Jump to content
Dogomania

Nasze gordonowo! Reaktywacja galerii.


Rahl

Recommended Posts

[quote name='Minerva']Ehh...Muszę się pochwalić, że plecak i piórnik mam xD. Zeszyty...Yyy...No tak, ale nie wiem czy do wszystkiego xD
Co do piórnika-witam w klubie! Nadal mi po głowie chodzi tekst napisany dużymi literami 'posprzątaj wreszcie ten piórnik, bo masz dwa niepiszące długopisy' :roflt:[/quote]
Łał! Gratuluję! :-o:eviltong::eviltong:

Haha! :cool3:
U mnie w sumie to czegoś takiego by nie napisali, bo w piórniku zazwyczaj mialam tylko jeden długopis, pióro i kredkę :diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gordonowa']Łał! Gratuluję! :-o:eviltong::eviltong:

Haha! :cool3:
U mnie w sumie to czegoś takiego by nie napisali, bo w piórniku zazwyczaj mialam tylko jeden długopis, pióro i kredkę :diabloti:.[/quote]
A ja oprócz tego co ty masz, mam jeszcze stertę śmieci, gumkę pogryzioną przez kota(muszę przyznać, że świetnie ściera :cool3:) i pare innych pierdułek typu cyrkiel do dłubania dziury w ławce na mojej 'kochanej' matmie :roll:.

Link to comment
Share on other sites

O tak-grzebanie w ławce bardzo relaksuje, szczególnie, gdy zbliża się Twoja kolej podejścia do tablicy do jakiegoś nienormalnego zadania. Czasem to łapię zawiechę i w ogóle nie wiem o czym gadamy na lekcji. Potęgi? Niewiadoma jakaś? :shake:.
I tak wszystko jestem w stanie znieść, ale prace domowe to dla mnie tragedia...Szczególnie jak jest ładna pogoda :mad::mad:.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki wszystkim ;).

Sweet... w końcu ci dam tę upragnioną odpowiedź - idzie na prawo ;).
Ale nie mów mi o tym durniu bo przed chwilą tak mnie wnerwił, że whoooh.. :angryy:

nastoloteczka moja :loveu:. W sumie, to od 3 dni jestem nastolatką. Ciekawe, nie? nie mogę się przyzwyczaić ;)...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gordonowa']Dzięki wszystkim ;).

Sweet... w końcu ci dam tę upragnioną odpowiedź - idzie na prawo ;).
Ale nie mów mi o tym durniu bo przed chwilą tak mnie wnerwił, że whoooh.. :angryy:

nastoloteczka moja :loveu:. W sumie, to od 3 dni jestem nastolatką. Ciekawe, nie? nie mogę się przyzwyczaić ;)...[/quote]


o to fajnie:D:D
pogratuluj mu:razz::lol:

Bardzo ciekawe:D a ja nawet się domyślam chyba czemu:razz: I tak będziesz moim dzieckiem kochanie:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LadyK']Dzień dobry :diabloti:[/quote]
Dzień dobry, LadyK :diabloti:
[quote name='Minerva']Witamy :hand:
Mam nadzieje, że od rana wypełniasz portfel :evil_lol: (I te recepty :razz:)
Pozdrawiamy.[/quote]
hejka :lol:.
A jakżeby inaczej? :cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gordonowa']Nienawidzę matmy :angryy:[/quote]
ja tez.:angryy::angryy: jeszcze mialam taka babe, ze kazdy jak szedl do tablicy to rece mu sie trzesly.:shake:

[URL]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/fotoski/asioweobrazy492.jpg[/URL] czyz nie jestem teraz piekny?:multi::loveu::diabloti:.

ja mam wszystkie ksiazki, pare zeszytów i plecak.:eviltong: ja nie chce do szkoly.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pusiakowa']ja tez.:angryy::angryy: jeszcze mialam taka babe, ze kazdy jak szedl do tablicy to rece mu sie trzesly.:shake:.[/quote]
Mi to zawsze dygoczą, bo ja taka tępa z matmy...No cóż. Nie każdy jst idealny.

[quote name='Pusiakowa']ja mam wszystkie ksiazki, pare zeszytów i plecak.:eviltong: ja nie chce do szkoly.[/quote]
Oj... Nie jesteś wyjątkiem, chyba nikomu się nie chce...
[quote name='gordonowa']
hejka :lol:.
A jakżeby inaczej? :cool3::cool3:[/quote]
To bardzo się cieszę :evil_lol:
:bluepaw:
A tak w ogóle zapraszam do mojej galerii na nowe zdjęcia. Wieczorem natomiast z okazji mojej pierwszej łapki na dogo ukaże się filmik z nauką obrotów.:razz:
Pozdrawiamy i mamy nadzieje, że interes będzie się kręcił dalej :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...