

Ponadto, czy u Was są jacyś dystrybutorzy karmy? Bo w Wawie dość łatwo coś takiego załatwić, to może i u Was jakaś firma w zamian za baner by przekazywała karmę (np. worek, dwa miesięcznie) w zamian za baner na stronie.
Z reguły firmy z jedzeniem dla psów chętnie idą na ten układ.

Link to comment
Share on other sites

[quote]Witam mam na sprzedanie psa rasy Amstaf pies ma 4 lata Proszę tylko o poważne oferty. Pies jest zdrowy kontakt pod num. 606-620-116 Licytacje rozpoczynam od 1zl bez ceny minimalnej. TYLKO ODBIÓR OSOBISTY!!![/quote]
[URL]http://www.allegro.pl/item317061027_amstaf_od_1zl.html[/URL]

Bez ceny minimalnej.. żywe zwierzę :/ nie ważne, czy trafi na bydlaka, czy na kogo innego :/ kasiorka ważna.. kur** zaraz mnie coś trafi :/ i po co ja na allegro wchodzę...

Link to comment
Share on other sites

Wiem wiem,że się nie zajmujesz :P ino przeglądam allegro (w ramach poszukiwania DVD :lol:) i znajduję kwiatki.. właśnie oglądam krycie "pitTbullem od Chodowcy z linii Wampira, co zdradzają jego żółte oczy"... nic, ino się iść pochlastac pod płotem...

EDIT: jak wczoraj na niebieskie wchodziłam wyrzucało mi, że coś w stylu "admin dłubie, fo czasowo niedostępne".. chyba przedobrzył z dłubactwem...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...