Jump to content
Dogomania

Biszkopt - ma wspaniały dom.


Frotka

Recommended Posts

Nie chodzi o to ze musi byc dom z ogrodem, tylko dla Gucia najlepszy bylby dom z ogrodem:) Jest bardzo czujnym psem, ktory ma duze poczucie wlasnego terenu, ktorego broni i nie wpusci nikogo obcego, mysle ze w mieszkaniu moglby byc to problem.
Gucioszek jest agresywnie nastawiony tylko i wyłącznie do obcych mu osob, dla bliskich jest bardzo lagodny, uwielbia byc przytulany i glaskany. Chlopak jest zrownowazony, jego zachowanie mozna przewidziec, jest usluchany i reaguje na podstawowe komendy.

Jego problem z adopcja polega na tym ze wlasnie jest agresywny w stosunku do obcych,jest bardzo ostrozny w nowych kontaktach, dlatego tez potencjalni przyszli jego wlasciciele musza stopniowo zdobyc zaufanie Gucia. A jak juz je zdobedą to Gucio mieknie i pokazuje jaki jest uczuciowy;)
Najlepiej byloby gdyby Gucio pojechal do nowego domu z ludzmi ktorych juz pozna wczesniej, nie bylby to dla niego taki wielki szok, a jak juz bedzie w nowym domu to musi minac pare dni, zeby zobaczyl ze nic mu nie grozi i potem bedzie wszystko ok!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 254
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='PaulinaB']Poki co niestety nie dzwoni nikt ani z mieszkan, ani z domkow z ogrodami...[/quote]

[quote name='jotpeg']a Gucio w hotelu czeka i czeka :-(
pewnie mysli, ze to jego dom... :-([/quote]

Matko biedne psisko, a ja juz siedze i kombinuje jak go teraz ogłaszać. Może zaskoczy. Do tej pory miałam dwóch takich Barego (i jego adopcje uważam za cud) czekał chyba ze 4 miesiace I Kajtka/Zenka a tu co najmniej dziwne czekał 3 miesiące, a młody, łdany, zdrowy, mały i śliczny.

Gucio proszę nie pogarszaj mi statystyki, na dodatek ja zawzięta jestem i ciągne te biedaki uparte.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7'][B]Obiecany plakacik dla Gucia w miniaturze:[/B]

[IMG]http://images34.fotosik.pl/340/d94f69871b3b8451.jpg[/IMG]

[B]I w formacie A4 jako plik *pdf do druku, zaplanowany tak że jakość będzie dobra również w przypadku wydruku w czerni. Link do hostingu z którego trzeba pobrać plakacik Gucia:[/B]
[URL]http://www.sendspace.pl/file/jX5fiZy2/[/URL]



:cool1:[/QUOTE]

przypominam niesmialo, ze Gucio ma piekny plakat do rozpowszechniania...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...