Jump to content
Dogomania

Baileys & Honey - stafficzy Dream Team :P i Perełka [*]


Martens

Recommended Posts

[quote name='agaciaaa']całkiem całkiem ten człowiek ;)[/QUOTE]

A dziękuję ;)

[quote name='agaciaaa']ciekawe dlaczego bidulek tak boi sie obroży i smyczy... wole nie myśleć :shake:[/QUOTE]

Ja też..
Wklejałam tu zdjęcie Baryłki z moim drugim juz nieżyjącym psiakiem, Zuchem, też znajdką. Pierwszego dnia u mnie, kiedy wzięłam do ręki wieszak od kurtki, padł plackiem na ziemię, zaczął przeraźliwie skowyczeć i zsikał się pod siebie :-( Mi się czasem w głowie nie mieści, co ludzie musieli tym psom zrobic, że tak paniczny strach zostaje im na lata.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A my właśnie wróciliśmy. Sunia dostała cynk za skórę i sierść, no i miała badanie krwi.
Jutro wyniki. Prawdopodobnie będzie trzeba zwiększyć dawkę hormonu. Robiliśmy też morfologię i biochemię, więc dalej prosimy o kciuki za dobre wyniki. Sunia miała 2-krotnie babeszjozę i na stałe bierze leki, więc martwię się o jej wątrobę i nerki :-(

Link to comment
Share on other sites

Egzaminy... :p I semestr kulturoznawstwa zaocznego na SWPS. Wczoraj angielski zdałam na 4, za to uwaliłam historię sztuki... Drugi termin słono kosztuje więc po dyskusji z rodzinką dałam sobie spokój. I tak chcę wrócić na SGGW, więc bez sensu ładować ponad 3 000 w drugi semestr, nawet gdybym zaliczyła. Przynajmniej zrobię staż. Nigdy więcej studiów humanistycznych.. Nigdy więcej studiów nie-psich :evil_lol:
Mało tego - historię sztuki oblało 18 osób na 40, niektóre naprawdę dobrze przygotowane... W sumie na prywatnych uczelniach cuda się dzieją, żeby tylko od studentów kasę wyciągnąć.

Wyniki Perełki też już są. Hormony ok, w dolnej części normy, ale zmieniać nie będziemy dawki. Dostała tylko cynk na skórę i sierść.

Z kolei na badaniu krwi wyszedł nam podwyższony jeden odczyn wątrobowy. Po rozmowie z wetem okazało się, że możliwe jest, że ona ma po prostu taki fizjologicznie i na pewno nie jest to wynik leczenia. Zalecił Hepatil, 1 tabletka dziennie, i ewentualnie za ok. 2 miesiące powtórzyć badanie, żeby zobaczyć, czy nic się nie dzieje. Ale ogólnie wyniki były naprawdę dobre.

Fotki jutro :)

Link to comment
Share on other sites

Własnie, powodzenia na egzaminach! ;)

Włąśnie, od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie SGGW, ale moje rozszerzenie jest iście humanistyczne, bez zaleciałości weterynarii i musiałabym zacząć juz teraz zacząć uczyć się do matury... Mam mętlik w głowie.

Gratuluję dobrych wyników! ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']Niezdecydowana studentka... ;)
[/QUOTE]

Oj tak :eviltong: Ale wierzę, że do 3 razy sztuka. Z facetami chyba się sprawdziło, to mam nadzieję, że i ze studiami też :diabloti:

Co do wyników, to stresowałam się nimi bardziej niż swoimi egzaminami :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zaba14']Witam!! :)
Barylka super psina!! :) i pozy rzeczywiscie podobne do mojego boczka :lol:[/QUOTE]

Witam również :)

[B]Dobcia[/B], nareszcie ktoś we mnie wierzy :loveu: Bo jak na razie to dostałam ksywę 'wieczny student' :evil_lol:

Na noc ładuję baterie i obiecuję jutro fotki z porannego spaceru. Nareszcie będą jakieś w świetle dnia - trzeba przełamać tryb życia nietoperza ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...