Jump to content
Dogomania

Nasze gordonowo! Reaktywacja galerii.


Rahl

Recommended Posts

  • Replies 6.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='werbena520']to nie Bardo, to ja... a co???:eviltong: [URL=http://img26.imageshack.us/i/zdjcia146.jpg/]http://img26.imageshack.us/img26/9030/zdjcia146.jpg[/URL][/QUOTE]

bo takie samo umaszczenie i jakoś tak na pierwszy rzut oka mi się skojarzyło, ale potem się dopatrzyłam różnic :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Hej! :hand:

[url]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/fotoski/fots010-1.jpg[/url]
Bardo! :loveu: :loveu:
Jakie z niego cudne stworzenie jest. :loveu: :razz:
[SIZE=1]
Zapraszamy do siebie na fotki, bo coś dawno nie byłaś u Nas. :eviltong: :evil_lol:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję wszystkim!
Teraz opiszę, co tam u mnie ;).

A więc klasa fajna, chociaż nienormalna :evil_lol:.
Ciągle się śmiejemy i w ogóle.
Z nauczycielami trochę gorzej, ale i tak trafiliśmy na fajnych. W sumie, to tylko pan od gegry jest trochę nawiedzony :evil_lol:. Do pozostałych nie mam jakichś zarzutów. Tzn. do pani od niemca mogę mieć, nie wiem jeszcze w jakiej jestem grupie, oby nie tam, gdzie uczy... :mdleje:
Osoby w klasie bardzo fajne, nie ma kogoś, kogo bym nie lubiła... ;)
Icg rządzi! :evil_lol:
Wczoraj dostałam kluczyk od mojej szafki, dzielę ją z Sandrą :). Fajną mamy szafkę, pojemną. Niektórzy mają gorsze... :roll:
I to tyle u mnie.

Fotek na razie nie bydzie... :(:( I pogoda, i moje zakręcenie ogólne na to nie pozwala :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gordonowa']Chyba nie pójdziemy do weta z guzem, zaczął się zmniejszać :multi:. I to tak widocznie... :):)
Ufff... całe szczęście z tym guzem :)[/quote]
Super :multi::multi:
To świętujemy rzecz jasna. Postawisz nam jakieś piwko :evil_lol: No i psom też :diabloti:.
Pozdrawiamy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='łapeczek']czesc ;];][/quote]
A witamy :).
[quote name='Minerva']Super :multi::multi:
To świętujemy rzecz jasna. Postawisz nam jakieś piwko :evil_lol: No i psom też :diabloti:.
Pozdrawiamy![/quote]
A jak, może być karmi?:cool3::cool3:
[quote name='Bartiśkowa_']Witamy :loveu:

Wszytko nadrobione
Fotki coraz piękniejsze :cool3:[/quote]
hejka.
Cieszę się :).
Miło mi to słyszeć... :oops:
Uczymy się robić fotki, uczymy... ;)

1tydzień szkoły i już wycisk... Mmmm, kocham to, kiedy o 22 kończę robić lekcje, choć zaczynam o 17-18.
Bajka po prostu :loveu::loveu:.

Ja już mam dość szkoły :shake::placz::roll:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gordonowa']A witamy :).

A jak, może być karmi?:cool3::cool3:[/quote]
Oczywiście! My z Cielakiem trawimy wszystko :evil_lol:

[quote name='gordonowa']1tydzień szkoły i już wycisk... Mmmm, kocham to, kiedy o 22 kończę robić lekcje, choć zaczynam o 17-18.
Bajka po prostu :loveu::loveu:.

Ja już mam dość szkoły :shake::placz::roll:.[/quote]
Ja też mam dość... O tak na marginesie właśnie odrabiam lekcje...No i piszę na forum. Jak widać wiele rzeczy na raz :roll:.
Pozdrawiamy i życzymy jak najszybszego przyjścia weekendu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Minerva']Oczywiście! My z Cielakiem trawimy wszystko :evil_lol:
[B]To jutro bibka? :evil_lol::evil_lol:[/B]

Ja też mam dość... O tak na marginesie właśnie odrabiam lekcje...No i piszę na forum. Jak widać wiele rzeczy na raz :roll:.
Pozdrawiamy i życzymy jak najszybszego przyjścia weekendu.[/quote]
Ech... nie no, ja staram się przy kompie nie robić lekcji, żeby się na maxa skupić. Bo poziom mojej matmy jest - co najmniej - żałosny :-(... i przy czterech zadaniach z matmy (tekstowych, przykłady są proste najczęściej...) potrafię siedzieć dwie godziny :crazyeye::placz:. Czemu ja nie umiam matematyki :roll:... Inne przedmioty to w sumie (no, oprócz histry) luz.
Tak z dnia na dzień miałam się nauczyć wszystkich 6 czy tam 7 zwrotek hymnu polskiego, ponumerować wszystkie strony w 160 kartkowym zeszycie ("ażeby jeżeli ktoś wyrwie kartkę, móc to zobaczyć i kazać przepisać cały zeszyt od nowa, który jest na trzy klasy" słowa pani od historii... I ona naprawdę to robi :shake:) i coś tam jeszzcze było, ale chcę jak najszybciej od historii odpocząć i zapominam te wszystkie obowiązki :loveu:.
A z matmy dzisiaj była kartkówa... 10 przykładów, wszystko zrobiłam co oznacza, że dostanę 2... jak zrobię z matmy wcześniej, niż przewiduje to czas na zrobienie tego, to jest większość źle... :cool3: Już widzę, jak rozdaje i jedyna dwója to moja...
Tak tak, jestem pesymistką w takich sprawach, wiem o tym :evil_lol::evil_lol::evil_lol:.


Ale się wam rozpisałam :loveu:. Musialam się wyżalić komuś, skoro Pusiakowej nie ma na gg :evil_lol::evil_lol:.

Zdjęc na razie nie, może, ale w to wątpię, bo w sumie cały mam zaplanowany, w weekend...
[quote name='Błyskotka']A to przecież dopiero początek ;).[/quote]
Nie dobijać mnie, proszę :loveu:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...