Jump to content
Dogomania

Strona oddziału Łódzkiego


Agappe

Recommended Posts

[quote name='Asiaczek']... A co do błędów na stronach, to - przepraszam bardzo - kto te dane wprowadza? Myszki? Duszki? A może Robaczki? NIE!!! To przecież ludzie, którzy za to dostają pieniądze, a więc... dla mnie sytuacja jasna. Takiego "brakoroba" skubnąć po kieszeni (jeżeli jest na umowie zlecenia), a jeżeli na umowie stałej, to rozmowa ostrzegawcza; jeżeli nie pomoże, to druga, a jeżeli i ta druga nie da poprawy - to zwolnić. Przyczyna: niewykonywanie warunków umowy o pracę. To przecież jasne. Na obecnym rynku pracy jest sporo chętnych do wykonywania takiej pracy. Jeżeli jeszcze trafi się ktoś, kto to naprawdę lubi - to byłoby super.
Pzdr.[/quote]

Ten sie nie myli, kto nic nie robi. Każdy może popełniać błędy - gorzej, kiedy ich nie poprawia. Na przykładzie [url=http://www.zkwp.d6.pl]Oddziału Będzińskiego [/url] wiem np. że sporo nowych członków mamy dzięki temu, że trafili do nas przez stronę internetową (fizycznie jest do nas trudniej trafić ;) ). Jest to kanał informacyjny wart włożenia wysiłku w jego stworzenie i utrzymanie. Na początek to może być zwykła "tablica ogłoszeniowa". Gratuluję dojścia do cywilizacji ;)

PS. Stronę mojego macierzystego Oddziału robię społecznie w miarę wolnego czasu...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[b]Ravk[/b] - cześć Ci i chwała za to, co robisz dla swojego Oddziału! Przy najbliższej sposobności zajrzę na pewno na tę stronę.
A co do błędów - "ten się nie myli, kto nic nie robi". Prawda stara jak świat. Ale oby tych błędów było coraz mniej, prawda? To raz. A dwa - to co naknociliśmy, trzeba poprawić. Ważne, aby wiedzieć, jak to zrobić i oby to zrobić jak najszybciej.
Cieszę się, że są jeszcze tacy ludzie, jak Ty. Co to chcą społecznie działać na niwie swojego Oddziału i to tak efektywnie. Jeszcze raz gratuluję.

Miło mi będzie spotkać się z Tobą na wystawie i porozmawiać na tematy kynologiczne. Na tematy komputerowe i pochodne - chętnie porozmawia z Tobą MKM.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Miło mi będzie spotkać się z Tobą na wystawie i porozmawiać na tematy kynologiczne. Na tematy komputerowe i pochodne - chętnie porozmawia z Tobą MKM.
Pzdr.[/quote]

Będzie okazja już jutro w Katowicach - co prawda nie wystawiam (moja psina jest jeszcze za mała) ale będe się kręcił gdzies przy ringu haszczaków :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ravk'][quote name='Asiaczek']Miło mi będzie spotkać się z Tobą na wystawie i porozmawiać na tematy kynologiczne. Na tematy komputerowe i pochodne - chętnie porozmawia z Tobą MKM.
Pzdr.[/quote]

Będzie okazja już jutro w Katowicach - co prawda nie wystawiam (moja psina jest jeszcze za mała) ale będe się kręcił gdzies przy ringu haszczaków :)[/quote]
Przykro mi, ale nie będzie nas w Katowicach ani w W-wie. Dlaczego? Otóż baski prezentowane sa w piątek, a ja nie mogę wziąć dnia wolnego, bo pracuję! Tak dzieje się od 3-4 lat. Juz kilkakrotnie postulowałam w W-wie o zmiane dnia sędziowania, ale bez rezultatu. Nikt po prostu nie myśli o takich jak ja wystawcach :(
Natomiast będę w Gorzowie, Krakowie. I na pewno gdzieś jeszcze. Tak więc do zobaczenia gdzieś indziej, niż w Katowicach.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='NNikka']Strona będzie :) Jako pierwszy objaw drogi ku nowoczesności, mamy w ZK na ogólnej sali komputer podłączony do netu i każdy może z niego korzystać... [/quote]


Dziś byłam i widziałam.
Jednak najbardziej cieszy mnie powstająca strona. :)

Link to comment
Share on other sites

No dobrze ze ta strona powstanie - byle szybko !! taki duzy odizał powinien miec strone

W zeszłym roku ani przed miedzynarodowa ani przed klubówka nie mogłam sie do nich dodzwonic i zapytac o cokolwie - a jak w końcu ktos odebrał telefon to po zadaniu pytania Pani która odebrała telefon rzuciła słuchawka !!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Elitesse']No dobrze ze ta strona powstanie - byle szybko !! taki duzy odizał powinien miec strone
W zeszłym roku ani przed miedzynarodowa ani przed klubówka nie mogłam sie do nich dodzwonic i zapytac o cokolwie - a jak w końcu ktos odebrał telefon to po zadaniu pytania [b]Pani która odebrała telefon rzuciła słuchawka[/b] !!!![/quote]

Hmmm... Zatem problem nie leży w braku strony internetowej... :roll:
Prawda, proszę Pani? [size=2](tu ukłon w stronę Pani z cytatu)[/size]

Ale dobrze, hipotetycznie przypuśćmy, że już jest strona internetowa i kontakt mail'owy...
Piszemy mail'a, bo mamy sprawę, której wyjaśnienia nie możemy doszukać się na stronie oddziału, i co? ...
Mail'e mają to do siebie, że raczej są odbierane. Co jednak z takim mail'em zrobić, skoro nie da się go rzucić na widełki?
Już wiem :angel: z mail'em sprawa jest jeszcze prostsza...
...od czego jest klawisz <Delete>...
Ta Pani na pewno szybko nauczy się nim posługiwać...
... a klient niech tylko przyśle kasę na konto,
a później to już niech sobie czeka, czeka, czeka, czeka, czeka, czeka...
... i ogląda stronę internetową, gdzie jak w reklamie... wszystko jest "cacy".

Pozdrawiam
:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']No dobrze ze ta strona powstanie - byle szybko !! taki duzy odizał powinien miec strone
W zeszłym roku ani przed miedzynarodowa ani przed klubówka nie mogłam sie do nich dodzwonic i zapytac o cokolwie - a jak w końcu ktos odebrał telefon to po zadaniu pytania [b]Pani która odebrała telefon rzuciła słuchawka[/b] !!!![/quote]
[/quote]

Ja spotkałam się z takim samym zachowaniem. Ponad pół godziny próbowałam sie dodzwonić,kiedy już mi się to udało, bardzo "miła" pani zakończyła ze mną rozmowę, nie odpowiedziawszy na istotne dla mnie pytania. :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...