Jump to content
Dogomania

[NiZ] ŁÓDŹ STEFF półtora roku czekał na dom! WŁAŚNIE GO ZNALAZŁ!!!! :) :) :) :) :) :)


Tuśka

Recommended Posts

  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam Meficzko! Tak, Steffek mógłby mieszkać w bloku i do starszej osoby też się nadaje. Jest taki przed kolanka, grzeczny, kochany i ja to bym go właśnie do bloku chciała dać. Z tym że ja bez problemu go biorę na ręce ale starsza osoba to zależy ile ma siły. On waży ponad 10 kilo. Ale jest tak kochany i grzeczny że w zasadzie to go nie ma potrzeby brać na ręce :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Tusia ja wiem że u Ciebie przepełnienie ale już się załamałam i nie wiem co mogę zrobic. Nie chce jej oddawac do schronu a jutro bede musiała:-(:-(:-(.[IMG]http://images30.fotosik.pl/266/6fb2dcb0046197fc.jpg[/IMG]
błagam pomóz Ty jesteś bystra dziewczyna może cos wymyślisz bo u mnie ona już zostac nie może a pomysłów juz mi brak gdzie mam się udac??[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=118658[/URL] błagamy o pomoc. sunia ma czas do jutra potem schron. przepraszam za offa ale już wszedzie szukam pomocy.

Link to comment
Share on other sites

Steffek dzisiaj jest w siódmym niebie. Siedzi sobie w domku i na łóżku je kostkę z prasowanych skór. Życie jest piękne! A wcześniej tak się domagał serwatki jak moja mama robiła twarożek że nie było rady, trzeba było na biegu studzić dla Steffka :loveu: Może na noc pójdzie ze mną spać do pracowni... Niech też ma w życiu piękne chwile.

Link to comment
Share on other sites

Domku jak zwykle brak. Cisza i brak chętnych. Brak nawet pytających czy nie zdecydowanych....Marazm. W związku z tym pocieszamy się spaniem razem w łóżku ;) Steff razem z kotką przebywajcą u mnie na tymczasie: Miłką śpią razem ze mną. Steff po mojej lewej a Miłka po prawej. I tyle mnie steff widzi bo całe dnie nie ma mnie w domu :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...