Jump to content
Dogomania

Starsi państwo przygarnęli 18kotów i 5psów! Wieś ich wyklęła-MĘTKÓW C.D./fotki s.2i3


Ulaa

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

paczke z lekami wyslalam na adres panstwa,przy okazji prosba o przekazanie wiadomosci/co tez napisalam na kartce/ o branie lekow od teraz bo sa wazne dlugo ale jest ich duzo i 2 miesiace po termninie moga stracic aktywnosc. wiec niech zaczna brac teraz bo jest ich duzo a szkoda aby sie zmarnowaly .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dzisiaj byli panstwo z Metkowa zabrali miesko i paczuszke dla kotkow od Jagi, wczesniej nie mogli dotrzec bo byl u nich wnuk z wizyta. Pieknie dziekuja wszystkim za dary dla ich podopiecznych :loveu: ale byli tez zmartwieni bo zginela im kotka ktora nie oddalal sie zbytnio od domu i codziennie wracala ze spaceru, tym razem nie ma jej juz od niedzieli. Przypuszczamy ze mogla ja kuna lub jakies inne lesne zwierze zagryzc. :placz:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

:angryy: jestem zla mozna powiedziec wsciekla, panstwo prosili o karme da kotow i dzis mieli przywiezc z hurtowni, :diabloti: nawet nie raczyli zadzwonic ze dzis nie bedzie dostawy, ale i tak mam cos przygotowane dla kotow a ze jutro p. Danusia z mezem beda w Chrzanowie to wpadna na chwilunie.

Link to comment
Share on other sites

P. Danusia dzwoniła i pytała, czy ma szansę na receptę na Asiatioprynę (czy jakos tak) dla Kajtka. Już się kończy, a bez recepty lub na receptę wet kosztuje ok 60 zł (z receptą - ok 6 zł - więc różnica duża).
Czy można? :oops:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kajtek już nie dostaje Encortonu. Bardzo mu szkodził i ta cała akcja była między innymi po to, aby uzbierać na solidne diagnozowanie u specjalisty i leczenie inne niż Encortonem.
Teraz Kajtuś dostaje Asiathiopryne (czy jakoś tak) i ma dietę.
Jeśli ktoś miałby dostęp do recept (ludzkich) lub samego leku to baaardzo byłoby wspaniale, gdyż lek ten kosztuje ponad 60 zł i p. Danusia ostatnio sama go kupiła (na tak długo starcza, że kilka miesięcy miała dla Kajtka ten sfinansowany przez ciotki z dogo).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

W ostatnim czasie zachorowal pan i musieli panstwo wykupic lekarstwa a tym samym budzdzet dla zwierzakow musieli uszczuplic, zas u mnie jest od wczoraj 24 karmy za [SIZE=3][B]137 zl[/B][/SIZE].dla kotow za ostatnie pieniazki ktore byly do dyspozycji podopiecznych panstwa. :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...