Jump to content
Dogomania

Strona oddziału Łódzkiego


Agappe

Recommended Posts

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 7 months later...
Głupoty... :-? No ale cóż - nie to nie... tylko chociaz by AKTYWNEGO maila mogli miec

To straszny ciemnogród poprostu... Lubią przed wystawą odbierać bez wytchnienia telefony i odpowiadać non stop na te same pytania. Czują wtedy, że działają :lol: jednocześnie odprawiają cierpiętniczą pokutę za wszystkie grzechy (masochiści :lol: ) :evilbat:

Nie tylko oddział w Łodzi nie ma strony, również kilka innych mniejszych oddziałów nie ma. W tym momencie obowiązek posiadania strony internetowej powinien być narzucony przez Zarząd Główny.

Na uwagę zasługuje również Kraków, który w celu "ułatwienia" komunikacji członkom ZKwP ze swojego, a zwłaszcza z innych oddziałów nie posiada ogólnodostępnej poczty internetowej (a ściślej jest jeden adres, lecz można z niego korzystać jedynie w kwestiach dotyczących wystawy :lol: ).

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się, że brak strony internetowej to po prostu ciemnogród i zacofanie. Jeden numer telefonu (ciągle zajęty w godzinach pracy) nie załatwia sprawy! I te upierdliwe telefony ze strony wystawców przed wystawą...

A przecież wystawczy skontaktować się z innym oddziałem, który juz ma taką stronę. O ile mniej telefonów z podstawowymi pytaniami i - co za tym idzie - więcej czasu na organizację wystawy. To przecież jasne.

Początek Nowego Roku to chyba najlepsza pora na zmianę stanowiska

i na pewne obietnice. Może więc Oddział Łódzki podejmie taką decyzję i załóży stronę.

A co do błędów na stronach, to - przepraszam bardzo - kto te dane wprowadza? Myszki? Duszki? A może Robaczki? NIE!!! To przecież ludzie, którzy za to dostają pieniądze, a więc... dla mnie sytuacja jasna. Takiego "brakoroba" skubnąć po kieszeni (jeżeli jest na umowie zlecenia), a jeżeli na umowie stałej, to rozmowa ostrzegawcza; jeżeli nie pomoże, to druga, a jeżeli i ta druga nie da poprawy - to zwolnić. Przyczyna: niewykonywanie warunków umowy o pracę. To przecież jasne. Na obecnym rynku pracy jest sporo chętnych do wykonywania takiej pracy. Jeżeli jeszcze trafi się ktoś, kto to naprawdę lubi - to byłoby super.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

rowniez proponowalismy w oddziale , że pomożemy lub po prostu zrobimy i poprowadzimy stronę-serwis, niestety na próżno.....
miejmy nadzieję, że za parę lat nie da się po prostu bez tego funkcjonować...
współczuję tylko zagranicznym wystawcom, oni mają dopiero mają "jazdę"

Link to comment
Share on other sites

[quote]Asiczek napisał: Jeden numer telefonu (ciągle zajęty w godzinach pracy) nie załatwia sprawy! I te upierdliwe telefony ze strony wystawców przed wystawą... [/quote]
W ZK w Łodzi są trzy numery telefonu będące równocześnie faxami: [b](42) 637 66 00; (42) 637 62 62; [u](42) 657 00 31[/u][/b] Pod ten ostatni najłatwiej się dodzwonić.
Biuro jest czynne w godzinach od 13.00 do 20.00.
[b]Oddział ma adres e-mail: [email][email protected][/email] [/b] Można np. zgłosić reklamę do katalogu na majową wystawę.
[b]STRONA JEST W BUDOWIE NA 100%. WIDZIAŁAM WSTĘPNY PROJEKT.[/b] Jest nadzieja, że strona ruszy jeszcze przed wystawą.
Pomijam już to, że każdy z członków naszego Oddziału może na sali ogólnej korzystać z komputera podłączonego do netu. Ciekawa jestem czy w innych oddziałach jest taka możliwość. Być może pewne rzeczy robimy wolniej, ale uwagi o "ciemnogrodzie" uważam za niestosowne. Pozdrawiam Dana1

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dana1'][quote]Asiczek napisał: Jeden numer telefonu (ciągle zajęty w godzinach pracy) nie załatwia sprawy! I te upierdliwe telefony ze strony wystawców przed wystawą... [/quote]
W ZK w Łodzi są trzy numery telefonu będące równocześnie faxami: [b](42) 637 66 00; (42) 637 62 62; [u](42) 657 00 31[/u][/b] Pod ten ostatni najłatwiej się dodzwonić.
Biuro jest czynne w godzinach od 13.00 do 20.00.
[b]Oddział ma adres e-mail: [email][email protected][/email] [/b] Można np. zgłosić reklamę do katalogu na majową wystawę.
[b]STRONA JEST W BUDOWIE NA 100%. WIDZIAŁAM WSTĘPNY PROJEKT.[/b] Jest nadzieja, że strona ruszy jeszcze przed wystawą.
Pomijam już to, że każdy z członków naszego Oddziału może na sali ogólnej korzystać z komputera podłączonego do netu. Ciekawa jestem czy w innych oddziałach jest taka możliwość. Być może pewne rzeczy robimy wolniej, ale uwagi o "ciemnogrodzie" uważam za niestosowne. Pozdrawiam Dana1[/quote]
Oj, nie szarp się tak. Informację o jednym numerze telefonu podałam przykładowo. A czy to są trzy czy dwa telefony - fakt pozostaje faktem. Trudno jest się dodzwonić do oddziału, szczególnie przed wystawową. Taka jest prawda.

Informacja o budowie strony i dostępie do internetu w Oddziale jest informacją b.istotną i ważną.

Co do "ciemnogrodu", to komputer, Internet i korzyści płynące z tych "instytucji" są niewspółmierne do kosztów i niewymierne w pracy każdego oddziału. Każdy z nas powinien zdawać sobie z tego sprawę. A więc opóźnianie założenia Internetu lub np. zamykanie strony, to działania na szkodę nas wszystkich. I to świadome. Dlatego tego słowa użyłam świadomie. Trochę zabolało? Ale za to jaki super skutek! :wink:
Choć wiem, że to nie zależało tylko od Ciebie, prawda?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...